DHL Extraliga juniorů

HC Olomouc – AZ Havířov

0:5

konec (0:1, 0:0, 0:4 - N 1:0)

15.01.2019, 17:30 • Zimní stadion Olomouc • Skupina o 13. - 24. místo • Martin Vavruša

59:31

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Rutar – 2 min., hákování).
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Rosecký – 5 min., hrubost + osobní trest do konce utkání, hrubost).
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Pawliczek – 5 min., hrubost + osobní trest do konce utkání, hrubost).

50:10

Krom toho Hanáci vybojovali i přesilovou. Dvě minuty za nedovolené bránění si odpyká Vojtěch Ševěček (HAV).

46:56

Hosté si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za pozdní dohrání si odpyká Lukáš Pírek (OLO).

38:05

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Dajčar – 2 min., podrážení).

35:31

Síly na ledě se na dvacet vteřin vyrovnají. Dvě minuty za hákování si odpyká David Kalač (OLO).

33:51

Kohouti si zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení hole si odpyká Jan Bambula (HAV).

27:03

U domácí branky teď bylo řádně dusno a situace možná ještě není úplně zažehnaná. Olomouc totiž bude hrát v oslabení, jelikož si Marek Hasala (OLO) bude muset odpykat dvouminutový trest za zdržování hry. Ten za něj podstoupí David Štefka.

16:01

Přesilovku si vyzkoušejí i Kohouti. Dvě minuty za vysokou hůl si odpyká Maxim Mastič (HAV).

14:20

Hosté si zahrají další početní výhodu. David Rosecký (OLO) si odpyká dvě minuty za napadení.

01:21

Bochnak se dral za brejkem, ale na poslední chvíli ho zastavil zahákováním Matěj Kořenek (OLO), který si musí odpykat dvouminutový trest.

0:5

Branky a nahrávky: 61. Handl (Podlaha, Hlaváč) – 15. Pawliczek (Zdeněk), 44. Pawliczek (Bambula), 48. Zdeněk (Pawliczek), 51. Bambula (Pindel, Zdeněk), 60. Zdeněk (Juhász, Bochnak)

HC Olomouc: Hasala (Hořejší) – Bahounek (A), Mader, Klesla, Hlaváč, Vosátko, Rutar, Pírek, Dajčar – Kalač (C), Handl, Matiaško, Štefka, Tomajko, Mácha, Kořenek, Štědrý, Podlaha (A), Rosecký.

AZ Havířov: Matoušek (Štipčák) – Topolanský, Zdeněk, Uhlíř, Pavelek, Koubelek, Ševěček, Thiel – Béreš, Pindel, Bambula (A), Juhász, Pawliczek (C), Mastič, Kylnar, Bochnak, Tomeček, Dufek.

Rozhodčí: Maršálek – Urubčík, Keprlík

Diváci: 39

01:21 OLO 2 Kořenek, hákování
14:20 OLO 2 Rosecký, napadení
14:41 HAV 0:1 Pawliczek (Zdeněk)
16:01 HAV 2 Mastič, vysoká hůl
27:03 OLO 2 Hasala, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Štefka
33:51 HAV 2 Bambula, držení hole
35:31 OLO 2 Kalač, hákování
38:05 OLO 2 Dajčar, podrážení
43:03 HAV 0:2 Pawliczek (Bambula)
46:56 OLO 2 Pírek, pozdní dohrání
48:00 HAV 0:3 Zdeněk (Pawliczek)
50:10 HAV 2 Ševěček, nedovolené bránění
50:32 HAV 0:4 Bambula (Pindel, Zdeněk)