konec (3:3, 1:1, 1:0)

15.01.2019, 13:30 • Sibir Arena • Štěpán Slovák

Tipsport: 2.41 3.99 2.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:03:11)
Je dobojováno! Skóre dnes bylo jako na houpačce, vždyť hosté hned třikrát vedli. Nakonec však všechny body putují na domácí stranu, o vítězství Novosibirsku totiž rozhodl v poslední třetině Ignatovič. Zápas dnes nabídl skvělou podívanou, devět branek a několik dalších příležitostí na obou stranách. Do utkání se zapojil také slovenský hokejista Martin Bakoš, který vstřelil jeden gól, na ledě strávil 16:30 min.

Střely na branku: 22-38

59:58

Z levé strany pálil Milovzorov, Šikin puk nadvakrát ukryl ve své moci! O vítězi je rozhodnuto, vhazovat se bude v útočném pásmu Novosibirsku

59:28

Celek ze Soči se sice s kotoučem dostal do středního pásma, ovšem Šikin zůstal v bráně, na srovnání skóre to zatím nevypadá.

58:46

Domácí celek drží kotouč v útočné třetině a kombinuje. Hosté to budou mít nesmírně těžké, mnoho času jim už nezbývá.

58:14

Vyloučení v týmu HK Soči (Vadim Chomickij – 2 min., nedovolené bránění).

57:35

Po levé straně se probíjel hostující Bočarov! Ten to zkoušel na bližší tyčku, tu si Taylor pohlídal a kotouč vyrazil do bezpečí!

57:09

Před malou chvílí se rozeběhly závěrečné tři minuty třetí části, domácí teď chytře drží kotouč v útočném pásmu, čas hraje v jejich prospěch.

56:23

Archipovovi teď chyběla podpora jeho spoluhráčů, hostující hráč přišel o kotouč, následně už neměl mnoho sil a zamířil na střídačku.

55:50

Domácí se osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění. Kouč Novosibirsku nic neponechal náhodě a vyžádal si čas na poradu.

55:13

Stoprocentní příležitost pro Soči! K odraženému puku se na pravé straně dostal Jokipakka, jenže ten z bezprostřední blízkosti nedokázal skórovat, skvěle se přesunul Taylor, který zasáhl lapačkou!

54:50

Celek ze Soči teď dlouho drží svého protivníka v jeho obranné třetině, Šaškov nedokázal vyhodit, už zase kombinují hokejisté v bílých dresech.

54:04

Na tahu jsou hosté, kteří se dostali do útočné třetiny. Nyní však sledujeme boj o kotouč u mantinelu, rozhodčí stále nepřerušuje hru.

53:27

A zase Šarov! Ten dostal spoustu prostoru na levé straně, jeho následná rána směřovala na vzdálenější tyčku. Nechybělo mnoho!

52:57

Dobrá práce Šarova v útočné třetině. Domácí hráč přihrával na modrou čáru, s následnou střelou si poradil Šikin, který následně holí vypíchl puk před Michajlovem.

52:09

Michajlov opět vyzkoušel pozornost Šikina. Ten měl v tuto chvíli odkrytý výhled a kotouč bez větších problémů udržel ve výstroji.

51:48

Další domácí útočnou akci zastavuje čárový rozhodčí, který píská ofsajd. Je tady druhá reklamní přestávka ve třetí třetině.

51:12

51:12 Maxim IGNATOVIČ - 5:4

5:4

Branky a nahrávky: 12. Sajustov (Michajlov), 13. Prince (Brulé, J. Peltola), 20. Savčenko (Brulé, Milovzorov), 39. J. Peltola (Brulé), 52. Ignatovič (Brulé) – 6. Archipov (Točickij, Akmaldinov), 16. O'Dell (Pajgin, R. Rosén), 20. Jokipakka (J. Alexandrov, Collins), 25. Bakoš (Collins)

HC Sibir Novosibirsk: D. Taylor (Krasikov) – Klimontov, Loginov (A), Ilja Morozov, Ignatovič, D. Lukin, Savčenko, Naumov – J. Peltola (C), Brulé, Prince – Milovzorov, Sajustov (A), Michajlov – Šarov, Romancev, Kazakov – Šaškov, Pešechonov, Pervušin – A. Jakovlev.

HK Soči: Šikin – J. Alexandrov, Jokipakka, Pajgin, K. Vorobjov, Rykov, Chomickij, D. Alexandrov – Bočarov, R. Rosén, O'Dell (C) – Mosaljov (A), Collins (A), Bakoš – Archipov, Akmaldinov, Točickij – Tomilin, Žilin, Šmeljov – Rachimullin.

Rozhodčí: Bukin, Sidorenko – Golovjov, Savenkov

03:16 SOC 2 Rachimullin, podrážení
05:44 SOC 0:1 Archipov (Točickij, Akmaldinov)
11:55 SIB 1:1 Sajustov (Michajlov)
12:09 SIB 2:1 Prince (Brulé, J. Peltola)
14:58 SIB 2 Naumov, faul kolenem