15.01.2019, 10:30 • Platinum Arena • Ondřej Klos

Tipsport: 4.16 4.23 1.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek dne a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (13:02:25)
Tomáš Zohorna: 0+0, 16:39
Marek Langhamer: 93,75%, 2 inkasované branky
Jakub Nakládal: 0+0, 20:41
Střely na bránu po třetí třetině: 26-32.
Sledovali jsme utkání mezi Amurem Chabarovsk a Lokomotiv Jaroslavl, který končí jasnou výhrou hostů 0:2. Vítěznou branku vstřelil v 16.minutě Kozun, který využil obrovské chyby domácích v rozehrávce. Pojistku přidal v 34.minutě Denisenko, který využil přesilovou hru. Zbytek utkání si hosté pohlídali a potvrdili svou skvělou defenzívu. Chabarovsk zůstává na předposlední pozici ve Východní konferenci. Jaroslavl přeskakuje třetí Jokerit na jeden bod, nicméně finský tým má o tři utkání méně.

59:36

Lokomotiv drží puk v útočné třetině a je jasné, že toto utkání vyhrají s čistým štítem.

58:53

Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vitalij Aťušov – 2+2 min, vysoká hůl).

58:32

Jarosalvl nepouští soupeře k držení kotouče a užívají si poslední sekundy utkání, ve kterém se mohutně přiblížili jistotě play-off, která už je pouze formalitou.

58:00

Poslední dvě minuty základní doby. Amur to možná zkusí v šesti, nicméně to se musí dostat nejdřív k puku.

57:26

Maxim Osipov suverénně kraloval u mantinelu a díky němu může jet Slepec do útoku.

56:02

Amur se vysvobodil, nicméně hosté mají nadále puk ve své moci.

55:42

Zbytečné zakázané uvolnění domácích, kteří se už nemohou dostat ani do útoku. Jaroslavl na druhou stranu brání s velkým přehledem. O vítězství už není pochyb.

54:17

Agilní Pavel Dědunov opět vyhořel na hostujících hráčích, ale alespoň se snaží něco vymyslet. Někteří jeho spoluhráči už jsou odevzdaní.

53:46

Další minutka uběhla a domácí stále nevystřelili branku. Tohle už s nimi nevypadá vůbec dobře.

52:36

První domácí formace nevymyslela v útoku nic zajímavého. Amuru chybí hlavně finální fáze, jinak by to vypadalo úplně jinak.

51:24

Chabarovsk dobře bránil svou modrou čáru a celkem lehce získal volný puk.

50:46

Pavel Dědunov se nedokázal natlačit před bránu hostů díky dobré práci Kutuzova, který je dnes sedmým obráncem Lokomotivu.

50:19

Amur už má necelých deset minut na obrat. Moc reálně už to nevypadá, ale ještě rozhodně není nic hotového.

49:49

Kirill Slepec dobře napadal a hlavně díky němu sudí Olenin nepíská zakázané uvolnění.

0:2

Branky a nahrávky: 16. Kozun, 34. Denisenko (Sannikov, Alexejev)

Amur Chabarovsk: Langhamer (Alikin) – Jordán, Kamalov, Aťušov, Hrbas, Korjagin (A), Kondratěv, Šviděnko – Ruděnkov, Pjanov (C), T. Zohorna – Gorškov, Vj. Ušenin, Vl. Ušenin – Veličkin, A. Kuzněcov, Fajzullin – Popugajev, Železkov (A), Dědunov.

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Isajev) – Nakládal, N. Averin, Kronwall (C), Jelesin, M. Osipov, Čerepanov, Kutuzov – Kozun, Loktijonov, J. Averin (A) – Sannikov, Alexejev, Denisenko – Kartajev, J. Korotkov, Iljenko – Slepec, Ivanov, Kovalenko – Apalkov (A).

Rozhodčí: Konstantin Olenin, Alexej Vasiljev- Konstantin Gordenko, Alexander Sysjev

03:01 CHA 2 Ruděnkov, hrubost