15.01.2019, 10:00 • Fetisov Arena • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 4.76 4.82 1.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (12:23:54)
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

Vojtěch Polák (VLD) – 1+0, 1 střela, čas na ledě 14:58
Karel Kubát (VLD) – 0+1, 0 střel, čas na ledě 17:30
Poslední tým Východní konference zabral a na domácím ledě udolal silný Jokerit 3:1. Finský celek se sice dostal do vedení už ve čtvrté minutě zásluhou Nicklase Jensena, znovu už ale na skvěle chytajícího Nikitu Serebrjakova hosté nevyzráli. V závěru druhé třetiny vyrovnal Vojtěch Polák, čtvrt hodiny před koncem dokonal obrat Glazačev, v 58. minutě přidal uklidňující třetí trefu Vladivostoku kapitán Koňkov a v samotném závěru se do prázdné branky trefil ještě Alexandr Strelcov.

59:24

59:24 Alexandr STRELCOV - 4:1

59:24

Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Nyní už je to definitivní. Po Mosesově ztrátě puku na útočné modré se černé pryže ve středním pásmu ujal ALEXANDR STRELCOV a bez potíží ji poslal do odkryté helsinské svatyně. Asistence: Konstantin Glazačev.

59:05

Kirill Ďjakov se pokusil poslat puk do prázdné branky, domácí zadák ale neměl přesnou mušku a píská se zakázané uvolnění.

58:53

Po závaru v předbrankovém prostoru skončil kotouč pod Serebrjakovým betonem, hra je znovu přerušena.

58:04

Helsinská svatyně je prázdná, Zapolski odjel na střídačku.

57:32

57:32 Sergej KOŇKOV - 3:1

57:32

Zdá se, že je rozhodnuto! Napadající Mereskin donutil hosty k další chybě v rozehrávce a poté přenechal kotouč SERGEJI KOŇKOVOVI. Kapitán Admiralu ujel po levé straně, natlačil se až před Zapolskiho a bekhendem zakončil nechytatelně pod břevno. Asistence: Alexandr Mereskin.

56:20

Konstantin Glazačev vybojoval puk v rohu kluziště a vyhodil ho do bezpečí, svěřencům kouče Marjamäkiho se čas na vyrovnání začíná povážlivě krátit.

55:23

Tlak finského celku začíná gradovat, nicméně hráčům Jokeritu zoufale chybí střelba.

54:37

Denis Vicharev vyhodil puk do středního pásma a hokejisté Admiralu mohou vystřídat.

53:49

John Norman zavezl puk do útočného pásma a poté ho přenechal O'Neillovi, hosté se ale ne a ne vymanit z rohu kluziště.

52:56

Alex Grant vyslal na zteč Briana O'Neilla, jemuž ale střela z mezikruží nevyšla podle představ a Nikita Serebrjakov bez potíží zasáhl.

52:09

Alexandr Strelcov na vlastní modré vypíchl puk Jensenovi, hostům se nedaří usadit se na delší dobu v útočném pásmu.

51:24

Domácí forvard dojel na střídačku po svých a zdá se, že bude v pořádku.

51:24

Alexandr Mereskin se svalil k ledu po srážce s vlastním spooluhráčem, načež přímo na něj nešťastně spadl John Norman. Doufejme, že se nejedná o nic vážného...

4:1

Branky a nahrávky: 38. V. Polák (Kubát, Zajcev), 46. Glazačev (Vicharev, Ďjakov), 58. Koňkov (Mereskin), 60. A. Strelcov (Glazačev) – 4. Nicklas Jensen (O. Lauridsen, Stollery)

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Krasotkin) – S. Zacharčuk, Ugolnikov, Kozlovskij, Miščenko, Ďjakov, Karmaškov, Kubát, Tatalin – A. Strelcov, V. Strelcov, Feoktistov – Vicharev, J. Petrov, V. Butuzov – Konnov, Glazačev, Mereskin – V. Polák, Koňkov, Zajcev.

Jokerit Helsinky: Zapolski (Kalninš) – Lepistö, Kivistö, A. Grant, Stollery, Jensen Aabo, O. Lauridsen, Lööv – O'Neill, Joensuu, Norman – Manninen, Moses, Nicklas Jensen – Vesalainen, Jormakka, Regin – Niemi, Platt, Pihlström.

Rozhodčí: Naumov, Bělov – Palej, Viljugin

03:24 JOK 0:1 Nicklas Jensen (O. Lauridsen, Stollery)
11:23 JOK 10 O'Neill, nesportovní chování
18:43 JOK 2 Joensuu, příliš mnoho hráčů
20:10 VLD 2 Ugolnikov, hákování
21:02 VLD 2+2 Miščenko, vysoká hůl