DHL Extraliga juniorů

HC Škoda Plzeň – HC Dynamo Pardubice

3:0

konec (0:0, 2:0, 1:0 - N 0:1)

03.01.2019, 17:00 • Home Monitoring Aréna • O pořadí v play-off • Jakub Štěrba (@sterba19)

To je ode mě pro dnešek z plzeňské Home Monitoring Arény vše, s přáním hezkého zbytku čtvrtečního večera se s Vámi loučím, na shledanou. (19:04:52)
Je za námi utkání, ve kterém jsme viděli plno šancí. První branky jsme se dočkali až v závěru druhé třetiny, kdy se prosadil Slanina a o chvíli později Červenka. Hosté se v poslední části snažili o zdramatizování, ale výsledkem toho byla třetí branka v jejich sítí, kterou vstřelil v početní výhodě Kremláček. Hosté berou alespoň bod za výhru v nadstavbě.

63:28

Dynamo právě vstřelilo branku!
Po rychlém brejku ujížděli hosté dva na jednoho, Kolář střelu Antoníčka jen vyrazil k volnému TOMÁŠOVI JELÍNKOVI, který dorážkou trefil prázdnou branku. Asistence: Petr Antoníček.

62:55

Puk na hokejkách domácího mužstva, ale s další akcí musí začít až za svou brankou.

62:03

Střela Kovaříka byla ztečovaná do rohu.

61:48

Velký boj o puk za brankou Nečase, po několika vteřinách rozhodčí raději přerušil hru.

61:15

Martin Červenka se dostal do samostatného úniku, ale utkání neukončil.

60:42

Hosté zatím aktivnějším mužstvem, ale bez střelby.

60:01

Domácí berou za tři branky, tři body. Ovšem ve hře je nadále ještě jeden bod, o který se bude za malou chvíli bojovat v prodloužení.

59:21

Tečovaný pokus Kovaříka končí vedle brány.

59:02

Puk ve středním pásmu.

58:48

Z podobné situace, jako pálil před chvíli Kremláček, to nyní zkoušel Jan Slanina. Toho ale Nečas skvělým zákrokem vychytal.

58:38

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Koffer – 2 min., krosček).

57:44

Plzeň právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto. VLADIMIÍR KREMLÁČEK dostal přesnou přihrávku zpoza branky a v předbrankovém prostoru se přesnou střelou nemýlil. Asistence: Matěj Kolda, Vít Reitspies.

57:06

A opět se hráčům v červených dresech povedlo dostat puk až za domácího brankáře.

56:45

Hosté vyhazují.

3:0

Branky a nahrávky: 36. Slanina (Procházka, Princl), 39. Červenka (Reitspies), 58. Kremláček (Kolda, Reitspies) – 64. Jelínek (Antoníček)

HC Škoda Plzeň: K. Kolář (Pilc) – Kovařík, Pánek, Lokajíček (A), Šilhán, Kremláček, Malák – Soukup, Kvasnička, Reitspies, Balín, Kolda (C), Slanina, Adamec, Červenka, Malát, Procházka, F. Kolář, Princl (A)

HC Dynamo Pardubice: Nečas (Vlk) – Dubovčí, Hrádek, Oliva (C), Nedelka, Bučko, Blažej (A), Jelínek – Costa, Pochobradský, Rouha, Rozlílek (A), Antoníček, Koffer, Chára, Rohlík, Bucek, Trejbal, Tobiáš

Rozhodčí: Martin Šperl – Tomáš Pešek, Radim Charvát

35:41 PLZ 1:0 Slanina (Procházka, Princl)
38:07 PLZ 2:0 Červenka (Reitspies)
56:25 PCE 2 Pochobradský, hákování
57:44 PLZ 3:0 Kremláček (Kolda, Reitspies)
58:38 PCE 2 Koffer, krosček