konec (1:1, 0:3, 0:2)

03.01.2019, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 29. kolo • Kateřina Glogarová

Tipsport: 1.5 5.0 4.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a přeji Vám krásný zbytek večera. (20:11:22)
Je tu konec dnešního utkání ve kterém druzí Drtiči poráží lídra tabulky Draky poměrem 6:1. Díky této výhře se Hodonín přiblížil Šumperku na rozdíl pěti bodů.

58:57

58:57 MATĚJKA - 1:6

58:57

Drtiči právě vstřelili branku!
Minutu před koncem navyšují Drtiči skóre zápasu na 6:1. Jan Sedlák poslal kotouč na JANA MATĚJKU, který z velké blízkosti dokázal prostřelit Patrika Polívku. Asistence: Jan Sedlák, Tomáš Franek.

58:40

Hroch odpálil kotouč do středního pásma, tam se ho zmocňují Drtiči a míří s ním zpět do útočné třetiny.

57:45

Drtiči drží puk v útočném pásmu a snaží se tak hru dohrát v poklidu do konce.

56:56

Odpískán ofsajd Šumperka.

56:48

Tvrdou střelu vyslal Škutchan na Patrika Polívku, ten kotouč drží někde pod svými betony.

56:30

Škutchan se dral s pukem před bránu, vše vyřešil Polívka, když jeho lehký pokus dokázal vykopnout betony.

55:46

Znovu se ke střele dostal Franek, tentokrát jeho pokus dokázal Sedlák srazit do rohu kluziště.

55:11

Franek se dostal ke střele od levého kruhu, Polívka proti němu zasahoval betony.

54:28

Jan Sedlák na ledě, Drtiči jsou kompletní.

53:26

Jurča na ledě, Drtiči hrají ve čtyřech.

53:11

Drtiči vyhazují kotouč do středního pásma.

52:59

Sedlák dostal nabito na modrou, jeho tvrdá střela orazítkovala betony Kubáně.

52:27

Drtiči jdou do tří. Jan Sedlák si jede odsedět dvě minuty za podrážení.

52:20

Již utekla minuta z přesilové hry Šumperka, Drtiči však dobře brání a Draci se vůbec nemohou dostat přes útočnou modrou čáru.

51:28

Vyloučení v týmu SHK iClinic Hodonín (Jurča – 2 min., podrážení).

1:6

Branky a nahrávky: 7. Králík (Hroch, Sedlák T.) – 11. Jurča, 34. Matula (Růžička), 36. Charvát (Jurča), 38. Franek (Sedlák J., Matějka), 44. Mikéska (Matula), 59. Matějka (Sedlák J., Franek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Haloda O. (38. Polívka) – Tolokonnikov, Gewiese, Drtil, Šíp, Haloda M., Řezáč, Sedlák T.- Pokorný, Romančík, Hroch, Vachutka, Ďurač, Urban, Plášek, Králík, Antonov, Čuřík, Vorobjev, Ostřanský

SHK Drtiči Hodonín: Kubáň (Štěpanovský) – Sedlák J., Šaršok, Kobylík, Mikéska, Ševčík, Miklík – Charvát, Hložánek, Matějka, Leška, Finsterle, Škutchan, Benýšek, Růžička, Franek, Matula, Jurča

Rozhodčí: Cabák – Rychlý, Bartoň

06:17 SUM 1:0 Králík (Hroch, Sedlák T.)
08:23 SUM 2 Drtil, napadení
10:34 HOD 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Franek
10:59 HOD 1:1 Jurča
14:47 HOD 2 Šaršok, podrážení