6:3

konec (2:1, 3:2, 1:0)

22.12.2018, 16:30 • DD Elektromont Aréna • 28. kolo • Jan Přikryl (@PrikrylJ)

Tipsport: 1.17 7.0 8.81 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a u dalších textových přenosů na počtenou. (18:45:32)
Máme tu konec dnešního utkání. HC Stadion se raduje z výhry 6:3. Ve třetí třetině jsme viděli jedinou branku a to na konci třetiny do prázdné branky JIŘÍM HOZÁKEM.

59:51

Úmyslný ofsajd HC Stadionu. Vhazování v útočném pásmu Bíliny.

59:22

Vrchlabí vstřelilo branku!
Do prázdné branky při signalizované výhodě střílí branku JIŘÍ HOZÁK. Asistence: Jan Bendík, Tomáš Bláha.

59:07

Hosté se šesti bruslaři.

58:45

Oddechový čas pro hosty.

58:45

Mrňa byl zastaven nedovoleně, rozhodčí faul nepískají.

58:30

Bílina se snaží ještě dát kontaktní branku, ale nemůže se dostat do útočného pásma.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:52

Hozák proti přesile puk ztratil, následně však zabojoval a vybojoval ho zpět na domácí hole.

55:50

Puk za brankou Zajíčka, domácí šli střídat.

55:07

Mrňova střela skončila v lapačce Zajíčka.

54:55

Puk v ochranné síti za brankou Abraháma.

53:57

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Bláha – 2 min., krosček + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Heinzl – 2 min., sekání + 2 min., hrubost).

53:28

Hozák ujel na Zajíčka, jeho střelu hostující brankář vyrazil betonem do rohu.

53:06

52:38

Střela Kastnera byla zablokovaná.

52:01

Rána Havránka od modré, ani následná střela Vašíčka, Zajíčka nepřekonali.

6:3

Branky a nahrávky: 3. Mrňa (Půlpán T., Havránek), 11. Havránek (Kastner, Mrňa), 27. Půlpán T. (Kastner), 30. Hozák (Bláha, Vašíček), 34. Bendík (Mrňa), 60. Hozák (Bendík, Bláha) – 4. Kolíček (Sýkora, Keszi), 38. Havlík (Urban T.), 38. Keszi

HC Stadion Vrchlabí: Abrahám (Soukup) – Havránek, Bendík (A), Vašíček (A), Šťáva, Vágner, Jirků (C), Moník J. – Mrňa, Kastner, Půlpán T., Chalupa, Hozák, Bláha, Půlpán A., Urban P., Procházka, Hidveghy, Moník F., Pšurný

HC Draci Bílina: Zajíček (Siniakin) – Jarý, Kochkarev, Cikánek, Vošta, Delmarche, Havlík, Heinzl, Jungvirt – Kolíček, Gnusin, Komínek, Dvořák, Keszi, Brzek, Kobes, Urban T. (C), Petržílka, Sýkora, Kubišta, Šmejc (A)

Rozhodčí: Čáp David, Ing. – Marek Svatopluk, Ovsík Kryštof