22.12.2018, 15:00 • Balašicha Arena • Ondřej Klos

Tipsport: 2.0 3.9 3.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek dne a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (17:23:27)
Československá stopa v utkání:
Jakub Nakládal: 0+0, 15:28
Alexander Salák: nezasáhl do utkání
Sledovali jsme utkání mezi Omskem a Jaroslaví, který končí jasnou výhrou hostů 0:2. Hosté rozhodli v první třetině. Jako prvn ís ev 10.minutě trefil Ivanov. Na 0:2 pojistil vedení Apalkov, který se trefil po krásné individuální akci. Omsk sice vyslal na Ilju Konovalova 42 střel, jenže tento ruský bohatýr měl svůj den a je jasnou hvězdou utkání. Jaroslavl zůstane na čtvrté pozici. Alespoň sníží ztrátu na třetí Jokerit Helsinki. Omsk zůstane druhý, neboť má tříbodový náskok na Barys.

59:48

Je konec. Omsk nezvládne vstřelit ani branku a tak toto utkání suverénně prohrává.

59:16

Ilja Konovalov si užívá toto utkání do poslední chvíle. Omsk sice v této třetině vypálil již sedmnáctkrát, jenže to mu vůbec nevadí.

58:43

Oddechový čas pro domácí.

58:40

Omsku se nedaří vystřelit, protože Lokomotiv parádně napadá až k mantinelu. Sen domácích se rozplývá.

58:00

Poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:55

Domácí to zkoušejí v šesti hráčích v poli! Uvidíme, zda to zvládnou.

56:38

Andrej Stas se jenom směje, protože další střela domácích končí na ruském brankáři.

56:06

Hostující brankář je opět výtečný! Sergej Širokov to dobře zkoušel pod horní tyč, jenže Konovalov dnes chytá vše.

55:43

Zakázané uvolnění hostů. Po pěti minutách kdy se hrálo v kuse je teď hra hodně rozkouskovaná. Samé extrémy.

55:05

Ilja Konovalov pět bezchybný. Domácí se dnes neprosadí i kdyby tu hráli do půlnoci.

54:54

Až teď se hra přerušuje díky zákroku Ilji Konovalova, který schovává kotouč do své lapačky. Následuje poslední komerční pauza tohoto utkání.

53:30

Již přes čtyři minuty se nám hraje bez přerušení. Díky tomu dělí Jaroslavl od vítězství pouze pár minut.

52:57

Dobrá individuální akce Petrova končí v náručí hostujícího brankáře.

52:09

Omsku zbytek utkání ubíhá velice rychle. Uvidíme, zda se domácí trenér Hartley nerozhodne pro brzké odvolání Bobkova.