Slavia – Ústí n/L 5:1
15:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Heldák (Furch), 36. Heldák (Štibingr), 46. Vlček (Šmerha), 54. J. Veselý (Kubica), 57. Duda (J. Novák, J. Veselý) – 30. Vrdlovec (Davídek)
Benátky n/J – Litoměřice 2:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 51. Ordoš (Teplý, Průžek), 53. Průžek (Najman) – 28. Rousek (Voženílek, D. Málek), 38. Pavlas (Kantner, M. Kadlec), 48. Rousek (Korkiakoski, Voženílek), 60. Kantner (Marcel, Strejček)
Přerov – Havířov 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Pala (T. Sýkora), 24. T. Sýkora (Pala, Navrátil), 37. Milan Procházka (Ferenc), 60. Tomi (M. Novotný, Sikora) – 7. Pořízek (Kotala, Dudek), 60. Rehuš (Rašner)
Motor ČB – Kladno 7:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Karabáček (Bradley, Vydarený), 15. Karabáček (Čermák), 18. Heřman (Pavlin, Doktor), 29. Doktor (M. Novák), 34. Karabáček (Bradley), 36. Pýcha (Karabáček, Čermák), 39. Bradley (Karabáček, Vydarený) – 23. Vildumetz (Veber, Vampola), 25. Kubík (Vampola, Vildumetz), 51. Machač (Volráb)
Prostějov – Kadaň 11:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Žálčík (Dvořáček, Račuk), 10. Divíšek (L. Luňák, Havlík), 16. Žálčík (Račuk, Dvořáček), 21. Nouza (Havlík), 28. Račuk (Žálčík, Neužil), 29. Prokeš (D. Kolář), 32. Žálčík (Račuk), 38. Hanták (Venkrbec, Prokeš), 39. Divíšek (Hanták), 50. Račuk (Dvořáček), 51. Hanták (Prokeš, Venkrbec) – 49. Maršoun (Kůs, Foltýn)
Vsetín – Frýdek-M. 6:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Theoret, 33. Jonák (Pechanec), 33. Hryciow, 48. Pechanec (Jonák, Hryciow), 57. Theoret, 57. Rob (Pechanec) – 25. Novotný (Kaukič), 30. Kaukič (D. Stránský)
Jihlava – Třebíč 3:2
17:30, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 18. Anděl (Pekr), 39. Štindl (Pekr), rozh. náj. Anděl – 44. Raška (Szathmáry, P. Kratochvíl), 46. Nedbal (V. Čejka, Vodný)
New Jersey – Ottawa 5:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Zacha (Boyle), 11. Palmieri (Hall, Hischier), 25. Hall (Palmieri), 26. Hall (Palmieri), 39. Hischier (Hall, Butcher) – 23. Duchene (Mark Stone, Chabot), 32. Duchene (B. Ryan, Jaroš)
Washington – Buffalo 2:1
01:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Stephenson (Dowd), 53. T. Wilson (Kuzněcov) – 50. Jo. Larsson (T. Thompson, Ristolainen)
Colorado – Chicago 1:2
03:05, konec
Branky a nahrávky: 23. Compher (Kerfoot, C. Wilson) – 9. DeBrincat (Kahun, C. Murphy), 42. Anisimov (P. Kane)
Philadelphia – Columbus 3:4
19:05, konec
Branky a nahrávky: 20. Couturier (Giroux), 28. Varone (J. van Riemsdyk, Weise), 59. J. van Riemsdyk (Voráček, Simmonds) – 16. Werenski (Dubois, Panarin), 30. Atkinson (R. Murray, Dubois), 34. Atkinson (Harrington, Panarin), 40. Panarin (Dubois)
Boston – Nashville 5:2
19:10, konec
Branky a nahrávky: 16. Bergeron (McAvoy, Marchand), 42. Bergeron (Heinen, Pastrňák), 52. Marchand (Pastrňák, Bergeron), 55. Pastrňák (Marchand), 59. Kuraly (McAvoy, Halák) – 34. Johansen (C. Smith, Josi), 50. Turris (Josi, Salomäki)
Detroit – Florida 1:2
20:09, konec
Branky a nahrávky: 30. Vanek – 4. Hoffman (Huberdeau, Barkov), 18. Dadonov (Huberdeau, Barkov)
Vegas – Montreal 3:4
22:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 17. Pirri (Tuch, W. Karlsson), 25. Marchessault (McNabb, W. Karlsson), 34. Pirri (McNabb) – 4. Danault (Gallagher, Tatar), 29. Danault (Jo. Benn, Gallagher), 59. Danault (Domi, Tatar), 62. Byron (Domi, Mete)
Calgary – St. Louis 1:3
22:08, konec
Branky a nahrávky: 17. Tkachuk (E. Lindholm, J. Gaudreau) – 5. Perron (Bouwmeester), 12. Bozak (Maroon, Perron), 42. Sundqvist (Barbašev, Dunn)
San Jose – Los Angeles 2:3
22:10, po prodl.
Branky a nahrávky: 51. Radil (Meier, E. Karlsson), 60. Pavelski (Burns, E. Karlsson) – 5. Kovalčuk (Muzzin, Iafallo), 46. Iafallo (D. Brown, N. Thompson), 63. Kovalčuk
Kladno – Jihlava 7:1
12:00, konec (13-24)
Branky a nahrávky: 1. Hašek (Husarik, Bernat), 5. Čermák (Šmatlák), 20. Bláha (TS), 36. Štrombach (Filip, Bláha), 50. Zíka (Hašek), 51. Husarik (Hašek), 60. Bláha, rozh. náj. Hašek – 17. Chlubna (Barák, Juda)
Přerov – Chomutov 5:4
12:00, po prodl. (13-24)
Branky a nahrávky: 19. Indrák (Bieniek, Pěcha), 22. Dobša (Indrák, Pěcha), 36. Zmeškal (Šimonů), 60. Bieniek (Pohl, Pěcha), 63. Zmeškal – 5. Chlán (Vrhel, Zeman), 56. Vrhel (Jaroš), 59. Chlán (Ouřada), 59. Ouřada (Zeman)
Mountfield HK – Havířov 5:4
12:00, po prodl. (13-24)
Branky a nahrávky: 17. Sklenář (Kukla), 36. Sklenář (T. Pinkas), 49. T. Pinkas (Sklenář, Voňka), 51. Sklenář (Síla), 63. Naar (Dominik Šedivý) – 5. Pawliczek (Bambula), 12. Bambula (Pawliczek, Mastič), 38. Bambula (Pawliczek), 55. Bambula (Pawliczek)
Havlíčkův Brod – Olomouc 4:5
12:00, po s.n. (0:1) (13-24)
Branky a nahrávky: 30. Dudycha (Cachnín), 34. D. Vacík (Holenda), 46. Cachnín (Dudycha, D. Vacík), 50. D. Vacík (Dudycha, Tecl) – 25. Matiaško (Štefka, Hlaváč), 27. Podlaha (Štefka, Matiaško), 58. Štefka (Kořenek, Matiaško), 59. Kořenek (Matiaško, Dajčar), rozh. náj. Matiaško
Vítkovice – Vsetín 2:3
13:00, po s.n. (1:2) (OPO)
Branky a nahrávky: 36. Věntus (Bílý, Beránek), 48. Vojtovič (Kunc) – 21. Klímek (Jenáček, Málek), 52. Klímek (Jindra, Jenáček), rozh. náj. Petriska
Zlín – K. Vary 3:4
13:00, po s.n. (0:1) (13-24)
Branky a nahrávky: 5. Sedláček (Pröschl), 15. Luža (Bachánek, Talafa), 17. Podešva (Bachánek) – 15. Záruba (Křemen), 29. Prošek (Klejna), 39. Křehlík (Prošek, Jiskra), rozh. náj. Petrov
Sparta – Liberec 4:3
17:30, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 16. Vitouch D. (Bláha, Dani), 33. Pšenička, 49. Schwambeger (Pšenička), 56. Klimo (TS), rozh. náj. Slavíček – 6. Klapka (Kollert), 24. Cikhart, 27. Žemba (Šeliga, Cikhart)
Technika Brno – Olomouc 5:3
15:10, konec (Nad. E)
Branky a nahrávky: 13. Přidal, 33. Závadský (Plevka), 42. Maštalíř (Plevka), 51. Plevka, 60. Závadský (Kubový) – 20. Spurný (Havel), 41. Ruda (Havel, Prísažný), 59. Spurný, rozh. náj. Spurný
Warriors Brno – HK MD Šumperk 2:1
15:45, po s.n. (1:0) (Nad. E)
Branky a nahrávky: 59. Lysoněk (Hykl), rozh. náj. Hykl – 18. Kučera
Chabarovsk – Dynamo Moskva 0:2
08:00, konec
Branky a nahrávky: 35. Kagarlickij (Šipačov), 60. Tarasov (Kagarlickij)
Novosibirsk – Vladivostok 1:4
11:30, konec
Branky a nahrávky: 25. Demidov – 7. Feoktistov (Kubát, K. Voronin), 20. Glazačev (A. Strelcov, Vicharev), 40. Vicharev (Ďjakov), 55. Koňkov (Feoktistov)
Ufa – Čerepovec 3:2
12:30, konec
Branky a nahrávky: 31. Arzamascev, 42. Kugryšev, 52. Ar. Sergejev – 17. Monachov, 39. Michnov
Jokerit – Riga 3:2
15:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 22. O'Neill (A. Grant, Lepistö), 40. Wärn (H. Ikonen), 62. Lööv (Manninen) – 10. Videll (McMillan), 35. Darzinš (Balinskis, Sotnieks)
Omsk – Jaroslavl 0:2
15:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Ivanov (Beljajev, Fatějev), 17. Apalkov (Alexejev)
Petrohrad – CSKA Moskva 1:4
15:00, konec
Branky a nahrávky: 58. N. Gusev (Prochorkin) – 13. Vey (Okulov), 24. P. Karnauchov (Světlakov), 30. Kaprizov (Grigorenko, Vey), 60. Hansen
Spartak Moskva – Soči 3:2
15:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 39. Karsums (Zubov, Daugavinš), 51. Kutějkin, 64. Maxwell – 48. Collins (Jokipakka, Bakoš), 54. Pajgin (R. Rosén)
Slovensko – Kanada 1:6
02:00, konec
Branky a nahrávky: 55. Hrehorčák (Korenčík) – 7. Comtois (Glass), 9. Studnicka (Hayton, Glass), 14. Suzuki (Anderson-Dolan, Lafreniére), 17. Bowers (Veleno, Entwistle), 27. Glass (Bouchard, Studnicka), 45. Smith (Lafreniére)
Česko – Rusko 0:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Petrov (Gorfiňak, Dmitrijev), 54. Karapeťan (Dmitrijev, Novikov)
Trutnov – Mostečtí Lvi 6:4
16:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Bucek (Chára), 4. Semorád (Kubinčák, Leder), 28. Tatar (Chytráček), 53. Tatar (Janoušek, Chytráček), 57. Semorád (Martinec, Pražák), 60. Fedulov – 17. Mála (Hrdlička), 18. Bakrlík (Mical), 20. Böhm (Přeučil), 58. Mála (Mical)
Vrchlabí – Bílina 6:3
16:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Mrňa (Půlpán T., Havránek), 11. Havránek (Kastner, Mrňa), 27. Půlpán T. (Kastner), 30. Hozák (Bláha, Vašíček), 34. Bendík (Mrňa), 60. Hozák (Bendík, Bláha) – 4. Kolíček (Sýkora, Keszi), 38. Havlík (Urban T.), 38. Keszi
Dvůr Králové n. L. – Děčín 5:4
17:00, po s.n. (4:1)
Branky a nahrávky: 7. Kocián (Řepík), 24. Půhonný (Tondr, Fořt), 45. Řepík (Půhoný), 58. Matějíček (Půhoný, Řepík), rozh. náj. Koffer – 26. Kopta (Drašar, Kordule), 27. Petráš (Zajan, Balcar), 49. Volráb (Kordule, Vaněk), 58. Kordule (Kopta)
Letňany – Klatovy 0:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Matiášek (Vavřička), 11. Tulačka (Michel, Uhlík), 33. Matiášek (Kolda, Sysel), 41. Michel (Tulačka, Uhlík)
Nymburk – Sokolov 0:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Kvapil (Vrána), 44. Vracovský (Zadražil, Rulík)
Kolín – Kobra 6:3
17:07, konec
Branky a nahrávky: 7. Kozák (Malý), 11. Pochobradský (Netušil, Havelka), 19. Martínek Robin (Netušil, Pochobradský), 24. Březina (Kozák), 28. Jankovský (Kozák, Hanzl), 31. Pýcha (Šafránek, Zumr) – 14. Nestrašil (Šteiner), 17. Schejblal (Verbík Jakub, Nestrašil), 33. Šteiner (Šťastný, Kasík)
Jablonec n/N – Řisuty 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Homolka (Mrkvička, Frk), 29. Bříška (L.Tondr), 52. Bříška, 60. L.Tondr (Homolka, Mrkvička) – 15. Fortelka (Kučera, Náprstek), 18. Vyskočil (Řepka, Kos)
SHK Hodonín – Havlíčkův Brod 2:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Růžička (Sedlák, Matula), 35. Franek (Matějka, Benýšek) – 6. Kulhánek (Semrád, Třetina), 6. Semrád (Třetina), 26. Voříšek (Třetina, Kulhánek), 41. Voříšek (Michálek), 46. Voříšek (Matušík, Třetina), 54. Semrád (Ludvík)
Orlová – Mor. Budějovice 1:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 48. Achmeťjanov (Ballner) – 10. Ferda (Peroutka), 13. Mikeš (Kabelka), 13. Rytnauer (Horký), 16. Rytnauer
Nový Jičín – Tábor 3:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 17. PORUBA (Zedník, Slovák), 28. SLOVÁK (Gřesík, Zedník), 30. MÁLEK (Pecha, Lehečka) – 15. HAJIČ (Březina, Tesař), 16. TESAŘ (Adam), 34. BLAŽEK (Zayml, Drda), 37. BLAŽEK (Drda, Zayml), 41. HAJIČ Tomáš (Blažek, Drda), 58. HAJIČ (Březina, Prášek)
Val. Meziříčí – David Servis 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Vaněk (Seidler), 29. Žák (Dvořák, Vaněk), 40. Martiník, 59. Seidler – 27. Jiří Bárta
Kopřivnice – Pelhřimov 8:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Červenka (Sluštík, Zuzaník), 17. Krutil (Imrich, Havránek), 22. Kofroň (Marek), 43. Suchý (Sluštík, Gebauer), 44. Imrich (Gola), 50. Gebauer (Stříž, Suchý), 54. Sluštík (Gebauer), 60. Sluštík (Gebauer, Suchý) – 51. Kopic (Adam, Kuluris), 56. Jonáš (Mrázek, Selickis)
Šumperk – Písek 9:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Haloda M. (Ďurač), 16. Drtil (Vachutka, Sedlák), 32. Králík (Hroch), 36. Pokorný (Hroch, Králík), 39. Ďurač (Drtil), 41. Plášek (Vachutka, Urban), 41. Ďurač, 42. Ostřanský (Urban, Sedlák), 57. Vachutka (Drtil, Plášek) – 11. Sýbek (Hanus, Parýzek), 51. Hučko (Sýbek)
Jungadler Mannheim – Třinec 2:3
11:45, po prodl. (SF)
Branky a nahrávky: 36. Hecht (Krenzlin), 52. Panov (Gorgenländer) – 32. Chovaniak (Raszka, Hrůzek), 38. Raszka (Petrovský, Procházka), 65. Petrovský (Chovaniak)
K. Vary – Jihlava 4:1
12:00, konec (SF)
Branky a nahrávky: 21. Matas (März, Sapoušek), 25. Žďárský (Rymon, Botoš), 28. Matas, 32. Botoš – 52. Bulík
Jungadler Mannheim – Jihlava 6:4
14:45, konec (3.)
Branky a nahrávky: 3. Hecht, 14. Sonnenwald, 22. Gorgenländer (Bettahar, Elias), 42. Elias (Panov), 54. Sonnenwald (Krenzlin, Calce), 56. Elias (Panov, Gorgenländer) – 13. Jungwirth (Augusta, Nevšímal), 19. Sapík (Pigl, Jungwirth), 21. Nevšímal, 57. Navšímal (Pigl)
K. Vary – Třinec 4:2
17:30, konec (Fin)
Branky a nahrávky: 8. Bubanec (Matas), 17. Rymon (Czingel), 58. Sapoušek (TS), 59. Rymon – 30. Procházka (Kyselý), 53. Chovaniak
SK Karviná – Nový Jičín B 0:0
17:00, před zápasem
Studénka – Rožnov p. R. 12:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Martinčīk, 1. Pokorný (Slovák, Baldik), 3. Tomášek (Sochorek, Martinčík), 13. Sluštík, 20. Novák (Linduška), 34. Sochorek (Pokorný), 41. Pokorný (Novák, Linduška), 46. Sluštík (Pokorný), 47. Sluštík, 54. Slovák (Lyčka, Linduška), 57. Slovák, 59. Štěpják (Orszulik, Čáň) – 15. Kroupa (Vyvíjal, Švrček), 17. Kroupa (Vyvíjal), 19. Vyvíjal (Kroupa), 29. Cvečka (Krejčí), 35. Fojtů (Fojtík, Vašíček), 48. Prycl (Kunčický)
H. Benešov – Bohumín 6:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Mlýnek, 29. Mlýnek (Fraš), 33. Hejhal (Krupa, Pražák), 45. Hendrych (Hejhal), 51. Mlýnek (Vaněk), 53. Suchý (Fraš, Mlýnek) – 9. Kostka (Ivan), 9. Kovalski (Sysala), 11. Kovalski (Černín, Sysala), 25. Ivan, 28. Černín (Sysala, Kovalski), 31. Kovalski (Prokop), 49. Ivan (Špak)
Wolves Č. Těšín – Frýdek-M. "B" 5:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Pniok (Altera), 23. Pniok (Malíř), 31. Malyjurek (Vydra), 60. Voznica (Malyjurek, Altera) – 49. Strakoš (Ševčík), 54. Urban (Balcar)
Milevsko – HC Vajgar 5:4
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 16. Bílek (Suchan), 16. Hájek (Bílek), 40. Bílek, 42. Radosta (Fořt), 62. Fořt (Hájek) – 37. Lazorišák (Pucher), 49. Mazanec (Lazorišák, Popelka), 55. Ondřej (Lazorišák), 60. Kalvas (Pucher)
HC Vimperk – Humpolec 3:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Sitter (ml.), 21. Hanzal (Sitter), 30. Chaloupka (Bojer) – 2. Hendrych (Prokop, Hynek), 14. Loučka (Hynek, Hendrych), 26. Daňhel (Dvořák), 35. Jelínek (Dvořák), 36. Hendrych (Prokop), 37. Dvořák (Daňhel, Šerák)
Veselí nLuž. – Telč 12:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Benda (Klimeš, Vlach), 3. Vlach (Benda, Klimeš), 4. Kratochvíl (Chlaň, Míchal), 5. Klimeš (Benda, Drs), 18. Arnold (Míchal), 19. Drs (Dvořák), 38. Čáp (Mikeska), 43. Benda (Klestil), 44. Dušák (Arnold, Benda), 49. Drs (Benda), 59. Arnold (Chlaň, Klimeš), 60. Benda (Chlaň, Klimeš) – 16. Nohava (Lander), 25. Lander (Nohava, Šebesta), 39. Kret (TS), 47. Šebesta (Nohava)
Soběslav – Radomyšl 8:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Hák (Žákovský), 10. Přibyl (Hák, Máca), 12. Přibyl (Žákovský), 20. Přibyl (Matoušek), 24. Pánek (Škoda), 32. Pánek (Hák, Přibyl), 34. Přibyl, 55. Smrž (Škoda, Pánek) – 41. Procházka (Slavík, Jungbauer), 46. Vlk (Škoda, Řehoř), 54. Pěnička (Vlk, Hřebíček), 55. Vlk (Řehoř), 57. Fríd (Řehoř)
Tábor B – Č. Krumlov 1:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 60. Hastrman (Hubáček) – 7. Hakl (Michalec), 48. Kadlec (Klíma, Řepa), 55. Lukeš (Břečka, Klíma), 57. Šťastný (Lukeš, Čížek)
Uh.Brod – Kroměříž 0:0
17:00, před zápasem
Uh.Ostroh – Boskovice 1:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 47. Galuška (Flora) – 16. Skácel (Hnilička, Maksa), 27. Štancl (Šebek, Tomaník), 29. Vágner (Šebek), 44. Klaus (Hnilička, Skácel)
Břeclav – Blansko 5:4
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 1. Nešpor (Abazaj, Lenkovič), 35. Sedláček (Zajíček, Klimovič), 40. Zajíček (Klimovič, Sedláček), 44. Gabriška (Průdek, Dora), 64. Lenkovič (Zháňal, Klimovič) – 18. Antal (Šála, Němec), 26. Král (Němec, Vítek), 49. Jílek (Grünwald, Berka), 57. Vítek (Němec, Drenčko)
Březina – Rosice 8:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Pokorný Petr (Švejda Jan, Buhaj Tomáš), 15. Boček Jan (Buhaj Tomáš), 17. Boček Jan (Švejda Jan), 26. Švejda Jan (Boček Jan, Hroudný Daniel), 31. Švejda Jan (Ondráček Filip, Hroudný Daniel), 33. Boček Jan (Švejda Jan, Hroudný Daniel), 47. Ondráček Filip (Švejda Jan), 50. Dupljaku Liridon (Ondráček Filip) – 25. Úleha Tomáš (Svatuška Jiří), 50. Kožár Lukáš (Krejčí Tomáš, Pospíšil Pavel)
Velká Bíteš – SHKM Hodonín 5:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Šidák (Jiří Novák), 19. Grmela (Štěpánek, Šidák), 27. Biolek (Šidák, Vaverka), 44. Račický (Biolek, Lang), 46. Račický (Šidák) – 6. Janás (Směřička), 23. Janás (Tomi, Peš), 24. Sajdl (Kučera, Výmola), 34. Janás (Jajcay, Sajdl), 57. Polák (Janás, Peš), 58. Polák (Směřička), 60. Kučera (Peš)
Vel. Meziříčí – Uh. Hradiště 2:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 12. Matov (Křenek, Sobotka), 33. Ambrož (Střecha, Střecha) – 22. Větříšek (Klauda, Nohál)
HC Baník Sokolov B – Cheb 1:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 32. Juránek (Bodnár, Říha) – 29. M.Strecker (Jäger, Kala), 42. Truhlář, 54. Truhlář (Hlavatý, Musil), 59. Račanský
Žabonosy – Příbram 4:7
*19:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Mejzr (Paroubek), 5. Bašus, 16. Beňovský (Hutla), 43. Kunášek – 8. Gengel, 29. Grubner (Kadič, Svoboda), 37. Tobolič (Gengel, Mácha), 38. Funk (Šlemenda, Gengel), 50. Funk (Mácha), 57. Svoboda (Tobolič, Kadič), 59. Gengel (Mácha)
Mladá Boleslav B – Slaný 3:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Rovný (Milan Ficek), 35. Milan Ficek (Rovný, Bílek), 43. Milan (Žabka) – 7. Sekerka (Cigánik), 26. Sekerka (Petrus), 35. Vošáhlík (Kasala, Špičan), 40. Špičan (Kasala, Raclavský), 52. Kasal (Šimáček, Kubinčák), 60. Špičan
Poděbrady – Králův Dvůr 0:0
17:00, před zápasem
Lev Benešov – Mělník 0:0
17:00, před zápasem
Čáslav – Rakovník 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Bílek (Navrátil), 32. Šlejtr (Pipek, Navrátil), 56. Svoboda (Pipek) – 41. Grill (Kratochvíl, Mikeš), 46. Okegawa (Hegenbart, Vyskočil)
Kutná Hora – Černošice 2:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Jelínek (Křeček, Tvrdík), 34. Beran (Tvrdík) – 45. Formánek (Jobek)
V.Popovice – Kralupy n. Vltavou 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Kučera (Krejčí), 44. Kukačka, 53. Tabášek (Medřický) – 30. Student, 55. Kalla (Petráček)