1:4

konec (0:2, 1:1, 0:1)

22.12.2018, 11:30 • LDS Sibir • Karel Jedlička

Tipsport: 1.6 4.5 3.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pětizápasovou vítěznou šňůru hokejistů Novosibirsku ukončuje soupeř, od kterého se to příliš nečekalo. Poslední klub tabulky KHL Admiral, který naopak pětkrát po sobě vsítil jedinou branku, se tentokrát střelecky odvázal a v poslední třetině potvrdil vítězství ještě čtvrtým gólem. Vítězství Vladivostoku je zcela zasloužené, jedním z jeho strůjců byl i český obránce Karel Kubát.
Statistika zápasu:
Střely na bránu 31:33, vhazování 26:29, hity 21:32, čas v útoku 8:39-8:52, vyloučení 8:7, využití 0:1, oslabení 1:0. (13:53:16)
Česká stopa
Karel Kubát (VLD) 0+1, 5 střel, čas na ledě 18:29

59:18

Další icing v podání Admiralu, domácí ale prohrávají buly a dnes už nezvládnou ani kosmeticky upravit skóre.

59:02

Stěpan Zacharčuk pálil od modré čáry prudce do betonu Alexeje Krasikova.

58:31

Admiral vyhrál buly a vydal se do brejku, Butuzovova křížná přihrávka však byla pro Koňkova příliš prudká.

58:18

Oddechový čas pro hosty, jejichž pětka s potřebuje vydechnout. Střídat po zakázaném uvolnění samozřejmě nemohou.

58:18

Dnešní utkání sleduje 6870 diváků.

58:01

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny a čeká nás další vhazování před brankou Vladivostoku.

57:47

Hokejisté Novosibirsku se zdají být smířeni s porážkou. Z omylu mě možná vyvedou po nahození Loginova, které schoval Krasotkin v lapačce a vhazuje se po jeho levici.

54:55

54:55 Sergej KOŇKOV - 1:4

54:55

Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Zimní stadión ztichl, zdá se být rozhodnuto. Nepřesnosti domácích využil Feoktisov, jeho přiťuknutí převzal kapitán Admiralu SERGEJ KOŇKOV a z mezikruží překonává gólmana polovysokou střelou k tyči.
Asitence: Nikita Feoktisov.

54:05

Krasikov neměl střelu od modré čáry pevně pod kontrolou, takže mohl dvakrát dorážet z brankoviště Anton Koroljov, než ho novosibirská obrana rázně zpacifikovala. Ještě poslední komerční přestávka a jde se do finále.

53:36

53:01

Shane Prince zakončil individuální průnik střelou z křídla, kterou Krasotkin kryje.

52:07

Krasikov vyjel daleko ze své brány pro vyhozený puk a před forčekujícím útočníkem dokázal konstruktivně rozehrát.

51:42

Hned po vyhraném buly střílel zcela volný Ignatovič, jenže kde se vzal tu se vzal, zjevil se mezi ním a bránou Karel Kubát a držadlem hole jeho ránu ztlumil, takže už měl Krasotkin snadnou práci.

51:36

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Kirill Ďjakov – 2 min., hákování).

51:31

Nápor Novosibirsku pokračuje, Voroběj parádně pálil od modré čáry – Krasotkin stačil za přesunu vytrčit beton a hranou vyrazit.

1:4

Branky a nahrávky: 25. Demidov – 7. Feoktistov (Kubát, K. Voronin), 20. Glazačev (A. Strelcov, Vicharev), 40. Vicharev (Ďjakov), 55. Koňkov (Feoktistov)

HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (D. Taylor) – Loginov, K. Alexejev, Demidov, Ignatovič, Klimontov, D. Lukin, Vorobej – Prince, J. Peltola, Michajlov – Sajustov, Kazakov, Milovzorov – V. Komarov, Caron, Šarov – Zyrjanov, Pervušin, Romancev.

Admiral Vladivostok: Krasotkin (Serebrjakov) – Ugolnikov, S. Zacharčuk, Kubát, Tatalin, Karmaškov, Ďjakov, Miščenko, Kozlovskij – A. Strelcov, V. Strelcov, Černikov – Koňkov (C), V. Butuzov, Feoktistov – Vicharev, Glazačev, K. Voronin – J. Jakovlev, Koroljov.

Rozhodčí: Kislov, Ovčinnikov – Antonov, Šadrin