Belgický pohár

Sint-Truiden VV – KAA Gent

1:3

konec (0:1)

18.12.2018, 20:45 • Staaienveld, Sint-Truiden • Čtvrtfinále • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 2.66 3.42 2.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Viděli jsme dnes opravdu zajímavé utkání. Vzhledem k sázkám to vypadalo, že Gentu skoro nikdo nevěří. V postupu zápasu se ale hosté ukázali v plné síle a odnesl to právě domácí celek.Od prvního gólů hosté domácí o dost přehrávali a vše to potvrdili dvěma góly v druhé půli. Na konci zápasu St. Truiden už jen korigoval skóre. (22:45:05)

90+4

Konec zápasu. Byl to opravdu bláznivý zápas.

90+3

Asare potvrzuje nedisciplinovanost hostů. Žlutou kartu následně dostává ale i střelec posledního gólu Boli.

90+1

Sint-Truiden právě vstřelil branku!
Autorem branky je BOLI. Ten ale jen koriguje skóre. Na zvrácení výsledku je již pozdě.

90

I tento hráč dneska odejde se žlutým trestem.

90

Na druhou stranu se řítí domácí a vypadá to dobře!

90

V posledních minutkách se opět do větších šancí řítí hosté, i když už je o postupu skoro rozhodnuto.

82

Gent ještě zkouší přidat góly a dále útočí. Vypadá to, že hosté mají již postup neohrožen.

78

Esiti na poslední minuty nechá hrát Davida.

77

A další žlutou dostává brankář Thoelen. Zde se potvrzuje nedisciplinovanost hráčů Gentu, jak už jsme mohli vidět v předchozích zápasech.

76

Odjidja-Ofoe si nyní také vysloužil žlutou kartu.

75

Chakvetadze taky dnes přepustí místo. Štastlivcem, který si ještě zahraje je Smith.

71

Bezus si za své počínání vykoledoval žlutou kartu.

67

Awoniyi dostává dnes šanci si zahrát. Místo něj na laičku odchází Dejaegere.

66

Botaka místo Acolatseho zkusí ještě se zápasem něco udělat.

65

Rohový kop Gent odehrál jen k obráncům, pak se ale opět k míči dostali hosté. Přihrávka však skončila v ofsajdu.

60

Gent právě vstřelil branku!
Autorem branky je DOMPÉ. Ten už dneska vsítil druhý gól. Tato gólová smršť musela navíc hodně srazit sebevědomí domácích a Gent už je teoreticky v dalším kole.

59

Autorem branky je YAREMCHUK. Ten navyšuje vedení hostí na 2:0 a Gent je mnohem blíže postupu.