Belgický pohár

Sint-Truiden VV – KAA Gent

1:3

konec (0:1)

18.12.2018, 20:45 • Staaienveld, Sint-Truiden • Čtvrtfinále • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 2.66 3.42 2.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Viděli jsme dnes opravdu zajímavé utkání. Vzhledem k sázkám to vypadalo, že Gentu skoro nikdo nevěří. V postupu zápasu se ale hosté ukázali v plné síle a odnesl to právě domácí celek.Od prvního gólů hosté domácí o dost přehrávali a vše to potvrdili dvěma góly v druhé půli. Na konci zápasu St. Truiden už jen korigoval skóre. (22:45:05)

90+4

Konec zápasu. Byl to opravdu bláznivý zápas.

90+3

Asare potvrzuje nedisciplinovanost hostů. Žlutou kartu následně dostává ale i střelec posledního gólu Boli.

90+1

Sint-Truiden právě vstřelil branku!
Autorem branky je BOLI. Ten ale jen koriguje skóre. Na zvrácení výsledku je již pozdě.

90

I tento hráč dneska odejde se žlutým trestem.

90

Na druhou stranu se řítí domácí a vypadá to dobře!

90

V posledních minutkách se opět do větších šancí řítí hosté, i když už je o postupu skoro rozhodnuto.

82

Gent ještě zkouší přidat góly a dále útočí. Vypadá to, že hosté mají již postup neohrožen.

78

Esiti na poslední minuty nechá hrát Davida.

77

A další žlutou dostává brankář Thoelen. Zde se potvrzuje nedisciplinovanost hráčů Gentu, jak už jsme mohli vidět v předchozích zápasech.

76

Odjidja-Ofoe si nyní také vysloužil žlutou kartu.

75

Chakvetadze taky dnes přepustí místo. Štastlivcem, který si ještě zahraje je Smith.

71

Bezus si za své počínání vykoledoval žlutou kartu.

67

Awoniyi dostává dnes šanci si zahrát. Místo něj na laičku odchází Dejaegere.

66

Botaka místo Acolatseho zkusí ještě se zápasem něco udělat.

65

Rohový kop Gent odehrál jen k obráncům, pak se ale opět k míči dostali hosté. Přihrávka však skončila v ofsajdu.

60

Gent právě vstřelil branku!
Autorem branky je DOMPÉ. Ten už dneska vsítil druhý gól. Tato gólová smršť musela navíc hodně srazit sebevědomí domácích a Gent už je teoreticky v dalším kole.

59

Autorem branky je YAREMCHUK. Ten navyšuje vedení hostí na 2:0 a Gent je mnohem blíže postupu.

55

De Norre střílí jen do boční sítě.

54

Zatím to vypadá, že se karty obrátily. St. Truiden je jako vyměněný a hraje hodně útočně.

52

Nebezpečný útok domácích končí jen odkopem od branky Thoelena.

47

Garciá nahradí na hřišti Teixeiru.

46

Máme tady 2. poločas.
Po prvním poločasu vede Gent jednobrankovým náskokem. vzhledem k vývoji zápasu a útočnému snažení hostů je výsledek zcela spravedlivý.

45

45

Do další velké šance se dostal Gent, ale nic neuhrál a sudí ukončil poločas.

44

St. Truiden měl k dispozici volný kop, když byl po dlouhé době v útoku. Hráči to ale vůbec nezvládli.

42

Přímý kop hostů nakonec netrefil bránu. Střela šla mimo.

39

Hosté stále nepolevují v útoku a St. Truiden prakticky nepouští do útoku.

35

Autorem branky je DOMPÉ. Za útočné snažení je Gent konečně odměněn gólem.

27

Další útok zakládá Gent který je posledních pár minut v útoku o dost aktivnější..

24

Gent založil nebezpečný útok, který ale ničím neskončil. U půlící čáry právě vhazují hosté.

23

Gent drží míč na své půli. Zde s ním kombinuje.

20

Dejaegere je zasazený hluboko, ale střílí z obtížného úhlu

19

Asare střílí ale bránu tato střela míjí.

17

Dompé vypálil tvrdou střelu ale gól nakonec nevsítil.

9

Yaremchuk proklouzl kolem hráče a v šestnáctce spadl. Sudí ale faul a penaltu nepíská!

1

Sudí odstartoval 1. půli.

Sint-Truiden VV: Steppe – Acolatse, Asamoah, Bezus, De Norre – de Petter, De Sart, Endo, Kamada – Teixeira, Tomiyasu
Náhradníci: Boli, Botaka, De Bruyn, Garcia Tena, Kotysch, Legear, Pirard

KAA Gent: Thoelen – Asare, Bronn, Dejaegere, Diarra – Esiti, Chakvetadze, Odjidja-Ofoe, Rosted – Souquet, Yaremchuk
Náhradníci: Awoniyi, Coosemans, David, De Smet, Limbombe, Plastun, Smith.
KAA GENT
Gent měl oproti svému dnešnímu soupeři už v prvním kole soupeře z vyšší ligy, a to z té třetí. S Virtonem si ale poradil 2:4 na venkovním hřišti. Ještě zkušenějšího soupeře pak dostal v druhém kole. Beerschot Wilrijk z Proximus League (2. liga) ale podlehl Gentu 3:0.

V ligovém klání je sice tento celek až v polovině, tedy na osmém místě, na čtvrté místo ztrácí ale pouhé 4 body a ke druhému místu pu stačí bodů 7. Ofenzíva moc nefunguje, dala jen 4 góly za posledních 5 zápasů. Defenzíva dostala gólů 6, stejně jako St. Truiden.

K. Sint-Truidense VV
St. Truiden se pohárem proklouzl zatím celkem hladce, s čtvrtoligovým Duffelem vyhrál 3:0 a s také čtvrtoligovým Mandel United 3:2.

V lize se pohupuje na páté příčce, o kterou se dělí s Anderlechtem, jen má horší skóre. S 31 body ale nemá žádný náskok například na dnešního soupeře Gent, který je osmý a má jen o 3 body méně. Jejich ofenzíva je ale velmi dobrá. Hráči nastříleli za 5 posledních zápasů krásných 12 gólů. Dostali přitom poloviční množství do vlastní brány.

Lokeren – St. Truiden 2:0
St. Truiden – St. Lutych 1:1
Antverpy – St. Truiden 1:3

St. Truiden – Duffel 3:0
St. Truiden – Mandel United 3:2

Forma v lize: P – R – V – V – V

Dnes máme pře sebou zajímavý pohárový zápas mezi prvoligovými St. Truiden a Gentem. Oba týmy jsou v lize na podobné pozici, takže se těšíme, co zápas nabídne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.