3:2
konec (2:1, 1:0, 0:1)
08.12.2018, 15:00 • Ledový palác Bolšoj • Jan Prošek
Tipsport: 3.13 4.1 2.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.13 - 4.1 - 2.0
HK Soči – Avangard Omsk
3:2
konec (2:1, 1:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 1. D. Alexandrov (Archipov), 5. Točickij, 26. Tomilin (Zborovskij, Altybarmakjan) – 20. Zernov (Širokov, Franson), 52. Pivcakin (K. Petrov)
Karty:
Neproměněná penalta:
HK Soči:
Šikin – J. Alexandrov, Jokipakka, Rykov, Ščitov, Chomickij, Zborovskij, Budkin, D. Alexandrov – R. Rosén, Archipov, O'Dell – Šmeljov, Kaletnik, Bočarov – Polunin, Kapustin, Točickij – Rachimullin, Tomilin, Altybarmakjan.
Náhradníci:
Trenér:
Avangard Omsk:
Bobkov (Nalimov) – Jemelin, Pokka, J. Medveděv, Franson, Čudinov, Berezin, Pivcakin – Širokov, Zernov, I. Michejev – K. Petrov, Stålberg, K. Semjonov – Stas, Fisenko, A. Galimov – Jakimov, Košelev, Manukjan – Talbot.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kislov, Judakov – Kučava, Novikov
Diváci: 7 187
1. třetina | ||||
00:13 | SOC | 1:0 | D. Alexandrov (Archipov) | |
04:46 | SOC | 2:0 | Točickij | |
12:58 | SOC | 2 | Šikin, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Altybarmakjan | |
19:15 | SOC | 5 | Rachimullin, bitka | |
OMS | 5 | Fisenko, bitka | ||
19:30 | OMS | 2:1 | Zernov (Širokov, Franson) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:52 | SOC | 2 | R. Rosén, příliš mnoho hráčů | |
22:04 | SOC | 2 | Chomickij, hákování | |
25:08 | SOC | 3:1 | Tomilin (Zborovskij, Altybarmakjan) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
51:27 | OMS | 3:2 | Pivcakin (K. Petrov) | |
59:37 | SOC | 2 | Kaletnik, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
Konec |
Č. Budějovice – Vítkovice 12:00 4:8
Jihlava – Havlíčkův Brod 12:00 3:4
Olomouc – Přerov 12:00 2:1
Chomutov – Kladno 12:30 4:3
Vsetín – Pardubice 12:45 2:6
Žďár n/S – Mountfield HK • po prodl. 13:15 3:4
Havířov – Zlín 13:30 2:4
Salzburg – Třinec 14:00 3:4
Liberec – HC Litvínov • po prodl. 16:00 3:4
K. Vary – Mladá Boleslav 17:00 4:1
Havířov – Vítkovice 10:15 1:2
Mountfield HK – Kladno 12:00 3:5
Zlín – Kometa Brno 12:00 3:5
PZ Kladno – K. Vary 12:00 2:6
Warriors Brno – Vsetín 12:00 1:5
Plzeň – Slavia • po prodl. 12:30 3:2
Přerov – Olomouc 12:30 4:1
HK MD Šumperk – Technika Brno 13:15 3:0
Tábor – Jihlava 14:30 3:0
Chomutov – Sparta • po prodl. 16:00 4:3
Žďár n/S – Č. Budějovice 16:15 1:7
Kobra – Třemošná 17:15 4:1
Liberec – HC Litvínov 18:30 5:4
59:37
59:37
59:30
59:20
58:26
57:37
57:22
56:58
56:25
55:56
55:27
55:01
54:23
53:57
53:20
53:00
52:36