2. liga - Sever a Střed (ČR)

SC Marimex Kolín – HC Děčín

4:5

po prodl. (1:2, 2:2, 1:0 - 0:1)

08.12.2018, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 24. kolo • Tereza Nedbalová (@TerezaNedbal)

Tipsport: 1.55 5.0 3.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (19:17:22)
Medvědi v tomto duelu vítězí po prodloužení a odváží si z Kolína cenné 2 body. Kozlům tak zůstává z tohoto boje 1 bod.

60:30

Děčín právě vstřelil branku!
Domácí si v prodloužení ani neťukli do puku. Daniel Voltráb přihrál ve středním pásmu ZDEŇKU PETRÁŠOVI, který objel celou kolínskou trojici a lehkou střelou nad levé rameno Martínka vstřelil vítěznou branku tohoto utkání. Stav utkání 4:5pp. Asistence: Daniel Voltráb.

60:09

Buly zvítězili hosté a tak mají jako první prostor na svojí hru 3 na 3.

60:01

Další třetina začne přibližně v 19:15.

60:00

59:18

Oddechový čas pro domácí.

59:01

Jen co se Kozlové dostali do plného počtu – vytvořili si přečíslení, ve kterém neuspěli.

58:34

58:03

Domácí opět vyhazují kotouč puk pryč z pásma.

57:51

Volrábovu prudkou střelu z mezikruží chytá Martínek do své náruče. Přerušuje hru.

57:17

Domácí se na moment ubránili a vyhazují kotouč přes všechny čáry za Lavingerovu branku.

56:34

Oddechový čas pro hosty.

56:34

Vyloučení v týmu SC Kolín (Semirád – 2 min., sekání).

53:54

Děčín se po dlouhé době také dostává k puku. Jeho útok byl ale přerušen ofsajdem.

51:13

Radka Jelínka prudkou střelu Lavinger zlikvidoval svým zákrokem.

50:28

Michal Oliverius přihrál na Jana Kaltenböcka, který od modré vypálil golfovou střelou puk na kolínskou branku. Ondřej Martínek svým zákrokem pozastavuje hru.

49:03

Jan Kuchynka získal útočné pásmo! Vystřelil z levého kruhu těsně nad kolínskou klec, hra pokračuje.

4:5

Branky a nahrávky: 15. Zumr (Březina, Šafránek), 22. Semirád (Kozák, Hanzl), 36. Semirád (Kozák, Martínek R.), 42. Netušil (Němec) – 8. Drašar (Kaltenböck), 8. Faigl (Kordule, Oliverius), 21. Oliverius (Kaltenböck, Faigl), 27. Bárdoš (Petráš), 61. Petráš (Voltráb)

SC Marimex Kolín: Martínek Ondřej (Sejpal) – Havelka, Jelínek, Pýcha, Březina, Hanzl, Barták – Kozák, Zumr "A", Němec, Semirád, Malý "C", Martínek Robin, Pešek, Netušil, Šafránek "A", Pilný

HC Děčín: Kácha (Lavinger) – Mareš, Kaltenböck, Starý, Tenkrát, Zajan, Kuchynka, Drašar, Voltráb, Faigl, Oliverius "C", Petráš, Bárdoš, Kopta, Kordule

Rozhodčí: Krenželok – Marek, Tasch

07:02 DEC 0:1 Drašar (Kaltenböck)
07:49 DEC 0:2 Faigl (Kordule, Oliverius)
10:14 DEC 2 Kaltenböck, podrážení
13:31 KOL 2 Jelínek, podrážení
14:40 KOL 1:2 Zumr (Březina, Šafránek)
20:54 DEC 1:3 Oliverius (Kaltenböck, Faigl)