3:2

konec (2:1, 1:0, 0:1)

08.12.2018, 15:00 • Ledový palác Bolšoj • Jan Prošek

Tipsport: 3.13 4.1 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí celek vyhrává tento dramatický zápas 3:2 a do tabulky získává dva body. Ve třetí třetině hrál Omsk hru bez brankáře, ale využít ni nedokázal. (17:17:10)

59:37

Oddechový čas pro hosty.

59:37

Vyloučení v týmu HK Soči (Vladislav Kaletnik – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:37

Jevgenij Medveděv rozehrává od své branky, jeho spoluhráči střídají.

57:22

Kotouč po střele hostujícího hráče opustil hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Soči.

56:58

Domácí brankář přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

56:25

Kirill Kapustin se pokoušel najít přihrávkou spoluhráče před brankou, projektil byl však zblokovaný.

55:56

HK Soči špatně rozehrálo, vhazovat se bude před jeho brankou po zakázaném uvolnění.

55:27

Nechybělo mnoho, aby se domácí celek dostal do brejku.

55:01

Igor Bobkov rozehrává od své branky, v útočném pásmu byl ale připravený Dmitrij Archipov. Ten získal kotouč, ale vypálit nedokázal.

54:23

Maxim Čudinov rozehrává od své branky, sledujeme rychlou hru a přechod do útočného pásma. Avangard se k zakončení nyní nedostal.

53:57

Domácí rána od modré čáry byla nepřesná.

53:20

Soči se musí spíše bránit, domácí hrají hodně pasivně.

53:00

Sedm minut hry zbývá do konce třetí třetiny, se hra hodně přerušuje. Plynulost poněkud chybí.

52:36

Komerční přestávka.

52:26

Omsk rozehrává od své branky, rychle se dostal do útočného pásma Semjon Košelev. Hra je však přerušena. Pravděpodobně postavení mimo hru.

51:27

51:27 Nikita PIVCAKIN - 3:2

51:27

Avangard právě vstřelil branku!
Po rychlé kombinaci se prosazuje hostující celek, který se znovu dostává na dostřel. Před brankou zůstal zcela neobsazený NIKITA PIVCAKIN. Jeho rána z první byla přesná. Asistence: Kirill Petrov.

51:08

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před domácí brankou.

50:49

Hostující celek se pokouší co nejrychleji něco vymyslet před brankou. Ansel Galimov pálil z dobré pozice, jeho rána byla nepřesná.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Omsk stále vede o dvě branky a má blíže k výhře v tomto zápase.

49:05

Mnoho velkých šancí si ani jeden celek nemůže vypracovat.

47:51

Semjon Košelev vedl bleskovou akci svého celku, ke střele se nedostal. Tři a půl minuty se nepřerušovalo.

47:10

Kirill Petrov přišel v neutrální zóně o kotouč, a tak mohou hrát domácí. Ti se dostali do brejku, ale jeden z hráči Soči tváří a tvář brankáři minul branku.

45:47

Domácí mužstvo hraje velmi zodpovědně a hraje takticky dobře. Omsk má nyní problémy.

45:17

Soči se dostalo ke střele, Sergej Šmeljov jemnou tečí změnil směr střely. Igor Bobkov byl připravený.

44:53

Michail Fisenko se nemohl dostat do útočného pásma, byl by v postavení mimo hru, vracel hru do středního pásma.

44:34

Ilja Michejev byl před brankou zcela volný, ale jeho střela postrádala přesnost.

44:23

Hostující celek ve třetí třetině zlepšil hru, hraje lépe a domácí mají problémy s defenzivou.
Dnešní utkání sleduje 7 187 diváků.

44:04

Dmitrij Šikin přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

43:34

Jegor Rykov rozehrává od své branky, rozehrávka se mu nepovedla, a tak hráli hosté. Ti se ke střele nedostali.

40:17

Zápas pokračuje třetí třetinou, sledujeme rychlý hokej v úvodu této části hry.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli jedinou branku, domácí celek si vzal svůj náskok zpět, přesně pálil Arťom Tomilin.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:50

Už se pravděpodobně nic nestane.

39:20

Igor Bobkov rozehrává od své branky, následně se Kirill Petrov pokoušel dostat do střelecké pozice, jeho rána byla zblokovaná.

38:57

Vhazovat se bude ve středním pásmu, kotouč vypadl z hrací plochy.

38:03

Alexej Jemelin se probojoval s kotoučem na holi do útočného pásma, jeho střela byla zblokovaná.

38:00

Oznámena byly poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:37

Vhazovat se bude před domácí brankou, Dmitrij Šikin musí být pozorný.

37:27

Dostáváme se do finální fáze hry druhé třetiny, píská se icing.

34:50

Robert Rosén dostal hru do útoku, jeho přihrávka však postrádala přesnost.

33:31

Kirill Kapustin se dostal do útočného pásma, ale rychle ho od kotouče odstavili soupeři. Následně zakončoval na druhé straně Ilja Michejev.

32:40

Domácí HK se usadilo v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím ale marně. Omsk otáčí směr hry poměrně rychle.

32:34

Vladislav Kaletnik před brankou puk nedokázal tečovat, hra je přerušená. Komerční přestávka.

32:16

Maxim Čudinov rozehrává od své branky, těžko se Omsk dostává přes dobře hrající domácí defenzivu.

32:00

Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.

30:34

Špatná domácí přihrávka znamená zakázané uvolnění.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, Soči vede o dvě branky a hraje aktivně.

29:35

Igor Bobkov přerušuje hru, vhazovat se tak bude před jeho brankou.

29:18

Domácí celek vyhrál buly v útočném pásmu, následná rána nebyla vůbec špatná.

29:00

Dmitrij Archipov dostal hru do útočného pásma, kde ke střele se on ani jeho spoluhráči nedostali.

28:47

Soči se usadilo v útočném pásmu, kde kombinuje.

28:13

Damir Rachimullin pálil přes obránce, jeho projektil by sice zblokovaný, ale i tak musel gólman zasahovat.

27:46

Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí celek využil svou šanci, a tak navýšil své vedení.

25:50

Hostující celek se dostal do útočného pásma, Maxim Berezin to zkoušel od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný, gólman tak zasahovat nemusel.

25:08

25:08 Arťom TOMILIN - 3:1

25:08

Soči právě vstřelilo branku!
Domácí celek navyšuje své vedení a bere si dvoubrankový náskok zpět. Ránou z ostrého úhlu prostřelil brankáře ARŤOM TOMILIN. Asistence: Sergej Zborovskij a Andrej Altybarmakjan.

24:34

Stanislav Bočarov se dostal do útočného pásma, ale rychlá akce postrádala zakončení.

24:04

23:36

Avangard vinou špatné přihrávky přicházejí o pásmo, a tak mohou domácí vyhodit.

23:10

Cody Franson mohl zakončovat, ale rozhodl se ještě pro přihrávku. Následná rána byla zblokovaná.

22:50

Domácí už hrají ve čtyřech, následně se pokračuje přesilovku Omsku.

22:37

Omsk kombinuje v útočném pásmu. ale do výraznější šance se zatím nedostal. Cody Franson pálil nepřesně.

22:07

Hosté hrají přesilovku pět na tři. Alexej Jemelin pálil z první, branku však minul.

22:04

Vyloučení v týmu HK Soči (Vadim Chomickij – 2 min., hákování).

22:03

Omsk má velké problémy s přesností střelby.

21:14

Přesilovku hraje hostující celek,

20:52

Vyloučení v týmu HK Soči (Robert Rosén – 2 min., příliš mnoho hráčů).

20:01

Po první třetině vede domácí celek o jednu branku. Dostal se do dvoubrankového vedení, které v závěru první dvacetiminutovky snížil Zernov.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:30

19:30 Denis ZERNOV - 2:1

19:30

V závěru první třetiny hostující celek snižuje, tvrdou ránou z bezprostřední blízkosti trefil pod horní tyčku zcela přesně DENIS ZERNOV. Asistence: Sergej Širokov a Cody Franson.

19:15

Vyloučení v týmu HK Soči (Damir Rachimullin – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Michail Fisenko – 5 min., bitka).

19:13

Arťom Manukjan zakončoval bleskovou akci, následně puk kryje domácí brankář. Pak se strhla bitka.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

17:42

Denis Alexandrov dostal hru do útočného pásma, následně se ale Soči nedokázalo dostat ke střele.

17:10

Igor Bobkov byl připravený, a tak mohl v pohodě zasáhnout proti střele domácího obránce od modré čáry.

16:32

Eric O'Dell zakončoval situaci dva na jednoho nepovedenou střelou. Následně puk kryje Igor Bobkov.

15:24

Obrana Omsku rozehrává od své branky, po nepřesné přihrávce ale hrají domácí, jmenovitě Jurij Alexandrov.

14:58

14:10

Hosté se až nyní dostali před branku soupeře, kde kombinují.

13:55

Přesilovku sice hraje Omsk, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma.

12:58

Vyloučení v týmu HK Soči (Dmitrij Šikin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Andrej Altybarmakjan.

12:35

Domácí rozehrávají od své branky, oba týmy střídají.

12:16

Kirill Petrov zakončoval bleskovou akci, jeho zakončení však bylo nepřesné.

11:56

Kirill Kapustin výborně stál před brankou, pokoušel se o teč, ale brankář byl připravený.

10:40

Cody Franson nedokázal udržet útočné pásmo, a tak mohou hrát domácí hokejisté.

10:12

Dostáváme se do druhé části hry v první třetině, domácí celek vede o dvě branky, navíc pokračuje v aktivní hře.

09:40

Domácí brankář přidržel kotouč, vhazovat se tak bude před jeho brankou.

09:34

Alexej Jemelin pálil od modré čáry, jeho projektil byl možná ještě před brankou tečovaný, ale puk končí mimo branku.

08:53

Sledujeme rychlý hokej, domácí hokejisté rozehrávají od své branky. Jmenovitě Denis Alexandrov.

07:40

Omsku se úvod zápasu vůbec nepovedl, prohrává o dvě branky a na nějakou výraznější šanci čeká.

07:27

07:18

Domácí hráči pokračují dál v aktivní hře, nyní zakončoval Andrej Altybarmakjan. Jeho ránu kryje hostující brankář.

04:46

04:46 Nikita TOČICKIJ - 2:0

04:46

Domácí celek se dostává do dvoubrankového vedení. Po sérii odrazů se k puku dostal před brankou obranou zapomenutý NIKITA TOČICKIJ. Jeho rána zapadla přesně.

03:18

Igor Bobkov zasahovat nemusel, rána domácího Sergeje Šmeljova končí mimo branku.

02:17

Domácí celek rozehrává od své branky, Soči vyšel úvod zápasu velmi dobře.

00:13

00:13 Denis ALEXANDROV - 1:0

00:13

Hned první střela na branku v tomto zápase znamená gól. Domácí se dostávají do vedení. Dmitrij Archipov přenechal puk DENISU ALEXANDROVOVI, jehož rychlá rána zapadla přesně do brány. Asistence: Dmitrij Archipov.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí HK Soči a Avangard Omsk.

HK Soči je v tabulce Západní konference na sedmé pozici. Odehrál 36 zápasů s bilancí 9-7-5-15 a vybojoval 37 bodů. Skóre má 80:95. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s Chabarovskem 3:2 v nájezdech a 3:2 v nájezdech s Dinamem Riga. Nestačil na Kunlun 0:3, Vladivostok 2:4 a na CSKA Moskvu 1:3.

Avangard Omsk je na tom výrazně lépe. Odehrál 37 zápasů a s bilancí 18-6-3-10 je na druhém místě Východní konference. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s Jekatěrinburgem 3:0 a s Ufou 1:0. Nestačil na Magnitogorsk 1:2, v prodloužení na Čeljabinsk 2:3 a CSKA Moskvu 2:3.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

3:2

Branky a nahrávky: 1. D. Alexandrov (Archipov), 5. Točickij, 26. Tomilin (Zborovskij, Altybarmakjan) – 20. Zernov (Širokov, Franson), 52. Pivcakin (K. Petrov)

HK Soči: Šikin – J. Alexandrov, Jokipakka, Rykov, Ščitov, Chomickij, Zborovskij, Budkin, D. Alexandrov – R. Rosén, Archipov, O'Dell – Šmeljov, Kaletnik, Bočarov – Polunin, Kapustin, Točickij – Rachimullin, Tomilin, Altybarmakjan.

Avangard Omsk: Bobkov (Nalimov) – Jemelin, Pokka, J. Medveděv, Franson, Čudinov, Berezin, Pivcakin – Širokov, Zernov, I. Michejev – K. Petrov, Stålberg, K. Semjonov – Stas, Fisenko, A. Galimov – Jakimov, Košelev, Manukjan – Talbot.

Rozhodčí: Kislov, Judakov – Kučava, Novikov

Diváci: 7 187

00:13 SOC 1:0 D. Alexandrov (Archipov)
04:46 SOC 2:0 Točickij
12:58 SOC 2 Šikin, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Altybarmakjan
19:15 SOC 5 Rachimullin, bitka