3:2

konec (2:1, 1:0, 0:1)

08.12.2018, 15:00 • Ledový palác Bolšoj • Jan Prošek

Tipsport: 3.13 4.1 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí celek vyhrává tento dramatický zápas 3:2 a do tabulky získává dva body. Ve třetí třetině hrál Omsk hru bez brankáře, ale využít ni nedokázal. (17:17:10)

59:37

Oddechový čas pro hosty.

59:37

Vyloučení v týmu HK Soči (Vladislav Kaletnik – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:37

Jevgenij Medveděv rozehrává od své branky, jeho spoluhráči střídají.

57:22

Kotouč po střele hostujícího hráče opustil hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Soči.

56:58

Domácí brankář přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

56:25

Kirill Kapustin se pokoušel najít přihrávkou spoluhráče před brankou, projektil byl však zblokovaný.

55:56

HK Soči špatně rozehrálo, vhazovat se bude před jeho brankou po zakázaném uvolnění.

55:27

Nechybělo mnoho, aby se domácí celek dostal do brejku.

55:01

Igor Bobkov rozehrává od své branky, v útočném pásmu byl ale připravený Dmitrij Archipov. Ten získal kotouč, ale vypálit nedokázal.

54:23

Maxim Čudinov rozehrává od své branky, sledujeme rychlou hru a přechod do útočného pásma. Avangard se k zakončení nyní nedostal.

53:57

Domácí rána od modré čáry byla nepřesná.

53:20

Soči se musí spíše bránit, domácí hrají hodně pasivně.

53:00

Sedm minut hry zbývá do konce třetí třetiny, se hra hodně přerušuje. Plynulost poněkud chybí.

52:36

Komerční přestávka.

3:2

Branky a nahrávky: 1. D. Alexandrov (Archipov), 5. Točickij, 26. Tomilin (Zborovskij, Altybarmakjan) – 20. Zernov (Širokov, Franson), 52. Pivcakin (K. Petrov)

HK Soči: Šikin – J. Alexandrov, Jokipakka, Rykov, Ščitov, Chomickij, Zborovskij, Budkin, D. Alexandrov – R. Rosén, Archipov, O'Dell – Šmeljov, Kaletnik, Bočarov – Polunin, Kapustin, Točickij – Rachimullin, Tomilin, Altybarmakjan.

Avangard Omsk: Bobkov (Nalimov) – Jemelin, Pokka, J. Medveděv, Franson, Čudinov, Berezin, Pivcakin – Širokov, Zernov, I. Michejev – K. Petrov, Stålberg, K. Semjonov – Stas, Fisenko, A. Galimov – Jakimov, Košelev, Manukjan – Talbot.

Rozhodčí: Kislov, Judakov – Kučava, Novikov

Diváci: 7 187

00:13 SOC 1:0 D. Alexandrov (Archipov)
04:46 SOC 2:0 Točickij
12:58 SOC 2 Šikin, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Altybarmakjan
19:15 SOC 5 Rachimullin, bitka