NHL

Nashville Predators – Buffalo Sabres

2:1

konec (1:0, 1:1, 0:0)

04.12.2018, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Martin Schwarz (@MartinSmuci)

Tipsport: 1.94 3.98 3.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

36:34

36:34 Kevin FIALA - 2:1

36:34

Nashville právě vstřelil branku!
Jako blesk z čistého nebe přišla domácí branka. Útočník KEVIN FIALA se nenápadně pohyboval kolem levého mantinelu v útočném pásmu a hledal ideální pozici pro nahrávku. Pak ale raději zvolil střelu. A to se vyplatilo. Překvapil totiž brankáře Cartera Huttona a těsně nad ledem jej prostřelil. Predators mají vedení zpátky a pokud nepoleví, ponesou si náskok na přestávku do kabiny. Asistence: Craig Smith, Mattias Ekholm.

25:20

25:20 Sam REINHART - 1:1

25:20

Sabres právě vstřelili branku!
Obrana Nashvillu zatím dovolila Buffalu ve druhé třetině až mnoho. A tady je výsledek. Pekka Rinne sice dělal co mohl a chytil několik dorážek na brankovišti. Na tu SAMA REINHARTA u pravé tyče už ale nestačil. Finskému brankáři v klíčový okamžik nikdo ve žlutém dresu nepomohl, i proto hosté vyrovnávají skóre na kostce. Začínáme tedy výsledkově znovu, zasloužená branka pro Sabres. Bez asistence.

16:25

16:25 Ryan ELLIS - 1:0

16:25

Teď už se ale kotouč houpe v síti. Jak vidno, trpělivost někdy růže přináší. Dlouho nepřišla žádná velká možnost pro domácí v přesilovce. Pak ale obránce Roman Josi poslal přihrávku na kolegu RYANA ELLISE. Ten na nic nečekal, napřáhl se a z první nasměroval puk přesně pod horní tyčku Huttonovy klece. Moc pohledná branka a navíc přesilovková, Predators jdou tedy před koncem úvodní části do trháku. Asistence: Roman Josi, Ryan Johansen.

2:1

Branky a nahrávky: 17. Ellis (Josi, Johansen), 37. Fiala (C. Smith, Ekholm) – 26. S. Reinhart

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Hamhuis, Ekholm, Irwin, Y. Weber – Hartman, Johansen, Fiala – Tolvanen, Järnkrok, C. Smith – Salomäki, Sissons, Watson – F. Gaudreau, Bonino, Grimaldi.

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Dahlin, Bogosian, Pilut, Ristolainen, Beaulieu, C. Nelson – Skinner, Eichel, S. Reinhart – T. Thompson, Mittelstadt, Okposo – Elie, Rodrigues, Sobotka – Berglund, Jo. Larsson, Girgensons.

Rozhodčí: McIsaac, Watson – Mach, Cameron

Diváci: 17 311

11:41 NSH 2 Salomäki, držení
15:04 BUF 2 Beaulieu, podrážení
16:25 NSH 1:0 Ellis (Josi, Johansen)
21:50 NSH 2 Hamhuis, podrážení