NHL

Nashville Predators – Buffalo Sabres

2:1

konec (1:0, 1:1, 0:0)

04.12.2018, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Martin Schwarz (@MartinSmuci)

Tipsport: 1.94 3.98 3.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

38:19

Počet hráčů na ledě se srovná. Jeff Skinner držel hokejku soupeře a jde si sednout. Rozhodčí ale jeho prohřešek vyhodnotili jako sekání. Budeme tedy sledovat hru ve čtyřech.

37:27

Buffalo se vrací do přesilovky. Rozhodčí totiž viděli podražení Ryana Hartmana, které neváhali trestat. Takže další hostující možnost.

33:26

Ještě minimálně jednou ve druhé třetině se bude vylučovat. Dvě minuty dostává hokejista Predators za hákování, konkrétně Austin Watson.

21:50

Chystá se vyloučení. Na trestnou lavici musí za podražení Dan Hamhuis, který zatáhl za záchrannou brzdu a podrazil ujíždějícího soupeře. Takže přesilovka Sabres.

15:04

Vylučuje se i na druhé straně barikády. Dvě minuty za podrážení dostává Beaulieu, který nabízí domácím přesilovku. Před koncem úvodní části zajímavá možnost pro Nashville.

11:41

Je tu první vyloučení zápasu. Salomäki dostává od rozhodčích menší trest za držení. Buffalo tedy může ukázat, co vše dokáže v početní výhodě.

2:1

Branky a nahrávky: 17. Ellis (Josi, Johansen), 37. Fiala (C. Smith, Ekholm) – 26. S. Reinhart

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Hamhuis, Ekholm, Irwin, Y. Weber – Hartman, Johansen, Fiala – Tolvanen, Järnkrok, C. Smith – Salomäki, Sissons, Watson – F. Gaudreau, Bonino, Grimaldi.

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Dahlin, Bogosian, Pilut, Ristolainen, Beaulieu, C. Nelson – Skinner, Eichel, S. Reinhart – T. Thompson, Mittelstadt, Okposo – Elie, Rodrigues, Sobotka – Berglund, Jo. Larsson, Girgensons.

Rozhodčí: McIsaac, Watson – Mach, Cameron

Diváci: 17 311

11:41 NSH 2 Salomäki, držení
15:04 BUF 2 Beaulieu, podrážení
16:25 NSH 1:0 Ellis (Josi, Johansen)
21:50 NSH 2 Hamhuis, podrážení