Tipos Extraliga (SR)

MAC Budapešť – HK 32 Liptovský Mikuláš

2:3

po s.n. (1:2) (1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)

23.09.2018, 17:30 • Ice rink MAC Budapešť • 5. kolo • Milan Stehura (@MilanStehura)

Tipsport: 2.2 4.5 2.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme tu koniec stretnutia, v ktorom sme sa meno víťaza dozvedeli až v samostatných nájazdoch, v ktorom Liptovský Mikuláš uspel výsledkom 2:1, a tak hostia získavajú dva body po celkovom víťazstve 3:2 po samostatných nájazdoch. Odo mňa to je na dnes všetko. Ja ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera.

Máme tu konec utkání, ve kterém jsme se jméno vítěze dozvěděli až po samostatných nájezdech. Liptovský Mikuláš uspěl v rozstřelu 2:1. Přeji klidný zbytek nedělního večera. (20:34:24)

65:00

Liptovský Mikuláš vítězí po samostatných nájezdech. Autorem vítězné branky je MICHAL UHRÍK!

63:04

Dudás se opřel do puku, který mu přihrál jeho spoluhráč. Tvrdá střela našla pouze dobře postaveného brankáře.

62:52

Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Huna – 2 min., příliš mnoho hráčů).

60:21

Anton Kislitsyn se předvedl dobrým zákrokem po střeleckém pokusu Klempy. Následuje vhazování po jeho pravici.

60:01

Ve třetí třetině gól nepadl a tak nás bude čekat prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:30

Huna vystřelil z velkého úhlu, ale jeho střelu zastavil jen obránce před ním.

58:00

Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty. Dojde zápas až do prodloužení? Nechme se překvapit.

57:08

Hosté jsou v plném počtu.

55:08

Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Lištiak – 2 min.).

54:31

Domácí jsou v plném počtu.

52:57

Domácí se ve vlastním oslabení dostali do přečíslení dva proti jednomu. Brown přihrál na druhou stranu hřiště, kde byl úplně volný Klempa, který však netrefil puk ideálně a ten si to namířil mimo branku.

52:31

Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Burt – 2 min., nedovolené bránění).

50:11

Hosté jsou stále v závěru třetí třetiny aktivnějším týmem. Teď tu byl Uhrík, který zakončil akci Liptovského Mikuláše, ale ani tento pokus nezměnil stav dnešního duelu.

49:07

Suchý se dostal po přihrávce Lichance do dobré střelecké pozic, ale jeho pokus nemířil mezi tři tyče.

48:24

47:14

45:14

Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Terbócs – 2 min., příliš mnoho hráčů).

45:00

V obrovské šanci se ocitl Piatka! Z bezprostřední blízko ale nedokázal prostřelit domácího brankáře. Velká šance pro hosty!

44:09

Verdiktem videorozhodčího se nic měnit nebude. Stav duelu je tak stále nerozhodný.

44:02

Hosté se už radovali po střele Huny, který si také myslel, že skóroval. Celou situaci jde prozkoumat video rozhodčí, jelikož hlavní rozhodčí branku neuznal.

43:50

Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Brown – 2 min., vysoká hůl).

42:41

Richard Huna se snažil atakovat jednoho z domácích obránců, ale puk na svojí stranu nezískal. Budapešť se žene do útoku.

41:13

Puk se nachází v obranném pásmu Liptovského Mikuláše, kde domácí hokejisti nepříjemně napadají každou rozehrávku jejich soupeře.

40:34

Martin Křiška přihrál puk přesně na hokejku Richardovi Hunovi, který se obtočil okolo bránícího brankáře a následně zakončil. Jeho střelu dokázal brankář chytit.

40:01

A je tu konec druhé třetiny, ve které jsme měli možnost vidět dva přesné zásahy. Po jednom na obou stranách. Stav duelu je tedy opět vyrovnaný. Třetí třetina začne přibližně v 19:19.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:00

Do konce druhé třetiny zbývá poslední minuta.

38:14

Hosté se dostali do rychlého protiútoku, na jeho byl Róbert Huna. Ten se snažil využít nepozornost domácí defenzívy, ale jeho střelecký pokus dokázal Bálizs chytit.

36:44

Svojí obrannou povinnost si teď splnil Nemec, který poměrně tvrdým histem zastavil útočícího protihráče.

35:58

Liptovský Mikuláš právě vstřelil branku! RÓBERT HUNA se trefuje přesně k pravé tyči a vyrovnává tak stav utkání na 2:2.

35:00

K puku se na modré čáře dostal Suchý, který ho okamžitě poslal na branku soupeře. Jeho tvrdý projekt skončil někde pod Bálizsem.

33:40

Liptovský Mikuláš je ve druhé třetině bezzubý, nedaří se mu vymyslet vůbec nic dopředu. Domácí hokejisti jsou zaslouženě ve vedení.

32:30

Liptovský Mikuláš hraje v plném počtu.

31:20

Sledovali jsme velkou nepřesnost na straně domácích, po kterých bude následovat vhazování před brankou Bálizse.

31:04

Martin Kriška se po levé straně vydal do útoku ve vlastním oslabení. Byl však stíhán trojicí domácích hráčů, kteří mu nedovolili zakončit.

30:30

Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Števuliak – 2 min., podrážení).

29:54

Tomáš Klempa se dostal do velké šance, ale nedokázal překonat brankáře z bezprostřední blízkosti. Následuje vhazování před brankou Liptovského Mikuláše.

29:01

Domácí hokejisti si vytvořili obrovský tlak, který využili na střelení dalšího gólu. Byl to MÁRTON PÁPA, který před brankou soupeře tečoval tvrdou střelu svého spoluhráče.

27:15

Měli jsme možnost vidět ve středním pásmu hodně nepřesností na obou stranách. Momentálně mají pod kontrolou puk hosté.

26:09

Liptáci opět nahodili puk do útočné třetiny, ale ten byl někým tečovaný a opustil ledovou plochu. Bude se vhazovat po pravici Bálizsa.

25:01

Karol Korím si teď nerozuměl se svým spoluhráčem v rozehrávce, a tak puk směruje přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

23:55

Puk se nachází v obranném pásmu Budapešti, odkud se nedaří domácím dostat. Liptovský Mikuláš je ve druhé třetině zatím lepším týmem.

23:06

Martin Kriška to zkoušel z pravé strany, ale Bálizs byl pozorný a tento pokus bez problémů chytá.

20:28

V úvodu druhé třetiny se ve velké šanci ocitli hosté. Hunovu střelu chytá domácí Rajna.

20:01

Začátek druhé třetiny se nám o chvilku protáhne. Na ledové ploše je až příliš vody.

20:01

V první třetině jsme viděli po jedné brance na každé straně. Druhá třetina začne přibližně v 18:20.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:50

Běží nám poslední vteřinky první třetiny.

18:33

I Budapešťi se nedaří v přesilové hře. Dudás sice tvrdě vystřelil od modré, ale netrefil bránu.

17:06

Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Uhrík – 2 min., držení).

17:06

Liptovskému Mikuláši se zatím v přesilové hře nedaří.

16:32

Kriška tvrdě vystřelil mezi kruhy, Rajna pozorně vyráží!

14:49

Dlouhou přesilovku pět na tři si zahrají hosté. Vyloučen je Orban za držení hokejky.

14:18

I Liptováci si zkusí přesilovou hru. Za hrubost je vyloučen domácí Szabad.

13:31

Mikuláš skvěle brání ve svém druhém oslabení.

13:01

Domácí tým si zatím během přesilové hry nevytvořil žádnou vyloženou šanci.

12:03

Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Lištiak – 2 min., vysoká hůl).

10:54

Napodruhé to však vyšlo, Lištiak se dostal k zakončení, ale jeho střelu vyráží Rajna.

10:43

Před bránou domácích byl připraven Lištiak, přihrávku se však k němu nedostala.

10:15

Robert Huna se snažil prokličkovat před domácího Rejnu, na poslední chvíli zasáhl jeden z domácích obránců.

10:01

Přihrávka Budapeště podél mantinelu nenašla žádného adresáta. Zakázané uvolnění domácích.

9:32

Útok domácích je zastaven kvůli ofsajdové pasti, ve které se ocitl Nagy.

9:04

Liptovský Mikuláš vyhazuje na zakázané uvolnění.

8:38

Budapešť ztrácí kotouč po nepřesné rozehrávce.

7:43

Kislitsyn vyráží puk do rohu.

7:13

Tvrdou střelu domácích likviduje obránce Suchý.

6:43

Po skvělé přihrávce přes domácí brankoviště se trefuje mezi betony ROBERT HUNA!

5:59

Budapešť vyhazuje přes všechny čáry.

5:36

Tvrdou střelu Horvátha zblokoval jeden z obránců Budapešťě.

5:01

První přesilová hra pro Liptovský Mikuláš.

4:28

Velká šance pro domácí! Orban vyslal tvrdou střelu, ale hostujícího Kislitsyna nepřekonal.

3:59

Brown se snažil vystřelit z ostrého úhlu, Kislitsyn zůstává pozorný.

3:45

Robert Huna prohrál buly, ale následně puk vybojoval a tak zakládá útočnou akci hostů.

3:29

Na druhé straně vyráží pokus hostů Rajna do ochranné sítě.

2:54

Tlak domácích pokračuje, nebezpečně vystřelil hostující Szabad.

2:28

Zakázané uvolnění Liptovského Mikuláše. Vhazovat se bude před Kislitsynem.

1:45

Kurali bude rozehrávat zpoza brány.

1:11

Budapešť využívá svou první přesilovou hru v utkání.

1:11

Budapešť vstřelila branku!
Autorem branky je BROWN.

0:31

Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Nádašdi – 2 min., hákování).

00:01

Hráči obou týmů jsou již na ledové ploše. Utkání nám za pár minutek začne.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

MHk 32 Liptovský Mikuláš patří k překvapením úvodu soutěže. Liptováci si v prvních čtyřech kolech připsali skvělých 9 bodů, které je řadí na třetí místo v tabulce. Mikuláš si v posledním kole připsal tři body, když vyhrál 2:1 na ledě Detvy. Podaří se jim také vyhrát na ledě mistra Maďarska? To se dozvíme v neděli od 18:00 hodin.
MAC Budapešť je maďarským týmem, který pro letošní sezónu zpestřuje nejvyšší slovenskou soutěž. Uřadující mistr Maďarska neprožívá povedený start v lize. Ze čtyř utkání si připsal pouhé čtyři body. V posledním utkání Budapešť prohrála na horkém ledě Dukly Trenčín 3:4 v prodloužení.
Přeji pěknou neděli. Dnes je na programu páté kolo slovenské Tipsport ligy. Dnes budeme sledovat utkání mezi MAC Budapešť a MHk 32 Liptovský Mikuláš.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.

2:3

Branky a nahrávky: 2. Brown, 30. Pápa – 7. Huna, 36. Huna (Kriška), rozh. náj. Uhrík