Tipsport extraliga

HC VERVA Litvínov – Piráti Chomutov

4:1

konec (1:0, 2:1, 1:0)

23.09.2018, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • 4. kolo • Šimon Kadeřávek, Ondřej Mach (@OndMach)

Tipsport: 1.78 4.5 3.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Oba týmy prodloužily své série. Litvínov pokračuje na vítězné vlně a Chomutov pokračuje v prohrách. V poslední třetině se prosadil David Tůma, ale z celkového hlediska se jednalo o vyrovnanou třetinu, kde jsme viděli několik zajímavých šancí. (20:00:52)

59:58

V posledních vteřinách se snažil vstřelit branku Jan Myšák!

59:13

Viktor Hübl nebezpečně vypálil z mezikruží!

59:00

Běží poslední minuta utkání.

58:20

Litvínovská přesilovka je už minulostí, poněvadž domácí jsou v plném počtu.

57:16

Chomutov se zatím při své přesilovce nedostal k pořádné střele. Většina pokusů končí mimo bránu či na hokejkách domácích hokejistů.

56:20

Litvínov hrál po brance velmi aktivně, tuto aktivitu však přerušilo vyloučení Jana Ščotky.

55:41

Skvěla spolupráce Hübla s Lukešem! Druhý jmenovaný vypálil z mezikruží mezi betony, brankář hostí ale zaznamenal další zákrok.

55:06

55:06 David TŮMA - 4:1

55:06

Litvínov právě vstřelil branku!
Domácí musel čelit velkému tlaku ze strany Chomutova, ale stačila jedna povedená přihrávka a vše se změnilo. Gerhát projel skoro celé hřiště a dostal se až před Lukeše. Na druhé straně kluziště se mu nabídl DAVID TŮMA, který dorážel do prázdné branky. Asistence: František Gerhát, Michal Trávníček.

54:38

Šťovíček dorážel na Januse a doufal, že roztáhne své betony. Opět žádný úspěch.

54:11

Růžička nahazoval od modré.

54:10

Zakázané uvolnění domácích.

53:32

Janus musel ukázat, jak umí ovládat svou hůl, poněvadž se musel zapojit do rozehrávky.

52:52

Dnešní utkání sleduje 6011 diváků, což znamená, že je vyprodáno!

52:52

K rychlé střele se dostal Dietz. Znovu však narazil na spolehlivého brankáře Litvínova Januse.

52:21

Sklenář zajel do Myšáka a získal puk pro Chomutov.

52:02

A opět se hraje od branky k brance. Nejdříve se dostal do útočného pásma domácích Lukeš. Na druhé straně ohrozil Januse Růžička.

4:1

Branky a nahrávky: 17. F. Lukeš (Petružálek), 24. V. Hübl, 26. F. Lukeš (V. Hübl), 56. D. Tůma (Gerhát, Trávníček) – 30. A. Dlouhý (Jank)

HC VERVA Litvínov: Janus (Hanuljak) – Hunkes, Baránek, Šesták, Kubát, L. Doudera, Ščotka, Romančík – Petružálek (A), J. Mikúš, J. Černý – Myšák, V. Hübl (A), F. Lukeš – D. Tůma, Gerhát, Trávníček (C) – Jurčík, M. Hanzl, Matoušek.

Piráti Chomutov: Š. Lukeš (Stezka) – Valach, Jank, Knot, Štich, Mrázek, Dietz, Trefný – Vantuch, V. Růžička (A), Sklenář – Šťovíček, Klhůfek, Tomica (C) – J. Stránský, Huml (A), A. Dlouhý – J. Havel, Chlouba, Chrpa.

Rozhodčí: Šír, Sýkora – Lhotský, Svoboda

03:12 CHM 2 V. Růžička, podrážení
10:07 LIT 2 J. Černý, hákování
12:44 CHM 2 Jank, zdržování hry / zašlapování puku
15:32 CHM 2 J. Stránský, sekání
15:32 CHM 2 A. Dlouhý, nesportovní chování