EC Red Bull Salzburg – HC Olomouc

8:2

konec (3:0, 2:0, 3:2 - N 1:0)

23.09.2018, 11:00 • Skupina C • Jan Prošek

Domácí celek vyhrát po třech třetinách jednoznačně 8:2. Navíc dokázal také vyhrát v prodloužení. Přečkal početní nevýhodu, a pak udeřil. Střelecky byl aktivnější domácí tým. Na gólmany soupeře vyslal celkem 48 ran. (13:05:43)

64:34

64:34 Oleksiy MYKLUKHA - vítězná branka prodloužení

64:34

Salzburg právě vstřelil branku!
Domácí celek vyhraje také prodloužení. Po rychlé akci se výborně před branku dostal OLEKSIY MYKLUKHA, který přesně zakončil.

64:00

Probíhá poslední minuta prodloužení.

63:40

Hosté se nemohou stabilněji dostat do střeleckých pozic.

63:11

EC Red Bull vyhazuje přes všechny čáry.

63:00

Probíhají poslední dvě minuty prodloužení.

62:27

Josef Podlaha dobře zakončoval. Jeho projektil byl zblokovaný.

62:05

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Oleksiy Myklukha – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

61:37

Další domácí rána od modré čáry byla zblokovaná.

61:15

Salzburg se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale obrana Olomouce byla pozorná.

60:44

Oba týmy střídají, sledujeme rychlý hokej.

60:06

Začalo pětiminutové prodloužení.

60:01

Třetí třetina skončila. Po dvouminutové přestávce bude duel pokračovat nadstavbou.

59:00

Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:37

Olomouc právě vstřelila branku!
Hosté dávají svou druhou branku v zápase. Výborně to udělal TOBIÁŠ HANDL. Vybruslil si do střelecké pozice a poslal kotouč pod horní tyčku. Pro gólmana nechytatelné.

57:50

O kotouč se nyní bojovalo ve středním pásmu, vyhráli jej domácí, ale do střelecké pozice se už nedostali.

8:2

Branky a nahrávky: 3. Hede (Obu), 9. Varejcka (Myklukha, Nyman), 14. Peterka (Hede, Hengelmüller), 21. Nyman (Eham, Myklukha), 25. Eham (Myklukha, Peterka), 47. Myklukha (Varejcka), 53. Peterka (Polegoško), 53. Myklukha (Varejcka), 65. Myklukha – 52. Bahounek (Štefka), 59. Handl

EC Red Bull Salzburg: Bugl (Kolarz) – Obu, Menner, Szuberm Bynabm Wimmer – Borzecki, Varejcka, Schwaiger, Hede, Eham, Vogt, Myklukha, Polegoško, Lindner, Maier, Hengelmüller, Peterka

HC Olomouc: Mokrý (21. Hasala) – Bahounek, Klesla, Hlaváč, Vosátko, Pírek, Dajčar – Kalač, Handl, Matiaško, Štefka, Pěcha, Tomajko, Mácha, Horký, Štědrý, Podlaha, Tichý, Ministr

Rozhodčí: Kellner – Plattner, Seewald

02:41 SLZ 1:0 Hede (Obu)
03:25 SLZ 2 Varejcka, hákování
06:45 OLO 2 Pírek, nedovolené bránění
07:55 SLZ 2 HL Wimmer, příliš mnoho hráčů
08:32 SLZ 2:0 Varejcka (Myklukha, Nyman)