2:3

konec (1:0, 1:2, 0:1)

23.09.2018, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • Jan Mládek

Tipsport: 2.27 3.64 2.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To by bylo z mé strany v tuto chvíli všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný start do nového dne a u dalšího přenosu zase někdy na počtenou. (03:41:25)
Československá stopa v utkání:
V tomto utkání nefiguroval žádný český ani slovenský hráč.
1. Sam Reinhart (BUF) 0+2
2. Auston Matthews (TOR) 1+0
3. Jeff Skinner (BUF) 1+0
Je dobojováno! Toronto dokázalo otočit nepříznivý průběh utkání a vyhrálo poměrem 3:2. Jedná se o jejich čtvrté vítězství ze čtyř zápasů v přípravě, navíc je to druhý zvládnutý back-to-back zápas.

Do vedení se nejdříve dostal domácí tým, který využil zásluhou Okposa přesilovku. Pro první třetinu to bylo všechno, další branky přišly až ve druhé třetině. Nejprve se trefil Matthews a poté Bracco, který dokonal obrat. Jenže to nebylo všechno, Skinner v samotném závěru třetiny vyrovnal. O vítězi tohoto utkání rozhodl až gól Roséna v přesilovce z třetí třetiny.

Počet střel na branku: 35 – 31

59:49

Bogosian vypálil, ale jeho střela byla následně zablokována. Konec se blíží a Toronto zřejmě vedení udrží.

59:27

Rozehrávka Buffala je pod velkým tlakem, nakonec Toronto získává puk pod kontrolu, aspoň na chvíli.

59:06

Okposo si nepochopil se svým obráncem a poslal puk úplně mimo jeho dosah. Buffalo začíná svou akci ve středním pásmu.

58:50

Hutton opustil svou branku a Buffalo bude hrát v šesti lidech!

58:33

Scandella se musí vrátit zpátky, protože ve středním pásmu je moc hráčů a není, kde kombinovat.

58:22

Domácí brankář bude dozajista v následujících sekundách čekat na pokyn, aby odjel na střídačku.

58:01

Byly ohlášeny poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:42

McCabe neměl komu přihrát, proto se musel zdržet za vlastní brankou. Buffalo nesmí na nic čekat a jenom útočit.

57:21

Reinhart byl skvělým způsobem zastaven na modré čáře Ennisem. Toronto opět míří k puku.

56:58

Gardiner zůstal na ledě, aby strašil domácího brankáře svými střelami. K těm se ale při tomto střídání ještě nedostal.

56:46

Gardinerova střela cinkla o tyč domácí branky. KeyBank Centre to opět jenom zahučelo.

56:26

Puk skončil na střídačce Buffala, hra byla přerušena. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

56:13

Hostující tým drží puk daleko od vlastní branky, což stačí. Navíc Toronto bylo blízko další branky, ale Hutton parádně zasáhnul.

55:50

Tohle bude zakázané uvolnění pro Toronto. Hra se stěhuje opět před Pickarda.

55:12

Toronto je opět v útočném pásmu, kde se bude snažit o vstřelení pojišťovací branky v utkání.

54:53

Bogosian rychle rozehrál na Skinnera, ale ten tuto přihrávku vůbec nepochopil.

54:40

Skinner nadvakrát střílel, ale ani jednou nedostal puk za Pickarda. Hostující brankář stále drží své čisté konto.

54:33

Poslední komerční přestávka tohoto zápasu.

54:23

Skinner mohl přidat další gól, ale vůbec netrefil odkrytou branku. Pickard vůbec nevěděl, kde má puk.

54:02

Třetí útok Toronta udělal v útočném pásmu menší paseku, ale nakonec tohle neskončilo brankou.

53:36

Scandella si skvěle poradil a krásnou kličkou obehrál dotírajícího útočníka. Buffalo míří do útoku.

53:06

Okposo byl blízko dalšímu střeleckému pokusu, ale tentokrát se ke střele neodhodlal.

52:51

Toronto se zbytečně zbavuje držení se puku a musí se rychle vracet do obrany.

52:31

Utkání se pomalu blíží ke svému konci, čeká nás ještě něco málo přes sedm minut třetí třetiny.

52:16

Buffalu bylo odpískáno zakázané uvolnění, vhazovat se bude před domácím brankářem.

51:57

Rosén byl pod velkým tlakem, proto jenom tento hráč posunul puk dál do hloubi hrací plochy.

51:33

Toronto může hrát v tuto chvíli ve velké pohodě, ale Buffalo se opět muzí vzchopit.

51:05

Je tady druhá komerční přestávka v této třetině.

50:32

50:32 ROSÉN - 2:3

50:32

Toronto právě vstřelilo branku!
Hostující tým využívá přesilovou hru a dostává se do dalšího vedení. CALLE ROSÉN dostal skvěle nabito od svého spoluhráče a nechytatelnou střelou překonal domácího brankáře – 2:3. Asistence: Adam Brooks a Trevor Moore.

50:06

Bracco přihrál na volného spoluhráče, ale k puku se nakonec dostal Bogosian, který vyhazuje.

49:47

Ti na nic nečekají a ihned se opět vrhají do útočení, přece jenom hrají přesilovou hru.

49:31

Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:31

Buffalo se rychle dostalo k puku, který ještě rychleji vyhodili mimo dosah hráčů Toronta.

49:20

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Okposo – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

48:46

Duo dvou M, Matthews-Marleau si poradilo rovnou s trojici obránců, ale k zakončení se nakonec nedostali.

48:02

Ennis moc dlouho u puku nepobyl, jelikož byl skvěle odzbrojen domácím hráčem ve středním pásmu.

47:42

Pickard se musel vydat za vlastní branku, aby puk rozehrál. Navíc si musel dát pozor na dotírající protihráče.

47:06

Pickard s obranou Toronta je pod velkým tlakem. Ptáte se proč? Na ledě opět straší Eichel a Reinhart.

46:47

Bogosian si skvěle poradil s obráncem a rozehrál na Eichela, který umí vytvořit kvalitní šanci.

46:24

Pickard zatím chytá ve velké pohodě, jeho zákroky nejsou vůbec riskantní. Vhazovat se bude před jeho brankou.

46:07

Je tady první komerční přestávka v této třetině.

45:41

Rosén se s pukem nemazlil a poslal ho prudce do útočného pásma, poté zamířil na střídačku.

45:21

Buffalo mohlo být zase ve vedení, ale Pickard se vyznamenal skvělým zákrokem lapačkou.

44:36

Pickard má velké problémy, Buffalo se nadechuje opět k velikému tlaku. První formace je opravdu nebezpečná.

44:15

Pickard si připsal první zákrok v dnešním zápase a ten byl úspěšný. Vhazovat se bude před jeho brankou.

44:03

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Thompson – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Nielsen – 5 min., bitka).

44:03

Další bitka, tentokrát lépe dopadla pro hostujícího hráče, který Thompsona poslal k ledu.

43:36

Bogosian si parádně počkal na soupeře, kterého čistým hitem poslal doslova k ledu.

43:06

Gardiner byl zablokován a musel se rychle vracet zpět, aby byl u puku rychleji než soupeř.

42:41

Marleau si skvěle najel do útočného pásma, kde adresoval zpoza branky přihrávku na modrou. Matthews pálil vedle.

42:17

Ennis se pokusil o ohrožení branky, ale Dahlin mu v tom skvěle zabránil. Tentokrát do útoku míří Buffalo.

41:47

Úvod třetiny je zatím velmi nečitelný, ani jeden tým nemá větší převahu na ledě.

41:04

Dahlin má velké problémy s rozehrávkou a Toronto se toho snaží využít. Rosén získává puk pro svůj tým.

40:41

Zajcev nahodil puk do útočného pásma a poté byl tvrdě atakován. Hostující obránce ale všechno ustál.

40:11

Poslední třetina tohoto utkání před malou chvíli začala. V Buffalu hrajeme nerozhodně, čeká nás velmi zajímavá třetina.

40:01

Další třetina začne přibližně v 2:58.
Máme za sebou druhá část tohoto velmi zajímavého utkání. Toronto zlepšilo svůj herní projev a dokázalo otočit nepříznivý vývoj utkání zásluhou Matthewse a Bracca. Jenže Buffalo se v samotném závěru dokázala vzchopit a vyrovnat. V akci byla opět první formace, jmenovitě Skinner, který se trefil po přihrávce Reinharta.

Počet střel na branku: 21 – 24

40:00

39:48

39:48 SKINNER - 2:2

39:48

Sabres právě vstřelili branku!
Domácí tým to ještě nakonec stihnul a do konce třetiny dokázal vyrovnat zásluhou JEFFA SKINNER, který dostal puk za záda Andersena až na druhý pokus – 2:2. Asistence: Sam Reinhart a Jack Eichel.

39:36

Ristolainen se ihned zapojil do útočné akce svého týmu, Andersen si musel připsat další zákrok.

39:25

39:10

Buffalo opět dokázalo vyhodit a zdá se, že tato přesilovka nebude využita v prospěch Toronta.

39:01

Byla ohlášena poslední minuta této třetiny.

38:41

Samo Toronto se dostalo z útočného pásma a jejich další akci musí začít ve středním pásmu.

38:14

Larsson využil menšího zaváhání obrany soupeře, ale moc daleko se nedostal. Toronto opět míří rychle do útočného pásma.

37:53

Buffalo hraje zatím velmi zodpovědně a brání modrou čáru, co to dá. Obrana domácích opět vyhodila.

37:35

Toronto má vůbec první početní výhodu před sebou. Jsem strašně zvědav, jak si s ní tento celek poradí.

37:25

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Ristolainen – 2 min., nedovolené bránění).

37:25

Poslední komerční přestávka v této třetině.

37:04

Moore pouze nahodil puk do útočného pásma a vybídnul své kolegy ke střídání.

36:44

Už to mohlo být o dvě branky, ale domácí obrana zastala práci za Huttona, který byl už doslova překonán.

36:24

Opět se hraje bez většího přerušování a hokeji to prospívá. Sledujeme zápas nahoru, dolů.

36:02

Eichel ujel svému obránci a parádně zakončil na přední tyč. Andersen všechno přečetl a skvěle zasáhnul.

35:41

Hra se opět uklidnila zásluhou Toronta, které si dlouho připravovalo svůj další útok do obrany Buffala.

35:17

Toronto bylo pod mírným tlakem, tak Clark pouze vyhodil puk mimo pásmo, aby pár hráčů mohlo vystřídat.

34:39

Brooks vybojoval puk pro svůj tým, ale celou akci musí zabrzdit, jelikož byl v útočném pásmu sám.

34:16

Hutton musel vyjet proti puku a málem z toho byla pro jeho obranu nepříjemná záležitost.

33:34

Dahlin se na levé straně dostal k puku, ale svou přihrávku zpět poslal nepřesně. Buffalo ale i nadále zůstává u puku.

33:17

Matthews natáhnul ke zajímavé střele, kterou ovšem nenamířil mezi tři tyče. Obrana dokázala jeho střelu zblokovat.

32:43

Okposo byl také proti přesile a o puk tedy přišel. Toronto míří do svého dalšího rychlého útoku.

32:26

Bogosian uklidnil hru a zajel s pukem za vlastní branku, kde počkal na vystřídání svého týmu.

31:59

Dnešní zápas rozhodně nenudí, Thompson se krásně uvolnil, ale svou akci nedotáhnul do konce, jelikož byl na to sám.

31:41

Druhá komerční přestávka v této třetině.

31:16

Střela z hokejky Bogosiana byla zablokována. Arénou to pouze jenom zahučelo.

31:02

Randell je zpátky ve hře a hned pomohl svému týmu v obranné práci před vlastní brankou.

30:39

Buffalo hraje sympatický hokej, ale v zakončení je jednoduše smůlu. Uvidíme, co nám nabídnou další minuty.

30:21

Zajcev se musel vrátit pro puk, jelikož se jeho kolega zapomněl v útočném pásmu.

30:01

Dostali jsme se do druhé poloviny dnešního utkání. Toronto otočilo a zatím vede v Buffalo o jediný gól.

29:27

Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

29:27

29:18

Eichel se dostal na hranici brankoviště k puku, ale Andersena z blízky nepřekonal.

28:49

Na ledě je opět elitní formace Buffala, které zatím nejvíc hrozí. Jenže tentokrát se to nepodařilo.

28:29

Jsme ve druhé minutě početní výhodu. Toronto opět dokázalo vyhodit puk mimo nebezpečí.

28:17

Andersen fantastickým zákrokem podržel svůj tým proti invidální akci Reinharta.

27:53

Skinner se uvolnil, ale poté nepřesně přihrál. Tohle bude puk pro obrana Toronta, která následně ho dostala do středního pásma.

27:36

Hned v úvodu početní výhodu zazvonila tyč branky Toronta. Buffalo bylo blízko vyrovnání.

27:27

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Zajcev – 2 min., držení).

27:18

Je tady další komerční přestávka.

27:15

Buffalo se nastěhovala do pásma, ale zatím z toho nic nebude. Obrana Toronto drží.

25:37

25:37 BRACCO - 1:2

25:37

Hostující tým je ve druhé třetině lepším týmem a to také potvrdil svou druhou brankou v zápase. Toronto otočilo nepříznivý průběh zásluhou JEREMYHO BRACCA, který tečoval puk za Huttona – 1:2. Asistence: Justin Holl a Adam Brooks.

24:48

Domácí tým zatím zaznamenal v této třetina pouze jednou střelu. Buffalo opravdu hraje v tuto chvíli pod své možnosti.

24:28

Matthews je při chuti, ale tentokrát na Huttona nevyzrál. Toronto i tak nadále zůstává u puku.

24:09

Bogosian daleko s pukem nedošel a musel se vracet do obrany. Toronto bylo opět v útoku.

22:42

22:42 MATTHEWS - 1:1

22:42

Začínáme od začátku, je vyrovnáno! AUSTON MATTHEWS si skvěle počkal na parádní přihrávku Ennise, kterou poté poslal za záda Huttona. Parádní akce tohoto dua. Pochválit dozajista musíme Marleaua, který celou akci vymyslel – 1:1. Asistence: Tyler Ennis a Patrick Marleau.

21:45

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Randell – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Clark – 5 min., bitka).

21:45

Menší převahu měl domácí hráč, ale nakonec bitka skončila nerozhodně.

21:45

Je tady první bitka! Clark proti Randellovi. Kdo vyhraje?

21:43

Ožiganov se procpal do šance a donutil domácího brankáře k dalšímu zákroku.

21:26

McCabe se prezentoval skvělým zákrokem na pravém kruhu, kdy zastavil pronikajícího obránce.

21:11

Někdo z hostujících hráčů vjel do pásma dřív než puk, rozhodčí musel odpískat ofsajd.

20:41

Rosén nahodil puk na Huttona, který puk pro jistotu vyrazil mimo brankoviště. Buffalo míří na puk a do útoku.

20:21

Matthews zopakoval úvodní akci z první třetiny a ani v tomto případě nedokázal Huttona prostřelit.

20:03

Druhá třetina před malou chvíli začala. Toronto bude v následujících minutách dotahovat své manko.

20:01

Další třetina začne přibližně v 2:02.
Je za námi úvodní třetina dnešního utkání. Buffalo po ní zaslouženě vede nad svým soupeřem z Toronta 1:0. O jedinou branku v této části se postaral v čase 4:17 Kyle Okposo, který se trefil v přesilové hře. Toronto má ještě dost práce, aby svůj výkon vyšperkoval k obratu.

Počet střel na branku: 9 – 12

20:00

19:52

V této třetině se už nic zásadního nestane, spokojenější půjdou do šatny domácí hráči.

19:17

Brooks z druhé vlny ohrozil Huttonovu branku, domácí brankář si připsal další úspěšný zákrok v tomto zápase.

19:01

Byla ohlášena poslední minuta první třetiny.

18:21

První třetina se nám blíží ke svému konci. Buffalo docela překvapivě, ale zaslouženě vede nad Torontem.

17:53

Matthews obkroužil branku a následně donutil Huttona k zákroku. Hra byla přerušena, vhazovat se bude před jeho brankou.

17:46

17:17

Početní výhoda se pomalu blíží ke svému konci, Buffalo musí zabrat, pokud chce ohrozit branku soupeře.

16:55

Tentokrát vypálil Dahlin, ale ten zase nedokázal trefit hostující branku. Následně Toronto dokázalo vyhodit.

16:37

Skinner si tak dlouho připravoval střelu, než byl čistě zablokovaný. Andersen byl opět bez práce.

16:13

Toronto skvěle napadá a nepouští svého soupeře k ohrožení Andersenovy branky. Sekundy výhody plynou dál.

15:51

Ristolainen si nedokázal zpracovat puk, který propadnul do středního pásma. Buffalo musí vyklidit útočné pásmo.

15:44

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Clark – 2 min., hrubost).

15:43

Hutton byl atakován při přerušení hry a hned z toho vznikla větší potyčka mezi hráči.

15:29

Braccova střela byla zablokována a je až s podivem, že puk neskončil v brance. Hutton šel úplně na jinou stranu.

15:25

14:41

Gardiner opět natáhnul ke své tvrdé střele, ale tu nedokázal zamířit mezi tři tyče.

14:19

Eichel byl skvěle a hlavně čistě zablokován. Tohle nebude dvouminutový trest pro Toronto.

14:01

Na ledě je opět domácí první formace, což znamená nepříjemnosti pro formaci Toronta.

13:42

Toronto vysunulo své napadání, aby získalo puk, ale to se nedaří a musí se opět bránit.

13:14

Scandella tvrdě vypálil, ale pouze do míst, kde byl Andersen. Vhazování proběhne před jeho brankou.

12:54

Toronto si málem opět zapsalo zakázané uvolnění, ale to se nakonec nepískalo.

12:36

Okposo získal puk ve vlastním pásmu, překonal střední pásmo a skončil až v tom útočném.

12:19

Další komerční přestávka.

11:57

Dahlin na poslední chvíli znejistil Matthewse, který nedokázal promněnit svůj nájezd na Huttona.

11:41

Početní výhoda je minulostí, nebyla využita. Opět máme na ledě pět hráčů na obou stranách.

11:25

11:11

Buffalo je dost úspěšně na vhazováních. I tentokrát dopadlo lépe pro tento tým, který se řítí do další akce.

10:51

Eichel to zkusil opět sám, ale byl odpískán ofsajd. Vhazování proběhne ve středním pásmu.

10:31

Eichel a Reinhart si párkrát vyměnili puk a poté oslovili Ristolainena ke střele. Ta byla zablokována.

10:07

Hostující obrana dokázala puk dostat mimo pásmo a může rychle vystřídat novou čtveřici hráčů.

09:52

Eichel nahodil puk do útočného pásma a poté si ho také dokázal dojet. Jenže byl proti přesile.

09:36

Další domácí přesilovka a další možnost zvýšit vedení v zápase. Na ledě je opět Okposo a McCabe.

09:25

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Johnsson – 2 min., krosček).

09:01

Další zakázané uvolnění Toronto. Vhazovat se bude opět před Andersenem.

08:32

Ennis byl tvrdě dohrán, ale nakonec ve hře pokračuje. Rozhodčí tohle nechal být a tento zákrok nepotrestal.

08:06

Nedorozumění v hostující obraně málem potrestal Okposo, ale Andersen se vyznamenal skvělým zákrokem.

07:41

Skinner si skvěle počkal, položil si dva obránce, ale z velké blízky nedokázal trefit branku.

07:17

Thompson si vyměnil puk s McCabeem, ale parádně vypálil. Jeden z obránců to pořádně schytal při blokování.

06:46

Buffalo je v posledních minutách aktivnějším týmem, hlavně první formace, které zlobí hostující obranu.

06:37

První komerční přestávka je na světě.

06:23

Hraje se bez většího přerušování, hokej je velmi plynulý z obou stran. Diváci se rozhodně nenudí.

05:39

Hostující kombinace není ani tak přesná, jako na začátku utkání. Jejich přihrávky chodí na hokejky Buffala.

05:11

Na tahu jsou hosté z Toronta, ale ti se po slibném začátku stáhli do defenzivního módu.

04:17

04:17 OKPOSO - 1:0

04:17

Domácí tým se s početní výhodou moc dlouho netrápil. Ihned po vhazování rozehrálo Buffalo akci, která skončila v brance. Jako první střelec tohoto utkání se do listiny zapsal KYLE OKPOSO. Asistence: Jack Eichel, Sam Reinhart.

04:11

Ristolainen byl opět u puku, ale musel počkat než oba týmy vystřídají, poté rozehrál do levé strany.

04:08

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Cracknell – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

03:48

Toronto získalo puk svým skvělým napadáním už ve středním pásmu. Buffalo se opět bude bránit.

03:12

Ristolainen rozehrál útočnou akci zpoza své branky, ale ta neměla dlouhého trvání.

02:39

Dahlin si udělal dobrý den s hostujícího obránce, ale daleko poté nedošel a musí se vrátit do obrany.

02:09

Eichelova formace dělá soupeři problém, všechno řeší až pozorný Zajcev vyhozením puku do středního pásma.

01:36

Gardiner se odhodlal ke střele od modré čáry, ale domácí branku netrefil. Do útoku míří Buffalo.

01:06

Hutton má za sebou už nejméně tři zákroky. Máme před sebou další vhazování před domácí brankou.

00:26

Toronto vstoupilo do utkání velmi aktivně, Buffalo je zatím dost zaskočené z aktivity svého soupeře.

00:01

Úvodní buly tohoto utkání dopadlo lépe pro hostující tým, který ihned zaútočili. Matthews si připsal úvodní střelu.

00:01

Buffalo Sabres: Hutton (Wedgewood) – Bogosian, Scandella (A), McCabe, Dahlin, Ristolainen, Beaulieu – Eichel (A), Berglund, Wilson, Okposo (A), Larsson, Reinhart, Criscuolo, Skinner, Randell, Rodrigues, Thompson, Bailey

Toronto Maple Leafs: Andersen (Pickard) – Zajcev, Rosén, Gardiner (A), Holl, Nielsen, Ožiganov – Marleau (A), Cracknell, Grundstrom, Kapanen, LIndholm, Matthews (A), Moore, Clark, Bracco, Ennis, Brooks, Der-Argučincev

Rozhodčí: MacDougall, StPierre – Alphonso, Berg.

TORONTO MAPLE LEAFS

Naopak Toronto si sezónu o pár dní prodloužilo, když postoupilo do prvního kola play-off, kde ve fantastické sérii vypadli s Bostonem 3:4 na zápasy. Nesmíme zapomenout, že Toronto získalo před letošní sezónou velkou posilu do útoku. Není to nikdo jiný, než John Tavares, který by měl patřit k lídrům týmu. Maple Leafs mají také za sebou tři přípravné utkání. Dvojutkání s Ottawou a už dřívě zmíněný zápas s Buffalem. Všechny tři zápasy dokázali vyhrát rozdílem dvou a více branek.

Příprava 2018
20. 9. 2018 • Ottawa – Toronto 1:4
19. 9. 2018 • Toronto – Ottawa 4:1
BUFFALO SABRES

Domácí tým nedělá svým fanouškům poslední sezóny příliš radost a vyjímka nebyla ani loňská sezóna, kdy se Buffalo krčilo na spodku Východní konference. Sezóna vlastně pro tento tým skončila už na začátku dubna. Buffalo má už za sebou tři přípravné utkání, ve kterých dokázalo dvakrát vyhrát v základní hrací době. Nejprve tito hráči porazili Columbus a potom si vyšlápli na Pittsburgh. V posledním zápase Buffalo zajíždělo do Toronta, kde prohrálo 5:3. Dnes to budou chtít dozajista napravit.

19. 9. 2018 • Buffalo – Pittsburgh 3:2
18. 9. 2018 • Columbus – Buffalo 1:4

Hezký den, i dnes v noci je na programu příprava zámořských celků na novou sezónu. My se v tomto on-line textovém přenose podíváme na zápase mezi Buffalem, které na svém ledě přivítá Toronto. Zápasem Vás hodlá provést Jan Mládek, který přeje zároveň příjemnou zábavu u jeho sledování.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

2:3

Branky a nahrávky: 5. Okposo (Eichel, Reinhart), 40. Skinner (Reinhart, Eichel) – 23. Matthews (Ennis, Marleau), 26. Bracco (Holl, Brooks), 51. Rosén (Brooks, Moore)

Toronto Maple Leafs: Andersen (od 41. Pickard) – Zajcev, Rosén, Gardiner (A), Holl, Nielsen, Ožiganov – Marleau (A), Cracknell, Grundstrom, Kapanen, Lindholm, Matthews (A), Moore, Clark, Bracco, Ennis, Brooks, Der-Argučincev

Rozhodčí: MacDougall, StPierre – Alphonso, Berg

Diváci: 17 624

04:08 TOR 2 Cracknell, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
04:17 BUF 1:0 Okposo (Eichel, Reinhart)
09:25 TOR 2 Johnsson, krosček
15:44 TOR 2 Clark, hrubost
21:45 BUF 5 Randell, bitka