EC Red Bull Salzburg – HC Olomouc

8:2

konec (3:0, 2:0, 3:2 - N 1:0)

23.09.2018, 11:00 • Skupina C • Jan Prošek

Domácí celek vyhrát po třech třetinách jednoznačně 8:2. Navíc dokázal také vyhrát v prodloužení. Přečkal početní nevýhodu, a pak udeřil. Střelecky byl aktivnější domácí tým. Na gólmany soupeře vyslal celkem 48 ran. (13:05:43)

64:34

64:34 Oleksiy MYKLUKHA - vítězná branka prodloužení

64:34

Salzburg právě vstřelil branku!
Domácí celek vyhraje také prodloužení. Po rychlé akci se výborně před branku dostal OLEKSIY MYKLUKHA, který přesně zakončil.

64:00

Probíhá poslední minuta prodloužení.

63:40

Hosté se nemohou stabilněji dostat do střeleckých pozic.

63:11

EC Red Bull vyhazuje přes všechny čáry.

63:00

Probíhají poslední dvě minuty prodloužení.

62:27

Josef Podlaha dobře zakončoval. Jeho projektil byl zblokovaný.

62:05

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Oleksiy Myklukha – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

61:37

Další domácí rána od modré čáry byla zblokovaná.

61:15

Salzburg se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale obrana Olomouce byla pozorná.

60:44

Oba týmy střídají, sledujeme rychlý hokej.

60:06

Začalo pětiminutové prodloužení.

60:01

Třetí třetina skončila. Po dvouminutové přestávce bude duel pokračovat nadstavbou.

59:00

Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:37

Olomouc právě vstřelila branku!
Hosté dávají svou druhou branku v zápase. Výborně to udělal TOBIÁŠ HANDL. Vybruslil si do střelecké pozice a poslal kotouč pod horní tyčku. Pro gólmana nechytatelné.

57:50

O kotouč se nyní bojovalo ve středním pásmu, vyhráli jej domácí, ale do střelecké pozice se už nedostali.

55:00

Mnoho šancí k vidění není, duel se v poklidném tempu dohrává. Domácí celek hraje jednoznačně lépe.

52:25

Velmi rychle po sedmé brance domácích přichází osmá. Z bezprostřední pozice uspěl povedenou střelou aktivně hrající OLEKSIY MYKLUKHA. Asistence: Filip Varejcka.

52:13

52:13 John Jason Peterka - 7:1

52:13

Velké štěstí měli nyní domácí. JOHN JASON PETERKA nahazoval kotouč z pozabranky před branku a Olomoucký brankář si puk nešťastně srazil do branky. Asistence: Vladislav Polegoško.

51:34

51:34 Petr BAHOUNEK - 6:1

51:34

Také český celek se prosazuje, se štěstím po nepřehledné situaci dostal kotouč za brankovou čáru PETR BAHOUNEK. Asistence: David Štefka.

50:56

Při vlastním oslabení to zkoušel Schaiger, jehož pokus výborně zastavil hostující brankář.

50:18

Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Oskar Maier – 2 min., podrážení).

50:18

Oba týmy střídají, vhazovat se bude před brankou domácího celku.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.

47:16

Olomoucký brankář pomáhá spoluhráčům s rozehrávkou. Domácí navýšili své vedení a míří za výhrou v tomto zápase.

46:37

46:37 Oleksiy MYKLUKHA - 6:0

46:37

Domácí hokejisté navyšují své vedení. Výborně se do brejku dostal OLEKSIY MYKLUKHA. Počkal na pohyb brankáře, a pak poslal kotouč mimo jeho dosah. Asistence: Filip Varejcka.

46:13

Matěj Tomajko se dostal do útočného pásma, jeho ránu zápěstím vyrazil brankář.

45:51

Třetí třetina se v poklidném tempu dohrává, domácí hráči kontrolují hru. Mnoho šancí si vypracovat nedokáží.

45:06

Hasala kryje nahození od modré čáry, vhazovat se bude před jeho brankou.

43:51

Hostující celek rozehrává od své branky, snaží se hrát aktivně, ale jen těžko se dostává do zakončení.

43:32

Sledujeme rychlý hokej, mnoho šancí momentálně k vidění není.

42:10

Obu posílal kotouč před branku, tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů připravený na teč.

41:46

Olomouc se nyní usadila v útočném pásmu, ale do výraznější střelecké pozice se nedostala.

40:46

Zápas pokračuje třetí třetinou.

40:01

Dominance domácího celku pokračovala i ve druhé třetině. Krátce po jejím začátku se trefil Luka Nyman, který vyhnal brankáře Mokrého z branky. Ve 25. minutě prostřelil Hasala Eham. 5:0 po čtyřiceti minutách.

40:00

39:26

Olomoucký brankář přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

38:00

Olomouc má kotouč za svou brankou, snaží se rozehrát. To se podařilo, Štědrý od modré čáry zakončoval nepřesně.

36:42

Red Bull vybojoval kotouč za svou brankou, následně se rychle dostat do zakončení. Rána však nebyla povedená.

36:00

Salzburg vypálil z mezikruží, Eham minul branku.

35:17

Wimmer přichází na led a s ním také jeho spoluhráči. Olomouc toho využila a dostala se do útočného pásma. Ke střele však už ne.

34:48

Sledujeme rychlý hokej, domácí hráči vedou 5:0 a kontrolují hru, zástupce českého hokeje má velké problémy s finální fází.

33:54

Salzburg zvládl oslabení, a tak může nyní v pěti hráčích znovu útočit.

33:30

33:00

Olomouc hraje v přesilovce v útočném pásmu. Tomáš Dajčar minul branku střelou od modré čáry.

32:15

Olomouc měla velkou šanci, z bezprostřední blízkosti zakončoval jeden z hráčů. Puk ale našel ve výstroji brankář Bugl.

31:30

Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Luis Lindner – 2 min., držení).

31:29

Olomouc se usadila v útočném pásmu, ale do výraznější střelecké pozice se nedokázala dostat. Domácí Salzburg hraje velmi dobře defenzivně.

30:00

Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Daniel Schwaiger – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

29:48

Red Bull pokračuje v útočné hře, nyní ale hraje v šesti, za což bude potrestaný.

26:09

Tobiáš Handl byl volný před brankou, přihrávka na něj se ale nedostala.

25:40

Oba týmy střídají, sledujeme rychlý hokej, jehož tempo určuje domácí mužstvo.

24:42

24:42 Hede neproměnil nájezd.

24:42

Elis Nikolai Hede nedokázal proměnit svůj nájezd. Kotouč mu sjel z hole, a tak nezakončil.

24:42

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Martin Pěcha – trestné střílení, hákování).

24:08

24:08 Josef EHAM - 5:0

24:08

Domácí celek přidává pátou branku, z hranice brankoviště dokázal kotouč dostat za brankou čáru JOSEF EHAM. Asistence: Oleksiy Myklukha a John Jason Peterka.

22:23

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Vítězslav Klesla – 2 min., podrážení).

22:22

Obu pálil od modré čáry. S jeho projektilem si dokázal připravený brankář poradit.

21:55

Olomoucký brankář vytáhl dobrý zákrok. Dokázal si poradit s pokusem, který vyslal Hede z bezprostřední blízkosti.

21:22

Domácí celek proměnil přesilovku, vede o čtyři branky a dál pokračuje v aktivní hře.

20:36

Střídání v týmu HC Olomouc: ze hřiště odchází Mokrý, přichází Hasala.

20:36

20:36 Luka NYMAN - 4:0

20:36

Z kraje druhé třetiny využívá domácí celek početní výhodu. Z mezikruží se střelou zápěstím prosazuje LUKA NYMAN. Asistence: Josef Eham a Oleksiy Myklukha.

20:01

Po první třetině vede domácí celek naprosto zaslouženě. Red Bull má převahu, snadněji se dostává do šancí, tři z nich dokázal proměnit. Další střely zastavil brankář Olomouce Mokrý.

20:00

19:45

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Josef Podlaha – 2 min., nedovolené bránění).

19:32

Domácí kontrolují hru, drží puk na svých holích.

19:07

Vosátko dostal kotouč ze svého obranného pásma, jeho spoluhráči tak mohli vystřídat.

18:44

Úvodní třetina se v poklidném tempu dohrává, ani jeden celek se nyní nemůže dostat stabilněji do útočného pásma.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:42

Oba týmy střídají, puk má pod kontrolou obrana Red Bullu.

16:52

Olomouc se nyní usadila v útočném pásmu, ke střele na branku se nedostala. Domácí rychle vybojovali kotouč zpět.

15:51

Eham hledal dlouhou přihrávkou spoluhráče, pas byl však hostujícím hráčem zblokovaný.

15:35

Po přihrávce rukou se bude vhazovat ve středním pásmu.

14:40

Domácí celek pokračuje v aktivní hře, hráči Olomouce se musí spíše bránit. Mnoho šancí si zatím vypracovat nedokázali.

13:24

Blesková akce domácích znamená třetí gól. Před branku si vybruslil a přesně zakončil JOHN JASON PETERKA. Asistence: Elis Nikolai Hede a Maxmilian Hengelmüller.

12:55

Bugl ukryl kotouč do výstroje, vhazovat se bude před jeho brankou.

12:37

Nepřesná rána z pravé strany, hosté pokračují dál ve snaze vstřelit svou první branku v tomto zápase.

12:10

Polovina přesilovky je pryč, Olomouc zatím výrazněji nezakončila.

11:43

Machal Matiaško pálil z mezikruží nad branku, domácí brankář zasahovat nemusel.

11:14

Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Philipp Peter Wimmer – 2 min., hákování).

09:35

Josef Podlaha dobře vypálil. Jeho tvrdou ránu vyrazil brankář betonem.

08:32

Dobře to nyní sehráli domácí a navyšují své vedení. Situaci dva na jednoho přesnou střelou zakončil FILIP VAREJCKA. Asistence: Oleksiy Myklukha a Luka Nyman.

08:01

Sledujeme hru čtyři na čtyři, vhazovat se bude před brankou domácích. Ti ale vybojovali puk, a tak se směr hry otáčí.

07:55

Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Philipp Peter Wimmer – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

07:46

Obu to zkoušel od modré čáry. Jeho ránu zblokoval jeden z hráčů bránícího se celku.

06:45

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Lukáš Pírek – 2 min., nedovolené bránění).

06:20

Olomouc se propracovala do útočného pásma, Pírkova střela byla nepřesná.

06:00

Domácí dostali kotouč do útočného pásma,kde se pokouší něco vymyslet.

05:25

Vyloučený hráč se vrací do hry, Bugl kryje kotouč. Vhazovat se bude před jeho brankou. Český klub početní výhodu neproměnil.

04:43

Přesilovku hraje Olomouc, ale nemůže si vypracovat výraznější šance. Domácí čtveřice se dobře brání.

03:25

Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Filip Varejcka – 2 min., hákování).

02:41

Domácí celek se po pěkné akci dostává do vedení. Tvrdou ránou se z předbrankového prostoru prosazuje ELIS NIKOLAI HEDE. Asistence: Christian Obu.

01:26

V poklidném tempu začíná zápas, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.

00:44

Verejcka byl volný před brankou, dostal přihrávku, ale zakončit nedokázal.

00:18

Hostující celek se pokoušel dostat se do útočného pásma, ale nepřesná přihrávka znamená zakázané uvolnění.

00:01

Zdravím všechny fanynky a fanoušky mládežnického hokeje. V tomto zápase DHL extraligy juniorů proti sobě nastoupí EC Red Bull Salzburg a HC Olomouc. Domácí hokejisté odehráli 6 zápasů. Tři vyhráli a tři prohráli. V tabulce jsou na třetí pozici. Olomouc z šesti zápasů vyhrála dva v základní hráči době a jeden v prodloužení. V tabulce se nachází na patém místě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

8:2

Branky a nahrávky: 3. Hede (Obu), 9. Varejcka (Myklukha, Nyman), 14. Peterka (Hede, Hengelmüller), 21. Nyman (Eham, Myklukha), 25. Eham (Myklukha, Peterka), 47. Myklukha (Varejcka), 53. Peterka (Polegoško), 53. Myklukha (Varejcka), 65. Myklukha – 52. Bahounek (Štefka), 59. Handl

EC Red Bull Salzburg: Bugl (Kolarz) – Obu, Menner, Szuberm Bynabm Wimmer – Borzecki, Varejcka, Schwaiger, Hede, Eham, Vogt, Myklukha, Polegoško, Lindner, Maier, Hengelmüller, Peterka

HC Olomouc: Mokrý (21. Hasala) – Bahounek, Klesla, Hlaváč, Vosátko, Pírek, Dajčar – Kalač, Handl, Matiaško, Štefka, Pěcha, Tomajko, Mácha, Horký, Štědrý, Podlaha, Tichý, Ministr

Rozhodčí: Kellner – Plattner, Seewald

02:41 SLZ 1:0 Hede (Obu)
03:25 SLZ 2 Varejcka, hákování
06:45 OLO 2 Pírek, nedovolené bránění
07:55 SLZ 2 HL Wimmer, příliš mnoho hráčů
08:32 SLZ 2:0 Varejcka (Myklukha, Nyman)