konec (2:0, 3:0, 1:1)

19.09.2018, 18:30 • Lužniki Arena • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.15 3.9 2.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:07

Další vyloučení na straně Traktoru! Dvě minuty za hákování dostává Jevgenij Rjasenskij.

53:14

53:14 Igor POLYGALOV - 6:1

53:14

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Čeljabinsk se přeci jen dočkal čestného zásahu! IGOR POLYGALOV projel s pukem přes celé kluziště až před branku Spartaku a střelou do horního rohu nedal Hudáčkovi šanci! Bez asistence.

49:26

Přesilovku si nyní zahraje také Čeljabinsk. Kulik vyfasoval dvouminutový trest za hákování.

47:19

Spartak si zahraje další přesilovku. Ryan Stoa dostává dvě minuty za krosček.

41:56

Střídání v týmu Traktor Čeljabinsk: ze hřiště odchází Alexandr Sudnicin, přichází Vasilij Děmčenko.

40:08

40:08 Kaspars DAUGAVINŠ - 6:0

40:08

Spartak právě vstřelil branku!
Neskutečný výkon domácího celku nadále pokračuje! Spartak krátce po startu třetí třetiny přidává šestou branku! Po vhazování se k puku dostal KASPARS DAUGAVINŠ, který překonal bezmocného brankáře!

39:18

39:18 Martinš KARSUMS - 5:0

39:18

Exhibice pokračuje! Spartak totiž přidává i pátou branku a hosté jsou zralí na ručník! MARTINŠ KARSUMS dostal moře prostoru, projel na levý kruh a bez problémů uklidil puk do sítě! Asistence: Kaspars Daugavinš, Maxim Gončarov.

37:10

Ben Maxwell obdržel parádní přihrávku na pravý kruh a pohotově zakončoval do horního rohu! Alexandr Sudnicin vytáhl parádní zákrok!

36:17

36:17 Alexandr CHOCHLAČOV - 4:0

36:17

Spartak využívá přesilovou hru 5 na 3 a přidává také čtvrtou branku! K odraženému kotouči se dostal ALEXANDR CHOCHLAČOV a z ostrého úhlu dopravil puk do sítě! Asistence: Ilja Zubov, Andrej Kutějkin.

36:01

Na světě je další vyloučení! Dvě minuty za podrážení dostává Nikita Nikitin. Hosté budou hrát ve třech.

35:02

Hráčská lavice Čeljabinsku je potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě.

30:53

Spartak přidává třetí branku a znovu navyšuje své vedení! Do útočného pásma vlétl s pukem na hokejce ANATOLIJ NIKONCEV, který střelou pod břevno přidal svůj druhý zásah v dnešním střetnutí! Asistence: Dmitrij Kalinin, Július Hudáček.

28:00

Další přesilovka pro Spartak. Dvě minuty za podrážení vyfasoval Ryan Stoa.

27:45

Ben Maxwell krásnou přihrávkou před prázdnou branku vybídl ke skórování Daugavinše, ale ten ve velké rychlosti nechal puk za sebou!

17:36

Počet hráčů na ledě se vyrovná. Paul Szczechura dostává dvě minuty za držení hole.

16:39

Bude se znovu vylučovat. Dvě minuty za hákování dostává Maxim Gončarov.

16:00

16:00 Robin HANZL - 2:0

16:00

Spartak přidává druhou branku a navyšuje své vedení na 2:0! Na krásnou přihrávku mezi kruhy si nabruslil ROBIN HANZL a pohotovou střelou k tyči nedal gólmanovi šanci. Asistence: Kaspars Daugavinš.

14:10

Vitalij Kravcov projel s pukem do útočného pásma, přihrál puk mezi kruhy, kam si nabruslil Ryan Stoa, ale jeho zakončení prolétlo těsně nad břevnem!

08:48

Spartak Moskva si zahraje první přesilovou hru. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Gynge.

06:24

Vjačeslav Leščenko dotíral na brankovišti a snažil se dostat kotouč za záda ležícího brankáře! Hostující obránci jej na poslední chvíli rozhodili a obrali jej o gól!

05:12

Gleb Šaškov se také dostal do úniku! Domácí hokejista měl o poznání více šasu, srovnal si kotouč na hokejce, ale nenašel mezírku mezi betony hostujícího brankáře!

00:45

00:45 Anatolij NIKONCEV - 1:0

00:45

Parádní vstup domácího celku do utkání! Spartak se v první minutě dostává do vedení! Na krásnou přihrávku za obranu si najel ANATOLIJ NIKONCEV, který si puk srovnal na forhend a střelou k tyči překonal brankáře! Asistence: Andrej Kutějkin, Maxim Truňov.

6:1

Branky a nahrávky: 1. Nikoncev (Kutějkin, Truňov), 16. R. Hanzl (Daugavinš), 31. Nikoncev (Kalinin, J. Hudáček), 37. Chochlačov (Zubov, Kutějkin), 40. Karsums (Daugavinš, Gončarov), 41. Daugavinš – 54. Polygalov

Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Gončarov, Provolněv, Kutějkin, A. Osipov, Kulik, Kalinin, V. Sorokin – Daugavinš, Karsums, R. Hanzl – Zubov, Leščenko, Chochlačov – Maxwell, Nikoncev, Truňov – Kosov, Šalagin, Šaškov – Talalujev.

Traktor Čeljabinsk: Sudnicin (42. Děmčenko) – Šinin, Bailen, Rjasenskij, Želdakov, Nikitin, N. Chlystov, Isajev, Karpuchin – Bergström, Gynge, Szczechura – Glinkin, Stoa, Kravcov – Lapenkov, Rybakov, Kokujov – Peňkovskij, Gubarev, Polygalov.

Rozhodčí: Naumov, Rogačov – Gorděnko, Zacharov