19.09.2018, 18:30 • Lužniki Arena • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.15 3.9 2.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (20:54:51)
Československá stopa v utkání

Július Hudáček (SPM) – 60 minut, 1 gól, 15 zákroků, 93,75%
Robin Hanzl (SPM) – 1+0, 4 střely, čas na ledě 16:42
Střely na branku: 40 – 16
Je konec! Spartak Moskva zvládl dnešní duel ve velkém stylu a poráží Traktor Čeljabinsk vysoko 6:1. Domácí hokejisté se do vedení dostali už v úvodní třetině. V prostřední dvacetiminutovce navýšili svůj náskok díky dlouhé přesilovce už na 5:0. Hned v úvodu třetí části se navíc prosadil Kaspars Daugavinš a o výhře Spartaku byla jasno. Za hosty sice snížil Polygalov, ale nepžíznivý stav už nezvrátil.

59:53

Po souboji ve středním pásmu se puk odrazil na střídačku hostujícího celku. Před závěrečnou sirénou nás tak čeká ještě jedno vhazování.

59:14

Také domácí fanoušci si závěrečné minuty dnešního utkání užívají a odměňují své oblíbence za předvedený výkon hlasitým skandováním.

58:32

Domácí celek hraje s kotoučem na hokejkách a nenechává hokejistům Čeljabinsku prostor ani v závěru dnešního střetnutí.

58:07

57:32

Robin Hanzl se v útočném pásmu dostal do zakončení, nicméně jeho střela zápěstím hostujícího brankáře nevystrašila. Vhazuje se po Děmčenkově levici.

57:12

Andrej Kutějkin neudržel kotouč na modré čáře a Spartak musel vyklidit útočné pásmo. Domácí hokejisté už ale nikam nespěchají.

56:30

Hosté začali v dalším oslabení dobře. Hokejisté Čeljabinsku vybojovali kotouč a vyhodili jej přes všechny čáry za Hudáčkovu branku.

56:07

Další vyloučení na straně Traktoru! Dvě minuty za hákování dostává Jevgenij Rjasenskij.

55:29

Anatolij Nikoncev bez váhání vyhodil puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Hra se vrátí do obranného pásma Spartaku. Vhazuje se po Hudáčkově pravici.

55:08

Polygalov číhal na další pěknou přihrávku mezi kruhy. Hostující střelec se už napřahoval, ale Dmitrij Kalinin před ním na poslední chvíli kotouč vypíchl.

54:10

Hostům rázem narostla křídla. Ryan Stoa se prosmýkl do útočného pásma, ale nedostal tam prostor k zakončení a přišel o kotouč.

53:14

53:14 Igor POLYGALOV - 6:1

53:14

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Čeljabinsk se přeci jen dočkal čestného zásahu! IGOR POLYGALOV projel s pukem přes celé kluziště až před branku Spartaku a střelou do horního rohu nedal Hudáčkovi šanci! Bez asistence.

6:1

Branky a nahrávky: 1. Nikoncev (Kutějkin, Truňov), 16. R. Hanzl (Daugavinš), 31. Nikoncev (Kalinin, J. Hudáček), 37. Chochlačov (Zubov, Kutějkin), 40. Karsums (Daugavinš, Gončarov), 41. Daugavinš – 54. Polygalov

Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Gončarov, Provolněv, Kutějkin, A. Osipov, Kulik, Kalinin, V. Sorokin – Daugavinš, Karsums, R. Hanzl – Zubov, Leščenko, Chochlačov – Maxwell, Nikoncev, Truňov – Kosov, Šalagin, Šaškov – Talalujev.

Traktor Čeljabinsk: Sudnicin (42. Děmčenko) – Šinin, Bailen, Rjasenskij, Želdakov, Nikitin, N. Chlystov, Isajev, Karpuchin – Bergström, Gynge, Szczechura – Glinkin, Stoa, Kravcov – Lapenkov, Rybakov, Kokujov – Peňkovskij, Gubarev, Polygalov.

Rozhodčí: Naumov, Rogačov – Gorděnko, Zacharov