3:2

po prodl. (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)

19.09.2018, 18:00 • ZŠ Topoľčany • 3. kolo • Rastislav Štrauch (@stewenTV) sk

Tipsport: 1.15 8.5 8.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Gól Martina Uhnáka v predĺžení teda znamená, že víťazstvo ostáva doma v Topoľčanoch. Tie síce prehrávali od tridsiatej minúty, no v samom závere vyrovnal po odvolaní brankára Miloš Bystričan a vedenie strhol na stranu domácich spomínaný hrdina Martin Uhnák.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný deň. (20:14:24)

Začalo sa predĺženie.

Po troch odohraných tretinách sme víťaza nespoznali. V závere totiž vyrovnával Miloš Bystričan a nasleduje predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:50

Domácemu celku sa predsa len podarilo vyrovnať a to v posledných sekundách! Autorom gólu je MILOŠ BYSTRIČAN po asistencií Milana Hrušku. Stav 2:2 a budeme tak svedkami predĺženia.

59:36

Ihneď po vhadzovaní mieril na vlastnú striedačku gólman Halo. Na vyrovnanie to však zrejme stačiť nebude.

59:35

Oddychový čas domácich.

57:37

Trest na oboch stranách. Za bitku totiž mieri na trestnú dvojica Dominik Laššo – Matúš Mihalko.

53:20

Domáci v plnom počte.

51:44

Domáci Dávid Gergel je na ľade. Stále však pokračuje klasická presilovka piatich proti štyrom.

51:20

Krátka presilovka piatich proti trom. Jakub Hrudík – dve minúty za sekanie.

49:44

Domácim už na vyrovnanie ostáva len desať minút dokonca stretnutia. Naviac budú hrať dve minúty v oslabení, pretože na trestnú lavicu mieri Dávid Gergel za nedovolené bránenie v hre.

48:07

Trápenie domácich Topoľčian v presilovkách pokračuje. Filip Hudec je už totiž späť na ľadovej ploche a hrá sa klasicky piati proti piatim.