23.04.2018, 16:30 • 1. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 7.87 7.35 1.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (18:39:12)
Nejlepší hráči utkání

Belgie: Bryan Kolodziejczyk
Srbsko: Aleksa Luković
Střely na branku: 31 – 33
Je dobojováno. Srbové ve třetí třetině přidali ještě jednu branku. Ve třiapadesáté minutě využil přesilovou hru Petar Novaković a definitivně tak srazil belgický celek. Srbsko tak slaví první výhru na mistrovství světa II. divize ve skupině A.

59:45

Ještě jeden útok Belgičanů a už to vypadá, že se vůbec nic nestane. Srbové tak kráčí za prvními třemi body na tomto šampionátu.

59:20

Kotouč je v pásmu Belgie a zápas jde pomalu do svého finiše.

58:38

Marko Sretović dostal přihrávku do mezikruží odkud vyslal přízemní střelu, ale ta skončila jen na betonech Mika Jansena.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:34

Srbové stále drží kotouč ve své moci a nepouštějí tak Belgičany do zakončení před jejich brankou. Nyní vyhodili puk do středního pásma šikovně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

57:02

Znovu drží hráči Srbska kotouč v útočném pásmu, tam ale byli zastaveni obranou Belgie. Belgičané tak otáčejí hru na opačnou stranu.

56:22

Nakonec se před Jansenem dostal do dobré střely Andrej Zwick, ale brankář Belgie včas sklapl své betony a kotouč za svá záda nepustil.

56:06

Po neúspěšné střele hráčů Belgie se k puku dostali znovu Srbové a okamžitě ho vyvážejí pryč z obranné třetiny.

55:13

Oba celky střídají a poté se bude vhazovat v pásmu Srbska, po levici Arsenijeho Rankoviće.

54:49

Uglješa Novaković střílel od modré čáry a kotouč se dostal s odrazem obrany až před Jansena, nikdo ze Srbů ho ale nedokázal tečovat.

54:05

Srbové se už příliš nikam neženou. Mají dostatečný náskok a nechtějí o něj přijít. Nyní se snaží výsledek bránit.

52:43

52:43 Petar NOVAKOVIĆ - 4:1

52:43

Srbsko právě střelilo branku!
Přesilová hra Srbů je využita a ti tak vedou rozdílem tří gólů. PETAR NOVAKOVIĆ se na pravém kruhu opřel do střely a puk prolétl až za Jansenova záda – 4:1. Takový náskok už Belgičané budou jen těžko dohánět. Asistence: Dominik Crnogorac a Aleksa Luković.

4:1

Branky a nahrávky: 15. P. Novaković (A. Luković), 22. Kerezović (A. Luković), 39. Sretović (P. Novaković), 53. P. Novaković (Crnogorac, A. Luković) – 31. Denis (McCann-Coppens)

Srbsko: Ranković (Mitić) – A. Luković, Ilić (C), Crnogorac, Podunavac, Sabadoš (A), Anić, U. Novaković – Zwick, Bjelogrlić, Brkušanin – Vučurević (A), Sretović, P. Novaković – Kerezović, Djumić, Vukičević – Subotić, Cengeri, Radosavljević – Mirković.

Belgie: Jansen (Legrand) – Denis, Paulus (C), Neven, Distate, Verschaeve, van Espen – Roland, B. Kolodziejczyk (A), Verelst (A) – Henry, de Smet, Bremner – McCann-Coppens, van den Bogaert, Delbrassine – Pellegrims, Kolyasnikov, Milpas – James, Klijsen.

Rozhodčí: Morozov (Rusko) – Jucers (Lotyšsko), Korte (Nizozemsko)