TJ Sokol Královské Vinohrady – K1 Florbal Židenice

3:2

konec (1:0, 1:0, 1:2) Stav série: 2:1

07.04.2018, 20:30 • TJ Sokol Vinohrady • 2. kolo • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Vinohrady nakonec přežily obrovský tlak Židenic, a i když přišly o vedení 2:0, tak se přeci jen radují z výhry. Vítěznou trefu obstarala čtyři minuty před Bartošová a Pražanky berou druhý bod v sérii hrané na čtyři vítězné. Brňanky nedokázaly využít svou obrovskou herní převahu a především ztroskotaly na mizerné koncovce. (22:23:26)

59:57

V posledních vteřinách musela Kuchyňková ještě zasahovat. Vinohrady i tak vítězí a berou druhý bod v sérii.

59:40

Domácí nedokázali vyhodit do bezpečí.

59:19

Vinohrady ale pozorně brání a čas Brnu utíká.

58:55

Židenice jdou do risku a hrají bez brankářky.

58:39

Brňanky sahají k oddechovému času chtějí se ještě na poslední chvíli poradit.

58:30

Hostující hráčky už jsou opět rozmístěné na útočné polovině. Chybí jim však opět přesná koncovka.

57:40

Klinickou smrt nyní přežily Židenice. Dobisíková měla před sebou prázdnou branku, ale nedokázala do ní trestuhodně poslat skákavý míček.

57:19

Trunečková ze standardní situace trefuje pouze vzdálenější tyč.

57:01

Poslední tři minuty základní hrací doby mají Židenice na to, aby se jim podařilo znovu vyrovnat.

55:51

Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Jednou jedinkrát v zápase nechaly Židenice trochu volného prostoru Tvrzníkové a domácí hvězda toho využila dokonale. Navázala na sebe soupeřky a bekhendem předložila míček NATÁLII BARTOŠOVÉ, která z první překonala Krištofovou. Hostující brankářka si sice na balónek sáhla, ale nedokázala ho vytěsnit tak, aby nezamířil do branky. Asistence: Aneta Tvrzníková.

55:10

Pokus Pospíšilové se proletěl vzduchem a Kuchyňková musela na poslední chvíli zasahovat helmou.

54:20

Vinohrady rozjely kombinaci, na jejímž konci měla být Dobisíková. Na poslední chvíli ji ale přeskočil balónek čepel a ze střely sešlo.

53:34

Židenice chtějí rozhodnout ještě v základní hrací době a nechtějí podstoupit další prodloužení v této sérii.

52:48

Přišla střela od Novotné. Její diagonála ale skončila v rohu.

52:36

Kalistová po souboji u mantinelu upadla a musí být ošetřena. Vinohrady doufají, že si neodnesou po rozjetí hry podobné následky jako po ošetřování Kuchyňkové.

51:48

Opět v akci Tvrzníková, která se znovu pokusila o střelu. Tentokrát trefila blokující protihráčku.

50:55

Novotná z otočky míří pouze do zadní tyčky branky.

3:2

Branky a nahrávky: 11. Kalistová (Trunečková), 40. Vejvodová (A. Kutnarová), 56. Bartošová (Tvrzníková) – 48. Federselová (P. Grufíková), 48. Pravcová (Novotná)

TJ Sokol Královské Vinohrady: Kuchyňková – Trunečková, Vejvodová, Sladkovská, Jiříčková – Kalistová, Bartůňková, Bursová – Dobisíková, Honzová, A. Kutnarová – Lingová, Skalická, Tvrzníková – Zelníčková, Šádková, Kylarová – Bartošová.

K1 Florbal Židenice: Krištofová (Remešová) – Drápalová, Pravcová, Valehrachová, Sedláčková, Pospíšilová – Dundelová, Federselová, A. Grufíková – P. Grufíková, Indrová, Léblová – Machů, Mošťková, Smutná – Sejáková, Vývodová, Janečková – Hřebíčková, Novotná.

Rozhodčí: Tomáš Novák, Jiří Kropáček

10:19 SKV 1:0 Kalistová (Trunečková)
33:42 SKV 2 Šádková, Blokování soupeřovy hole
39:43 SKV 2:0 Vejvodová (A. Kutnarová)
47:02 BRO 2:1 Federselová (P. Grufíková)
47:40 BRO 2:2 Pravcová (Novotná)