2:1

po prodl. (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0) Stav série: 1:1

31.03.2018, 14:00 • MSH Vodova Brno • 2. kolo • Tadeáš Mima (@arsenalfanda)

To je z dnešního měření sil vše. Děkuji za pozornost a budu se těšit u některého z nadcházejících online přenosů. Užijte se zbytek soboty a na shledanou! (16:04:20)
Po dvou utkáních druhého kola play-down je stav 1-1 na zápasy. Židenice tak brankou v prodloužení napravily včerejší zaváhání a vyrovnaly stav série. Lze ovšem očekávat, že série bude i nadále velice těsná.

65:25

Židenice právě vstřelily branku!
A je rozhodnuto! Série druhého kola play-down bude po dnešku nerozhodná zásluhou PETRY GRUFÍKOVÉ, která si počkala na odražený míček a bekhendovou dorážkou rozvlnila síťku. Asistence: Aneta Federselová.

64:28

Kuchyňková ukryla míček ve výstroji a nepřipustila ani jednu dorážku.

64:04

Míček málem propadl mezi nohama vinohradské gólmanky.

63:50

Oddechový čas pro domácí.

63:36

Předávky míčku se pohybují mezi útočnicemi SKV.

62:57

K bližší tyčce se snažila zakončovat Anna Grufíková. Míček ovšem minul svatyni Kuchyňkové.

62:24

Rodící se protiútok Židenic byl zastaven. Vinohradské hráčky pádí dopředu.

61:53

Pražanky už mají o hráčku navíc a využívají toho k rozvinutí kombinace.

61:28

Hra se přemisťuje k půlicí čáře, kde momentálně dominují Vinohrady.

61:16

Od zadního mantinelu vychází s míčkem na holi Anna Grufíková.

60:49

Brněnská defenziva si pohlídala míček vedle mantinelu.

60:05

Rychlý výpad chtěla uplatnit Pospíšilová, jenže finální přihrávka šla jen k soupeřce.

60:01

Základní hrací doba nestačila k rozhodnutí o vítězi utkání. Následovat bude prodloužení, přičemž oba týmy stále mají na trestné lavici po jedné vyloučené hráčce.

60:00

59:38

Obě družstva měla k dispozici nebezpečná přečíslení. Ani na jedné straně ale nebyla střela gólová.

2:1

Branky a nahrávky: 36. Smutná (A. Grufíková), 66. P. Grufíková (Federselová) – 35. Trunečková

K1 Florbal Židenice: Krištofová (Remešová) – Sedláčková, Pravcová, Drápalová, Pospíšilová – Machů, A. Grufíková, P. Grufíková – Smutná, Mošťková, Dundelová – Novotná, Léblová, Hřebíčková – Sejáková, Federselová, Vývodová – Indrová, Knapová.

TJ Sokol Královské Vinohrady: Kuchyňková – Šidlochová, Sladkovská, Trunečková, Vejvodová, Jiříčková – Kalistová, Tvrzníková, Žižková – Honzová, Lingová, Bursová – Bartošová, A. Kutnarová, Zelníčková – Kylarová, Šádková, Skalická.

Rozhodčí: Martin Petřík, Tomáš Podlesný

22:59 SKV 2 Tvrzníková, nadzvedání hokejky
27:41 SKV 2 Žižková, Bránění ve hře
28:13 BRO 2 P. Grufíková, hra rukou
34:30 SKV 0:1 Trunečková
35:43 BRO 1:1 Smutná (A. Grufíková)