TJ Sokol Královské Vinohrady – K1 Florbal Židenice

5:2

konec (2:0, 2:2, 1:0) Stav série: 3:3

13.04.2018, 19:00 • 2. kolo • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Vinohrady zásluhou Tvrzníkové přidaly ve třetí třetině ještě jeden gól a celkově ovládly šestý duel 5:2. Odvrátily hrozbu sestupu a sérii druhého kola play-down prodloužily do závěrečného posledního sedmého zápasu do Brna, kde se definitivně rozhodne, který tým sestoupí a kdo bude bojovat o extraligovou příslušnost v baráží s poraženým finalistou první ligy. (20:53:09)

60:00

59:42

Rozehrávat v rohu budou ale domácí.

59:35

Bartošová nyní přehnala agresivní napadání a zbytečně dvakrát sekla do soupeřky. Po zásluze je tak vyloučena na dvě minuty.

59:25

Židenice se rychle dostaly na polovinu Vinohrad. Času na tři góly ale mají hodně málo.

59:15

Navíc je naplánována v brněnském rohu buly.

58:56

Sladkovská se nyní v rohu chytře nechala faulovat. Další minuta základní hrací doby je pryč.

58:30

Vinohrady už se pouze brání a odpalují míčky do bezpečí.

58:13

Nesměly by ale na vlastní polovině faulovat Bartošovou.

58:00

Už jen dvě minuty mají Židenice na pokus o zázrak.

57:29

Tvrzníková mohla zkompletovat hattrick. Nádherné sólo bylo ale na poslední chvíli čistě zastaveno.

56:55

Přesně to se nyní podařilo Zelníčkové.

56:20

Cílem Vinohrad není v tuto chvíli dát další branku, ale držet míček co nejdéle od Kuchyňkové a šetřit čas.

55:23

A hned si připsala zákrok, po kterém ihned prchá na střídačku.

55:14

Po vlastním faulu se ale Remešová musí vrátit do brány.

54:50

Brňanky jdou risku a hrají bez brankářky se šesti hráčkami v poli.

54:41

Nyní zůstala volná na brankovišti Hřebíčková. V solidní příležitosti ale přestřelila.

53:58

Pospíšilová při akci dvou proti jedné našla Pravcovou. Té však úplně střela nesedla a Kuchyňková nemusela zasahovat.

53:39

Jiřičková podržela míček u mantinelu a o soupeřku ho dostala do zámezí. Vinohrady mohou pokračovat v útočné akci.

5:2

Branky a nahrávky: 3. Lingová (Honzová), 8. Tvrzníková (Vejvodová), 35. Vejvodová, 37. Lingová, 45. Tvrzníková – 26. Novotná (Drápalová), 27. Pospíšilová (Drápalová)

TJ Sokol Královské Vinohrady: Kuchyňková – Sladkovská, Šidlochová, Vejvodová, Trunečková, Jiříčková – Lingová, Honzová, Bartošová – Bursová, Dobisíková, A. Kutnarová – Kylarová, Skalická, Tvrzníková – Žižková, Zelníčková, Šádková.

K1 Florbal Židenice: Krištofová (45. Remešová) – Drápalová, Pospíšilová, Pravcová, Valehrachová – Dundelová, Federselová, Hřebíčková – Indrová, Léblová, Machů – Mošťková, Novotná, Smutná – Vývodová.

02:13 SKV 1:0 Lingová (Honzová)
07:38 SKV 2:0 Tvrzníková (Vejvodová)
22:06 SKV 2 Honzová, Sekání
26:00 BRO 2:1 Novotná (Drápalová)
26:42 BRO 2:2 Pospíšilová (Drápalová)
34:20 SKV 3:2 Vejvodová