6:5

po prodl. (4:2, 1:2, 0:1 - 1:0) Stav série: 2:1

07.04.2018, 18:00 • Semifinále • Adam Dořák

To je ode mě vše a děkuji Vám za pozornost. (20:06:18)
Chodov nakonec zvládá domácí utkání a ujímá se vedení v sérii 2:1! V prodloužení byl jasně lepším týmem a více se snažil tvořit hru v útoku a zaslouženě pro ně přišla vítězná branka.

Nikola Hermannová vyhlášena nejlepší hráčkou Jižního Města a za domácí tým je vyhlášena hráčka s číslem 17 a to Gabriela Tožičková.

65:11

65:11 Magdalena PLÁŠKOVÁ - 6:5

65:11

Chodov právě vstřelil branku!
Jižní Město nyní nezvládlo obsadit hráčky ve své obraně a přišla dlouhá přihrávka na volnou MAGDALENU PLÁŠKOVOU, která se nemýlila a posílá svůj tým do vedení v sérii. Asistence: Daniela Frantíková.

63:19

A taky zkouší napadat, kdyby se náhodou soupeř dostal k nějaké chybné rozehrávce.

63:19

Hostující celek není tak smělý do útoku a snaží se spíše bránit.

61:59

Míček na Pláškovou, ale ta nedokázala ideálně zpracovat a následně o něj přichází v souboji u levého mantinelu.

61:38

Domácí mají menší tlak a vyprodukovali další střelu, která byla tentokrát mimo.

60:59

Na utkání si našlo cestu 173 diváků!

60:34

První střela Chodova a první zásah Christiánové v prodloužení.

60:10

Domácí začali prodloužení s míčkem na svých čepelích.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli jen jednu branku a to Jižního Města, které tak zaslouženě vyrovnalo zápas. Na to, že v úvodu zápasu prohrávalo 4:0 je to od nich dnes hodně bojovný a úctyhodný výkon. Chodov jakoby od druhé třetiny byl jiným týmem na rozdíl od jejich hry v první třetině. Za pár minut začne prodloužení, které pokud nám nestanoví vítěze, tak bude muset rozhodnout dovednostní soutěž v podobě samostatných nájezdů.

60:00

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:06

A skoro spíše inkasoval, jenže to by musela Dominika Kubišová proměnit svůj tah na branku, kdy nedokázala v tváří tvář Ranochové uspět.

57:39

Publikum nyní žene Chodov...ten má míček, tak uvidíme co dokáže vymyslet.

6:5

Branky a nahrávky: 1. Tožičková (Belicová), 3. Řepková (Vrbová), 7. Urbánková (Řepková), 12. Řepková (Preisslerová), 29. Tožičková (Belicová), 66. Plášková (Frantíková) – 16. Čapková (Billá), 19. Kubišová (L. Pilíková), 31. Hermannová, 37. Machková (Billá), 57. Kleinová (Hyršlová)

FAT PIPE Florbal Chodov: Ranochová (Provázková) – Jiráková, Tožičková, Vrbová – Suchá, Frantíková, Lacková – Vrátná, Urbánková, Plášková – Preisslerová, Řepková, Jůzová – P. Beránková, Nosková, Svačinová – Belicová, Krauskopfová.

Ne: Christiánová (Červová) – Hermannová, Billá, V. Beránková, Šulanová, Bobotová, Machková, Kleinová – L. Pilíková, Pisárová, Hyršlová – Surá, Kubišová, Košturiáková – Čapková, Zabavská, Polívková – Hanzlíková, Machačová.

Rozhodčí: Barbora Beranová a Lucie Hejnová