31.03.2018, 17:15 • SH Jižní Město • Semifinále • Vojtěch Görög

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou! (19:07:45)
Nejlepší hráčky zápasu
Magdalena Plášková (CHD)
Nikola Hermannová (HRB)
Je konec! Tigers otočili stav utkání ve třetí třetině a vyrovnávají stav série na 1:1! Utkání se hrálo ve velkém tempu a k vidění bylo hodně osobních soubojů. Další zápasy jsou na programu příští víkend! Kdo se bude radovat z postupu do finále? O tom se rozhodne nejdříve 11.4.

59:40

Eliška Machková zkušeně podržela míček u mantinelu a nasbírala cenné vteřiny.

59:13

FAT PIPE Florbal Chodov hraje v šesti!

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:54

Tigers drží míček u branky Chodova a to jim v tuto chvíli stačí.

58:41

Oddechový čas pro FAT PIPE Florbal Chodov.

58:22

Lucia Košturiáková vyvezla míček do bezpečné vzdálenosti od své branky.

58:04

Tigers se provinili útočným faulem a Chodov má míček.

57:32

Martina Čapková celkem zbytečně vystřelila a do brejku se dostal Chodov, ale k zakončení nedošlo.

56:59

Ivanti Tigers právě vstřelilo branku!
Neskutečné! Tigers jdou do vedení necelé tři minuty před koncem! ADÉLA POLÍVKOVÁ pláchla po pravé straně a obhodila si jednu obránkyni. Poté vystřelila nad nohu brankářky a posílá Tigers do vedení 4:3! Asistence: Lucia Košturiáková.

56:46

Martina Řepková se dostala před branku a dokázala i zakončit, ale branku netrefila, protože byl její pokus tečovaný!

56:20

Střelecký pokus z půlky vytěsnila Jana Christiánová.

55:42

Tigers v poklidu kombinují na své polovině a trpělivě čekají na svou šanci.

54:51

Martina Řepková poslala k zemi domácí hráčku a je jí odpískán útočný faul.

54:32

Gabriela Tožičková se chtěla vytočit ke střele, ale byla faulována.

54:15

Tigers mají míček ve svém držení a pokoušejí se otočit stav utkání ve svůj prospěch.

4:3

Branky a nahrávky: 7. Kleinová (Surá), 34. Čapková (Košturiáková), 52. Košturiáková (Kubišová), 57. Polívková (Košturiáková) – 16. Plášková (Řepková), 29. Plášková (Preisslerová), 37. Urbánková (Jiráková)

Ne: Christiánová (Červová) – Hermannová, Billá, V. Beránková, Šulanová, Machková, Kleinová – L. Pilíková, Hyršlová, Steinbachová – Surá, Kubišová, Košturiáková – Čapková, Zabavská, Polívková – Machačová.

FAT PIPE Florbal Chodov: Provázková (Ranochová) – Jiráková, Tožičková, Vrbová – Suchá, Lacková, Vrátná – Urbánková, Plášková, Preisslerová – Řepková, Jůzová, P. Beránková – Nosková, Svačinová, Belicová – Krauskopfová.

Rozhodčí: Kostinek Tomáš, Reichelt Martin

06:17 HRB 1:0 Kleinová (Surá)
13:31 HRB 2 V. Beránková, Bránění ve hře
15:22 CHD 1:1 Plášková (Řepková)
28:02 HRB 2 Hermannová, Sekání
28:11 CHD 1:2 Plášková (Preisslerová)