NHL

Minnesota Wild – Nashville Predators

4:1

konec (0:1, 2:0, 2:0)

25.03.2018, 01:10 • Xcel Energy Center, St. Paul • Jaroslav Svoboda (@JarSvoboda)

Tipsport: 2.58 3.75 2.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

55:24

55:24 Vyloučení - Nick Seeler a Scott Hartnell

55:24

Hartnell tvrdě dohrál Erikssona Eka a spustila se tím mela, která končí tresty. Dvě minuty dostává jak Scott Hartnell, tak domácí Nick Seeler.

50:26

50:26 Vyloučení - Devan Dubnyk

50:26

Domácí tým půjde do čtyř. Devan Dubnyk odpálil kotouč do ochranné sítě a dostává dvě minuty za zdržování hry. Trest odpyká Jason Zucker.

45:08

Ale nakonec se vylučuje na straně Predátorů. Dvě minuty za vyhození kotouče mimo ledovou plochu dostává Roman Josi. Šance pro Minnesotu ještě zvýšit náskok.

38:39

Vyloučení v týmu Nashville Predators (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Scott Hartnell.

31:34

31:34 Ryan Johansen (NSH)

31:34

Domácí si zahrají přesilovou hru, Ryan Johansen dostává dvouminutový trest za sekání.

23:31

23:31 Vyloučení - Filip Forsberg

23:31

A domácí navíc budou hrát přesilovou hru, Filip Forsberg dostává dvě minuty za krosček.

16:06

16:06 Vyloučení - Charlie Coyle

16:06

Charlie Coyle u mantinelu prostrčil hokejku mezi bruslemi Ekholma a dostává dvě minuty za podražení. První přesilovka utkání.

4:1

Branky a nahrávky: 23. J. Eriksson Ek (M. Foligno, Winnik), 34. Niederreiter (Zucker, R. Murphy), 42. Zucker (E. Staal), 59. Parise (Mikael Granlund) – 9. Johansen (P. K. Subban, F. Forsberg)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter (A), Dumba, Brodin, R. Murphy, Seeler, Prosser – Zucker, E. Staal, Mikael Granlund – Parise (A), M. Koivu (C), Coyle – Ennis, Cullen, Niederreiter – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Winnik.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm (A), P. K. Subban, Bitetto, Y. Weber – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Hartnell, Bonino, Hartman – Salomäki, Sissons, Watson.

Rozhodčí: L'Ecuyer, Dwyer – Rody, Brisebois

Diváci: 19303

08:37 NSH 0:1 Johansen (P. K. Subban, F. Forsberg)
16:06 MNS 2 Coyle, podražení
22:50 MNS 1:1 J. Eriksson Ek (M. Foligno, Winnik)
23:31 NSH 2 F. Forsberg, krosček
31:34 NSH 2 Johansen, sekání
33:45 MNS 2:1 Niederreiter (Zucker, R. Murphy)
38:39 NSH 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Hartnell
41:29 MNS 3:1 Zucker (E. Staal)
45:08 NSH 2 Josi, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
50:26 MNS 2 Dubnyk, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Zucker
55:24 MNS 2 Seeler, hrubost