4:8

konec (1:5, 2:0, 1:3) Stav série: 0:4

18.03.2018, 18:00 • STODOLA Aréna Střešovice • Čtvrtfinále • Adam Dořák

To je ode mě vše na shledanou! (19:53:33)
Jižní Město tedy vítězí i ve čtvrtém utkání a postupují do semifinále! Pantzerky dnes měly světlé chvilky a chvílemi i přehrávaly své soupeřky, ale pokaždé, když se zdálo, že by mohly ohrozit rozdílový výsledek, tak udeřily soupeřky z Jižního Města.

Dominika Steinbachová hvězda utkání za hostující celek a Kristýna Lochmannová pak za domácí tým.

59:19

V závěru zápasu to domácí ještě zkouší, ale čas jde proti nim a dát čtyři branky je nadlidský úkol.

58:22

Oddechový čas pro domácí.

58:06

Hostující hráčky mají pořád snahu útočit, i když ví, že dnešní utkání již má pro ně šťastnou tečku.

57:01

Střela domácí hráčky šla hodně mimo a hostující hráčka bude rozehrávat.

55:57

Dagmar Surá dostala přihrávku do samostatného úniku a snažila se po zemi překonat brankářku, ta míček zastavuje a vyráží před sebe. Surá ani na podruhé nedokázala přehodit ležící brankářku, následně jí pomáhá obrana.

54:35

Nyní jsme byli svědky tří branek v krátké době, uvidíme další?

54:08

Ivanti Tigers právě vstřelilo branku!
Ale co naplat, když vám soupeř opět dává branku. Hra je nyní hodně otevřená na obou stranách a otevřenosti obrany nyní využila ALENA MACHAČOVÁ. Asistence: Dominika Steinbachová.

53:25

Tým Panthers právě vstřelil branku!
Domácí se snaží vykřesat ještě nějakou naději. IVANA LAMKOVÁ se nevzdala v souboji se svou protihráčkou a nakonec v tísni a mimo střeleckou osu ještě dokázala plácnout do míčku, který skončil v brance. Asistence: Veronika Zittová.

52:07

Avšak teď již tak pozorná nebyla, kdy obdržela sedmou branku. Branku vstřelila IVETA HYRŠLOVÁ. Asistence: Dagmar Surá.

51:43

Další zajímavá střela, snad odražený míček se zjevil před brankářkou domácího celku, ale ta je pozorná.

50:23

Pohotovou střelu ze střední vzdálenosti má ve své moci Horňáková.

49:02

Naopak hráčky z Jižního Města rázem ožily a snaží se útočit.

48:35

Po obdržené brance domácí trochu vypadli z tempa a ta neproměněná přesilovka na začátku třetí třetiny je nyní musí trochu i mrzet.

46:46

Tři vteřiny po návratu z trestné lavice, Šusterové, se hosté prosazují. Autorem branky je DENISA BILLÁ. Asistence: Martina Čapková.

46:25

Denisa Billá se snažila brankářku nachytat z pravého úhlu, ale ta měla svou tyčku dobře pokrytou.

45:34

Špatná rozehrávka a míček utíká do obranného pásma hostů...

45:04

Kombinační kolotoč roztočen...střela z pravé strany, brankářka domácího celku připravena!

44:43

Vyloučení v týmu Panthers Praha (Petra Šusterová – 2 min., Sekání).

43:15

Lucie Pilíková střílela z otočky, ale pouze do bráníc hráčky.

42:20

41:46

Domácí hrají přesilovku velmi dobře a dlouho drželi své soupeřky na jejich polovině, ale nepřicházela žádná nebezpečná střela. následně se hostující hráčky dokázaly osvobodit a také zaútočit.

40:50

Domácí hráčky si přihrávají dlouhé přihrávky mezi sebou a motají tak hlavy svým soupeřkám.

40:20

Vyloučení v týmu Ivanti Tigers FK Jižní Město (Martina Kleinová – 2 min., Sekání).

40:01

Druhá třetina daleko lépe vyzněla pro Pantherky, které se dvěma brankami přiblížily výsledkově svým soupeřkám. Pokud budou ve své hře pokračovat i ve třetí třetině, můžeme se dočkat ještě zajímavého závěru zápasu, jestli i série? To uvidíme za deset minut, kdy začne poslední část.

40:00

39:34

Avšak hostující hráčky se útoku soupeřek ubránily a podnikají rychlý výpad.

38:59

Horňáková má míček ve svých rukou a ihned rozehrává na své spoluhráčky, které by rády ještě do konce druhé třetiny daly branku.

37:43

Tereza Hubáčková se dostala po levé straně až za branku, ale odsud se domácí nedostali k ničemu.

36:29

Domácí hráčky jsou nyní živější a najednou mají více ze hry. Nicméně nyní se musí bránit útoku soupeřek.

35:25

Pantherky se nám poněkud rozjely a dávají v krátkém sledu třetí branku a již prohrávají jen o dvě trefy! Autorem branky je KRISTÝNA LOCHMANNOVÁ. Asistence: Anežka Slaná.

35:01

Domácí dávají svou druhou branku, kteoru si za menší aktivitu v posledních minutách zcela jistě zaslouží. Postarala se o ni ANEŽKA SLANÁ. Bez asistence.

34:34

Střelu z obranného pásma výskokem sráží Horňáková, to byla vcelku dobrá pumelice.

33:33

V bezprostřední blízkosti nyní neuspěla hráčka domácího celku a brankářka hostů nyní provedla dobrý zákrok.

32:47

Sledujeme rychlý florbal, kdy oba celky se snaží ihned přejít do útoku bez nějakých dlouhých kombinací.

30:25

Tereza Syslová se dostala po přihrávce k míčku a ihned ze středu pole vystřelila, míček končí blokovaný a nedostal se k brankářce.

29:34

Hráčky Jižního Města tvoří hru a provádí jeden útok za druhým. Hrají v klidu a zápas si pravděpodobně užívají.

27:32

Po střele se snažila dorážet Dagmar Surá, ale nesedl jí míček a nedokázala zakončovat do poloodkryté klece. Stačilo jen míček nadzvednout a mohla se jít radovat.

26:21

Další pokud domácích již byl o něco lepší a děravý nástroj končí v rukou brankářky Tigers.

26:09

Rychlý útok v podání domácích, ale ta střela z levé strany se hodně nepovedla a míček končí hodně mimo tři tyče.

25:11

Adéla Polívková chtěla vystřelit, ale přes bránící hráčky neměla kudy a tak podržela míček. Nicméně nakonec jej ztrácí.

23:58

Jižní Město je od začátku druhé třetině opět aktivnějším týmem. Nyní sražená střela ze střední vzdálenosti.

21:00

K první střele ve druhé třetině se dostala Lucia Košturiáková, ale neuspěla.

20:01

Co říci k první třetině? Snad jen to, že hostující tým si pohodlně kráčí za dalším vítězstvím a taktéž za postupem do semifinále! Hostující hráčky své sokyně nepustily skoro k ničemu, Pantherky se dokázaly prosadit jen v rámci přesilové hře.

20:00

18:12

18:12 Lucie PILÍKOVÁ - 1:5

18:12

A následuje v krátkém sledu další zásah za záda Horňákové. Tentokrát se prosazuje LUCIE PILÍKOVÁ. Bez asistence.

17:52

17:52 Lucia KOŠTURIÁKOVÁ - 1:4

17:52

Jižní Město se prosazuje v závěru první třetiny. Branku střílí LUCIA KOŠTURIÁKOVÁ. Asistence: Dagmar Surá.

17:32

Přihrávka zpoza branky a střela z levé strany...Horňáková úspěšná!

16:52

Pantherky nakonec ztrácí míček v rohu a nyní jsou na tahu hostující hráčky.

16:29

Střela Billé nesedla a míček se odrazil od bránící hráčky. Domácí útočí...

15:53

Horňáková předvádí další úspěšný zákrok a chystá se ihned rozehrávat. Pantherky se jen těžko dostávají přes obranu svých soupeřek.

14:59

14:59 Veronika ZITTOVÁ - 1:3

14:59

A nakonec se jim daří využít přesilovou hru ve svůj prospěch a dávají svou první branku, o kterou se postarala VERONIKA ZITTOVÁ. Asistence: Petra Šusterová.

14:42

Pantherky se nyní dokázaly dostat ke kombinaci...

14:14

A je tu příležitost pro domácí korigovat výsledek. Avšak na začátku přesilové hře musela opět zasahovat Horňáková.

14:01

Vyloučení v týmu Ivanti Tigers FK Jižní Město (Vendula Beránková – 2 min., Sekání).

13:12

Červová opět chytá míček a rozehrává jej rychle a daleko do útočné poloviny domácího celku.

11:27

Nahozený míček kryje Červová, která si zatím příliš míčku neužila v dosavadním průběhu zápasu.

11:00

11:00 Dominika STEINBACHOVÁ - 0:3

11:00

Převaha hostů je korunována další brankou a tentokrát v podání DOMINIKY STEINBACHOVÉ. Asistence: Denisa Billá.

09:56

Souboj v rohu nakonec zvládla Veronika Zittová a rozehrála úspěšně.

08:47

Hostující hráčky stále v tlaku a Pantherky se do útoku vůbec nedostávají. Stěží se zmohou na vyhození míčku.

07:35

Denisa Billá chtěla něco vymyslet na středu hřiště, ale bylo kolem ní hodně soupeřek a nakonec se u kličkovala.

06:36

06:36 Adéla POLÍVKOVÁ - 0:2

06:36

A z tohoto tlaku pramení další branka ve prospěch hostujícího týmu. Autorem branky je ADÉLA POLÍVKOVÁ. Asistence: Dominika Kubišová.

06:31

Tigers stále v tlaku a domácí mají nyní problém se ubránit.

05:24

05:24 Lucia KOŠTURIÁKOVÁ - 0:1

05:24

Hosté se prosazují po rychlé akci, kdy LUCIA KOŠTURIÁKOVÁ dostala míček na střed a zamířila přesně pod břevno. Asistence: Iveta Hyršlová.

04:35

Pantherům se nyní podařilo uzmout míček a nyní kombinují, avšak následně jejich kombinace končí nepřesností a míček opět u hráček Jižního Města.

04:01

Hostující hráčky nyní zatlačily své soupeřky na jejich polovině.

03:45

Nikola Hermannová podruhé, ale tentokrát jí míček nesedl a ustřelila jej do zámezí.

03:19

Střelu Hermannové brankářka Pantherů likviduje a sráží do rohu.

02:50

Tereza Pitterlingová se snaží napadat svou soupeřku, ale nedaří se jí to a Jižní Město již na útočné polovině soupeře.

02:10

Eliška Machková a její pokus o střelu, avšak minula míček a promáchla na pravé straně.

01:40

Kristýna Vranová to zkusila ze střední vzdálenosti a na tuto střelu velmi dobře viděla Červová a chytá míček do rukou.

00:38

Podruhé zasahuje Horňáková, tentokrát po pobídce z levé strany.

00:22

Jako první se do útoku dostali hosté a byla z toho střela nad branku.

00:01

Favorit této série, tedy Jižní Město, vede dle očekávání již 3:0 na zápasy. V prvním zápase porazili svého soka jednoznačně 9:3. V tom druhém dokázaly Panterky pozlobit Tigers a nakonec padly po boji 4:5! Třetí zápas skončil výsledkem 6:3 pro Jižní Město, ale opět Panterky sehrály důstojnou partii se svým soupeřem.
Rozhodne Jižní Město v tomto čtvrtém utkání a postoupí do semifinále nebo budou Panthers Praha vzdorovat a pošlou sérii do dalšího utkání? To sledujte v online přenose!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

4:8

Branky a nahrávky: 15. Zittová (Šusterová), 36. Slaná, 36. Lochmannová (Slaná), 54. Lamková (Zittová) – 6. Košturiáková (Hyršlová), 7. Polívková (Kubišová), 11. Steinbachová (Billá), 18. Košturiáková (Surá), 19. L. Pilíková, 47. Billá (Čapková), 53. Hyršlová (Surá), 55. Machačová (Steinbachová)

Panthers Praha: Horňáková (Topolová) – Vranová, Kučerová, Syslová, Kalinová, Pitterlingová, Klvaňová, Šusterová – Vesecká, Lochmannová, Škvorová – Lamková, Slaná, Hubáčková – Miklíková, Jelínková, A. Nováková – Zittová.

Ne: Christiánová (Červová) – Hermannová, Billá, V. Beránková, Šulanová, Bobotová, Machková, Kleinová – L. Pilíková, Pisárová, Hyršlová – Steinbachová, Surá, Kubišová – Košturiáková, Čapková, Polívková – Machačová.

Rozhodčí: Václav John a Lukáš Starý

05:24 HRB 0:1 Košturiáková (Hyršlová)
06:36 HRB 0:2 Polívková (Kubišová)
11:00 HRB 0:3 Steinbachová (Billá)
14:01 HRB 2 V. Beránková, Sekání
14:59 PAN 1:3 Zittová (Šusterová)