Play-off Extraligy žen

Ne – Panthers Praha

9:3

konec (2:0, 5:2, 2:1) Stav série: 1:0

10.03.2018, 13:00 • SH Jižní Město, Praha • Čtvrtfinále • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Střely ve třetí třetině (celkem):

Ivanti Tigers – Panthers: 9 – 8 (31 – 19) (14:53:30)
Je dobojováno. Třetí třetina se v podstatě pouze dohrávala z nutnosti. Ivanti Tigers si šly jasně za vítězstvím od začátku celého utkání. Panthers hrály důstojnou roli v dnešním utkání, ovšem na druhý celek po základní části to dnes nestačilo. S konstováním, že Ivanti Tigers poráží Panthers 9:3 a ujímají se v sérii vedení 1:0, se s Vámi loučím.

59:22

Pitterlingová byla před brankou, ale v poslední chvíli jí sjel míček z čepele a bylo po šanci.

58:40

Christiánová zachytila míček a ihned rozehrála na své spoluhráčky. Jejich útok skončil stejně rychle jako začal.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:18

Posledních několik minut nám již tempo hry opadlo a hraje se bez větších šancí na obou stranách.

56:24

Útočnou snahu Tigers zastavil faul Kubišové.

55:45

Nádherný zákrok předvedla Topolová po střele jedné z domácích hráček.

54:50

Steinbachová má míček na hokejce a čeká, až jí zbytek pětky dostřídá.

53:29

Tigers jsou v útoku, ale nikam příliš nespěchají.

52:15

Surá zlomila na ploše svou hůl a odbíhá na vlastní střídačku.

51:17

Pilíková podržela míček, následně našla Košturiakovou na druhé straně, ale tentokrát se slovenská bojovnice nedokázala prosadit.

50:20

Tým Panthers právě vstřelil branku!
Ovšem o chvíli později se radují hostující hráčky. Ze střední vzdálenosti se prezentovala přesnou střelou PETRA ŠUSTEROVÁ. Asistence: Tereza Syslová.

50:01

Je před námi posledních deset minut třetí třetiny a troufám si tvrdit, že také utkání.

49:09

Po delší době se dostaly do útoku hráčky Panthers. Šusterová se snažila pálit, ale její ránu obrana domácích zablokovala.

47:44

Surá pálila z levé strany, ovšem nepřesně.

46:54

Přihrávku Billé křížem vystihla obrana Panthers. Hostující hráčky ovšem o míček záhy přišly.

9:3

Branky a nahrávky: 7. Košturiáková (Kleinová), 8. Čapková (L. Pilíková), 21. Čapková (Billá), 34. Košturiáková (Steinbachová), 34. Hyršlová (Košturiáková), 38. Surá (Košturiáková), 39. L. Pilíková (Kubišová), 41. Kleinová (Košturiáková), 45. Steinbachová (Billá) – 25. Šusterová (Jelínková), 39. Syslová, 51. Šusterová (Syslová)

Ne: Christiánová (Červová) – Billá, Šulanová, Kleinová, Bobotová – L. Pilíková, Hyršlová, Steinbachová – Surá, Šnajberková, Košturiáková – Kubišová, Čapková, Janušková – Polívková, Machačová.

Panthers Praha: Topolová (Horňáková) – Vranová, Kučerová, Syslová, Kalinová, Pitterlingová, Klvaňová, Fabiánová, Šusterová – Lochmannová, Lamková, Hubáčková – Miklíková, Jelínková, A. Nováková – Zittová.

Rozhodčí: Barbora Beranová, Lucie Hejnová