Play-off Extraligy žen

Panthers Praha – Ne

3:6

konec (0:3, 3:2, 0:1) Stav série: 0:3

17.03.2018, 20:00 • STODOLA Aréna Střešovice, Praha • Čtvrtfinále • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Střely na branku ve třetí třetině (celkem):

Panthers – Ivanti Tigers: 1 – 8 (15 – 42) (22:11:13)
Je dobojováno. Panthers ve třetí třetině nikterak vážně nezahrozily. Naopak Tigers si hlídalo bezpečně vedení, které ještě navýšila tři minuty před koncem Machačová, která zvyšovala na 6:3 z pohledu hostů. Závěr utkání proběhl naprosto bez nervů a Ivanti Tigers si tak po výhře 6:3 připisují třetí bod v této sérii.

59:22

Míček je v moci hostujících hráček, které s ním nikam nespěchají a kontrolují konec dnešního utkání.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:23

Čas plyne a zdá se, že hostující hráčky si třetí bod v sérii pohlídají.

56:01

Ivanti Tigers právě vstřelilo branku!
To však nyní ještě navyšuje ALENA MACHAČOVÁ, která na nic neváhala a ihned poslala míček do sítě. Asistence: Nikola Hermannová.

55:39

Hostující hráčky zatím zvládají v poklidu průběh třetí třetiny a hlídají si své dvoubrankové vedení.

54:02

Hostující hráčky hrají v plném počtu.

53:20

Šusterová v dobré pozici míjí branku hostujícího celku.

52:02

Vyloučení v týmu Ivanti Tigers FK Jižní Město (Denisa Billá – 2 min., Sekání).

51:44

Nyní musela být na pozoru také Horňáková, která musela vyrazit pokus Čapkové.

51:10

Spolupráce exchodovských hráček Syslové a Pitterlingové kýžené ovoce nepřinesla. Druhá jmenovaná branku Ivanti netrefila.

50:01

Je před námi posledních deset minut základní hrací doby. Dočkáme se dramatizace utkání ze strany domácích?

49:41

Červová musela zasahovat proti pokusu jedné z domácích hráček.

48:30

Slaná mohla snížit opět na rozdíl jedné branky, ale nedokázala trefit poloodkrytou klec Tigers.

47:15

Košturiaková se drala po levé straně dopředu, ale o míček přišla.

46:46

Domácí čas ubíhá velmi rychle, naopak hostující hráčky, vědomy si svého vedení, nikam nespěchají.

3:6

Branky a nahrávky: 26. Slaná (Jelínková), 32. Jelínková (A. Nováková), 33. Lochmannová (Jelínková) – 7. Hyršlová (Kleinová), 13. Hermannová (Billá), 18. Kubišová (L. Pilíková), 25. Kubišová (Polívková), 37. Machková (Polívková), 57. Machačová (Hermannová)

Panthers Praha: Horňáková (Topolová) – Vranová, Kučerová, Syslová, Kalinová, Pitterlingová, Klvaňová, Šusterová – Vesecká, Lochmannová, Škvorová – Lamková, Slaná, Hubáčková – Miklíková, Jelínková, A. Nováková – Zittová.

Ne: Červová (Christiánová) – Hermannová, Billá, Šulanová, V. Beránková, Bobotová, Machková, Kleinová – L. Pilíková, Pisárová, Hyršlová – Steinbachová, Surá, Košturiáková – Kubišová, Čapková, Polívková – Machačová.

Rozhodčí: Jan Drška, Jiří Meisner

03:11 PAN 2 Škvorová, Blokování soupeřovy hole
06:34 HRB 0:1 Hyršlová (Kleinová)
12:08 HRB 0:2 Hermannová (Billá)
17:58 HRB 0:3 Kubišová (L. Pilíková)
25:00 HRB 0:4 Kubišová (Polívková)