po prodl. (1:0, 2:1, 0:2 - 0:1) Stav série: 1:3

18.03.2018, 15:00 • STODOLA Aréna Střešovice • Čtvrtfinále • Ondřej Klos

Tipsport: 2.55 5.2 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (17:20:02)
Sledovali jsme čtvrté utkání playoff mezi Tatranem a Vítkovicemi, které končí výhrou hostů 3:4 v prodloužení. před začátkem třetí periody ovšem prohrávali 3:1 a zdálo se, že Tatran si to udrží, nicméně Vítkovice potvrdili svou neskutečnou sílu a vše otočili. Celkově vedou 3:1 na zápasy a příští utkání na Dubině můžou celou sérii ukončit.

69:03

69:03 Adam DELONG - 3:4

69:03

Vítkovice právě vstřelily branku!
Autorem branky je ADAM DELONG, který parádně zužitkoval přihrávku od Martina Tokoše a podobně jako včera dávají vítkovičtí vítěznou branku v 69.minutě. Asistence: Martin Tokoš.

68:06

67:57

Hubálek vybojoval volný úder na polovině Tatranu. Vítkovičtí hráči jsou na střídačce dost nervózní a podráždění kdykoliv se jim něco nelíbí.

66:57

Dvě střely, dvakrát pozorný Souček.

66:06

Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Lukáš Řezanina – 2 min., Blokování soupeřovy hole).

65:04

Benešovu střelu hasí Souček mezi nohama.

64:55

Opět další konverzace s rozhodčím Janouškem, který si více popovídá s hráči, než pískal.

64:35

Asi tři různé střely tatranských hráčů neprošly za Součka. Akce to byly všechny pěkné.

63:17

Souček si připisuje další zákrok po střele Beneše, který byl dnes velice nevýrazný.

62:53

Po ukončení přesilovky oba týmy najely na taktické přihrávky.

61:04

61:02

Opět nervózní florbal na obou stranách.

60:01

Buly pro hosty.

60:01

V třetí třetině Vítkovice vstřelili dvě branky zásluhou Hájka a Hubálka. Potřetí ze čtyř utkání rozhodne prodloužení. To bude určitě velice nervózní a nikdo nebude chtít udělat chybu, která by stála strašně moc.

3:4

Branky a nahrávky: 19. Švejkovský, 27. Ullmann (O. Němeček), 33. Ja. Kolísko (Tlapák) – 24. Rýpar (Hubálek), 51. Hájek (Rýpar), 52. Hubálek (Rýpar), 70. Delong (Tokoš)

PSN Tatran Střešovice: Mich. Rebro (Kafka) – Heřmanský, Tlapák, Švejkovský, Svačinka, Mühlfait, Ja. Kolísko, Marek Beneš – Komárek, Jiř. Kolísko, Slavík – Sládeček, Jak. Kolísko, Gašparík – Meliš, O. Němeček, Váňa – Ullmann, Brautferger.

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Jankulár, Jastřembský, Nehera – Firda, Sladký, Jan Šebesta – Hrubý, Řezanina, Tokoš – Rýpar, Bräuer, Besta – Delong, Gál, Hájek – Hubálek, Vilím.

Rozhodčí: Petr Černý a Jiří Janoušek

18:12 TAS 1:0 Švejkovský
23:00 TAS 2 Gašparík, Sekání
23:58 VIT 1:1 Rýpar (Hubálek)
26:00 VIT 2 Řezanina, Sekání
26:26 TAS 2:1 Ullmann (O. Němeček)