17.03.2018, 15:00 • Ice Palace • Vendula Zdražilová

Tipsport: 1.4 5.5 5.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního dne a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (17:35:56)
Československá stopa v utkání

Jakub Nakládal (JAR) 0+0, 4 střely, čas na ledě 22:38
Střely na branku: 29 – 36
Je dobojováno. Ve třetí části hry už branka nepadla a hosté tak své těsné vedení ubránili až do konce, i když v závěru čelili velkému tlaku domácích, kteří hráli powerplay, dokázali ho ustát a došli si tak zaslouženě za vítězstvím a za srovnáním série na 1:1. Za tohoto stavu se tak zápasy stěhují do Jaroslavle, která bude mít dvakrát výhodu domácího prostředí. Série tak je a bude ještě hodně zajímavá.

59:45

Talbot nedobruslil nahozený puk ve středním pásmu a domácí se ještě vrací do útočného pásma. Moc času jim už ale nezbývá.

59:25

Hosté vyhazují puk až před domácí opuštěnou branku a je z toho zakázané uvolnění. Hra se tak stěhuje zpět před Sudnicina, kde se bude vhazovat po jeho pravé ruce.

59:00

Ještě minutu mají domácí hráči na to, aby se zápasem něco udělali a vynutili si tak prodloužení. Zatím se jim to ale stále nedaří.

Dnešní utkání sleduje v Petrohradu 12 468 diváků.

58:45

Domácí celek si bere oddechový čas.

58:45

Velký tlak nyní měli hráči Petrohradu před hostující brankou. Poté ale Plotnikov natlačil Čerepanova na mantinel a ten se z ledu nezvedá. Hra je přerušena.

58:25

Koskinen je na střídačce a domácí to zkoušejí se šesti bruslaři v poli.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:14

Další vyhození kotouče hosty z obranného pásma šikovně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění. Hosté závěr třetí třetiny zvládají velmi dobře hlavně takticky.

56:34

Sudnicin nyní opět drží svůj tým, když vyrazil střelu Pavla Dacjuka, jenž na něho mířil zblízka. Nakonec odražený puk sebrali hosté a míří s ním do útočného pásma.

55:43

Apalkov šikovně nahodil puk do útočné třetiny a jeho tým může vystřídat kompletní pětici hráčů. Na ledě tak budou jejich čerstvé síly.

55:09

Moc dlouho tam ale zase nepobyli. Hosté velmi dobře brání a svého soupeře tak do zakončení nepouštějí. Sami se pak vydali na druhou stranu a už kombinují před Koskinenem.

54:36

Z hloubi vlastního obranného pásma zakládají domácí hráči další akci a už se blíží do útočné třetiny.

54:02

Hráči Jaroslavle neustála napadají už ve středním pásmu rozehrávku Petrohradu a domácí tak mají těžší přesun do útočné třetiny.

1:2

Branky a nahrávky: 14. Šipačov (Kovalčuk, Zub) – 28. Kajumov (Loktionov, Mosaljov), 39. Ljubuškin (Kraskovskij)

SKA Petrohrad: Koskinen (Šesťorkin) – Vojnov, Gavrikov, Hersley, J. Jakovlev, Zub, Zubarev, Rundblad – N. Gusev, Dacjuk (C), Kovalčuk (A) – P. Thoresen, Šipačov, Karpov – S. Plotnikov, Koskiranta, Širokov (A) – Kablukov, Kalinin.

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Murygin) – Nakládal, Kronwall (C), Jelesin, Ljubuškin, Koledov, Čerepanov, Kovaljov – Denisenko, Kontiola, Talbot (A) – Apalkov (A), Loktionov, Mosaljov – Kajumov, Kraskovskij, Korškov – Kartajev, Iljenko, Ivanov – Kadějkin.

Rozhodčí: Ravodin, Sidorenko – Sadovnikov, Sivov

Diváci: 12 468

05:58 JAR 2 Ljubuškin, držení
10:27 PET 2 P. Thoresen, hrubost