Play-off extraligy st. dorostu

HC Energie Karlovy Vary – HC Dukla Jihlava

3:2

konec (0:2, 1:0, 2:0) Stav série: 1:0

17.03.2018, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Osmifinále • Kamila Stříteská Ströer

Ve třetí třetině dokázala Energie otočit vývoj zápasu na svou stranu. Postaral se o to Michal Maydl a minutu poté se prosadil Radek Prošek. Karlovy Vary tak vítězí v prvním vzájemném zápase.

Ode mne je to pro dnešní večer vše, loučí se Kamila Ströerová. (19:09:53)

59:35

Karlovy Vary vyhazují na zakázané uvolnění.

59:18

Jihlava dobývá branku Energie.

58:56

Dukla se zkouší prosadit v šesti bruslařích!
Oddechový čas pro hosty.

58:05

Do konce utkání zbývají dvě minuty.

57:21

Dukla hraje v plném počtu.

57:04

Energie se znovu pokouší dostat do třetiny hostí.

56:08

Dukle se daří hned vyhodit, kotouč zastavuje Kašpar.

55:21

Další trest pro hosty. Tentokrát odchází Jakub Krajíček (JIH) za sekání.

55:03

Energie hraje v plném počtu.

54:58

54:43

Střela Novotného byla zblokována bekem Jihlavy.

53:36

Vítězslav Brož pálil od modré, trefil však Adama Křemena do ruky.

53:00

Za Energii se na dvě minuty vzdálí kapitán David Holub (KVA), který se provinil sekáním.

52:53

Dvě minuty za podražení si vysloužil Jiří Marek (JIH).

51:47

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Po pěkné kombinaci doputoval kotouč do mezikruží, kde na něj již čekal RADEK PROŠEK, který bezchybnou střelou posílá energetiky poprvé v zápase do vedení. Asistence: Otakar Šik.

50:15

Ukázková akce v podání energetiků. Šik zavezl kotouč do pásma, nahrál na modrou Novákovi, který nabil připravenému MICHALU MAYDLOVI, který vyrovnává skóre utkání. Asistence: Filip Novák, Otakar Šik.

3:2

Branky a nahrávky: 22. Prošek (Šik), 51. Maydl (Novák, Šik), 52. Prošek (Šik) – 13. Veleba (Filip, Vala), 19. Filip (Rašín)

HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Bednář) – Zavřel (A), Tureček, Bernáth (A), Cankov, Novák, Kořán, Stejskal – Karbulka, Křemen, Jiskra, Záruba, Holub (C), Šik, Prošek, Maydl, Novotný, Černý, Hudečka, Rozhon, Fečo

HC Dukla Jihlava: Juřička (Chaloupek) – Veleba (C), Rašín, Piskač, Zvěřina, Trávník, Marek, Smolko – Trnka, Vala, Najman, Pigl, Brož (A), Juda, Filip, Chlubna, Krajíček, Menšík, Kardoš, Zadražil, Barák

Rozhodčí: Sýkora – Hřebík, Juránek

07:31 JIH 2 Krajíček, držení
11:06 KVA 2 Jiskra, podražení