17.03.2018, 02:00 • Pepsi Center, Denver • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.92 3.83 2.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hvězdy utkání

1. Juuse Saros (NSH) 27 zák., 2 góly, 94,3%
2. Colton Sissons (NSH) 2+0
3. Gabriel Landeskog (COL) 1+0 (04:40:08)
Statistiky: Střely na bránu: 35-28; Zablokované střely: 15-7; Vhazování: 39%-61%; Hity: 18-18; Přesilové hry: 0/4-0/4; Trestné minuty: 8-8.
Colorado na začátku druhé třetiny dokázalo otočit skóre na svou stranu, jenže Nashville ještě během druhé třetiny předvedl rychlý obrat a dokráčel k vítězství, které mu zajistilo jako prvnímu týmu v letošní sezóně účast v playoff. O vítězství Predators se postarali dva dvougólový střelci Colton Sissons a Filip Fosberg. Konečný výsledek střetnutí v Pepsi Center. Colorado Avalanche 2 Nashville Predators 4.

59:55

Dnešní utkání sleduje 17273 diváků.

59:40

Roman Josi vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a Semjon Varlamov puk podržel v náručí.

59:17

Nathan MacKinnon dostal dvě minuty za podražení a to je zřejmě konec nadějí Colorada na vyrovnání.

59:00

Těsně předtím, než byla ohlášena poslední minuta utkání Semjon Varlamov podruhé naskočil na střídačku.

59:00

Do konce dnešního zápasu zbývá odehrát 1 minuta.

58:51

Colorado možná ještě zkusí odvolat brankáře. Střídačka Avalanche si vyžádala oddechový čas.

58:51

58:51 Filip FORSBERG - 2:4

58:51

Nashville právě vstřelil branku!
Viktor Arvidsson se řítil z pravého křídla sám na prázdnou bránu, těsně před ní ale předložil puk FILIPOVI FORSBERGOVI, který snadno vstřelil svůj druhý gól v dnešním zápase! Nashville vede v závěru 4:2 a zřejmě je hotovo. Asistence: Viktor Arvidsson.

57:56

Semjon Varlamov naskočil na střídačku a Colorado zkouší vyrovnat při hře bez brankáře!

57:52

P. K. Subban se podruhé v řadě vrátil z trestné lavice po uplynutí dvou minut a Predators hrají opět v plném počtu.

57:36

Avalanche se ocitli v postavení mimo hru a zřejmě ani ze čtvrté přesilové hry udeřit dnes Colorado nedokáže.

56:30

Avalanche bez přípravy napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, Juuse Saros ji ale hrudí vyrazil mimo!

2:4

Branky a nahrávky: 20. MacKinnon (Barrie, Rantanen), 24. Landeskog (G. Bourque, Warsofsky) – 18. Sissons (P. K. Subban, C. Smith), 27. F. Forsberg (C. Smith, Josi), 34. Sissons (Hartman, Bonino), 59. F. Forsberg (Arvidsson)

Colorado Avalanche: Varlamov (S. Martin) – Zadorov, Barrie, Nemeth, Girard, Siemens, Warsofsky – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Jost, Compher, Andrighetto – Nieto, Söderberg, Comeau (A) – Kerfoot, Toninato, G. Bourque. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Ekholm, P. K. Subban, Josi (C), Ellis (A), Irwin, Y. Weber – F. Forsberg (A), Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Sissons, Bonino, Hartman – Salomäki, Fisher, Watson. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Garrett Rank, Graham Skilliter. Čároví: Shandor Alphonso, Matt MacPherson

Diváci: 17273

00:58 NSH 2 Sissons, držení
07:44 COL 2 Landeskog, podražení
13:06 COL 2 Barrie, sekání
17:26 NSH 0:1 Sissons (P. K. Subban, C. Smith)
19:01 COL 1:1 MacKinnon (Barrie, Rantanen)
23:28 COL 2:1 Landeskog (G. Bourque, Warsofsky)
26:28 NSH 2:2 F. Forsberg (C. Smith, Josi)