Play-off Extraligy žen

Crazy girls FBC Liberec – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

6:7

po prodl. (3:3, 1:1, 2:2 - 0:1) Stav série: 0:3

17.03.2018, 19:30 • SH ZŠ Dobiášova Liberec • Čtvrtfinále • Týna Zíková (@tyn_zikova)

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek sobotního večera. Nezapomeňte sledovat zítřejší utkání mezi Libercem a Ostravou. Začínáme ve 14:00 hod. Na shledanou! (21:51:57)
Utkání se neslo ve velmi vyrovnaném duchu. Základní hrací doba nerozhodla o vítězi třetího utkání čtvrtfinále play-off Extraligy žen. Rozhodnout tak muselo prodloužení, ve kterém se prosadila Paulína Hudáková. Ostrava si tak připisuje vítězství poměrem 7:6 a na série vede 3:0.
Dnešní utkání sledovalo 62 diváků.
Nejlepší hráčky utkání:
Klára Leierová (FBC Liberec)
Denisa Kotzurová (Ostrava)

61:46

Ostrava právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto. Poslední gól dnešního utkání střílí PAULÍNA HUDÁKOVÁ. Asistence: Denisa Kotzurová.

61:20

Ani jedna z několika šancí Liberce neskončila brankou.

60:52

Domácí Kabeláková zůstává ležet na hrací ploše. Doufáme, že nejde o nic vážného.

60:52

Střelecký pokus Hudákové vyráží Štěpánová.

60:38

Nyní nad branku Ostravy střílí Mlejnková.

60:16

Domácí získaly balónek a Šamanina pálí nad branku hostí.

60:05

Úvodní buly prodloužení vyhrává Ostrava.

60:01

Základní hrací doba nerozhodla o vítězi dnešního utkání. Bude tak rozhodovat desetiminutové prodloužení.

58:49

Liberec kombinuje, ale ke střele se nedostává.

6:7

Branky a nahrávky: 4. Veidlová (Pekárková), 6. Dlouhá, 11. M. Mlejnková (Leierová), 35. Kotzurová (vla.), 47. Šamaninová (Leierová), 56. Vejdělková (Kabeláková) – 16. Kotzurová (P. Hudáková), 18. K. Hudáková (Kajfoszová), 19. Sedláčková (Grossová), 37. Pastušková (Kotzurová), 43. Jurečková (Kotzurová), 58. Káčová (P. Hudáková), 62. P. Hudáková (Kotzurová)

Crazy girls FBC Liberec: Štěpánová (Kadlecová) – Dlouhá, Ljachová, Kabeláková, Lerchová – Veidlová, Leierová, Rumlová – Pekárková, Kronychová, Tomanová – M. Mlejnková, Šamaninová, Vejdělková.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Dupčáková (11. Tomšová) – Rybičková, Kotzurová, Patakyová, Jurečková, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, Sedláčková – Pastušková, Káčová, Šromotová – Kapcová, K. Hudáková, P. Hudáková.

Rozhodčí: Monzer Josef, Šedivý Tomáš