17.03.2018, 18:00 • Čtvrtfinále • Adam Dořák

To je ode mě vše, na shledanou! (20:09:37)

Nejlepší hráčky utkání
Za hostující tým to byla Karolína Suchá a za domácí celek Karolína Exnarová.
Chodov vítězí i ve čtvrtém utkání v této sérii a zaslouženě postupuje do semifinále! Jičín neměl ani v jednom zápase šanci, která by vedla k úspěchu. První zápas prohrál vysoko 18:0, druhý zápas se již Jičín začal prosazovat, ale i tak prohrál 4:8. Ve včerejším utkání Jičín prohrál 2:7 .

59:19

Chodov právě vstřelil branku!
Chodov v závěru zápasu zvýšil pohyb a je tu jeho poslední branka v této sérii a to v podání ADÉLY JŮZOVÉ. Asistence: Tereza Urbánková.

58:40

Adéla Jůzová vystřelila, ale její střela končí v klubku hráček před brankou.

58:06

Poslední necelé dvě minuty a Chodov se nyní zdržuje na polovině soupeře, za jeho brankou.

57:28

Veronika Samková nyní vychytala samostatný únik hráčky Chodova a zasloužila si potlesk místních diváků.

56:52

Chodov se ubránil dalšímu útoku soupeřek, ale Jičín ihned po zisku míčku opět v útočné třetině hostů.

55:01

Další střela na branku Chodova, ale opět to byla taková ta střela, která nemlže brankářku překvapit.

53:45

Hraje se nahoru a dolů, Jičín se sice ještě snaží o dosáhnutí další branky, avšak Chodov se dobře brání a nepouští své soupeřky před svou branku.

52:22

Oddechový čas pro hosty.

51:32

Jičín právě vstřelil branku! Jičín se prosazuje podruhé a to v osobě GABRIELY ŽŮRKOVÉ, která dává svou druhou branku. Asistence: Kristýna Bachmaierová.

51:07

Skrytou střelu vyslala po zemi Suchá, ale míček nezamířil do prostoru mezi tři tyče.

50:00

Do konce zápasu zbývá ještě deset minut a o postupujícím v této sérii již nemůže být pochyb. Musel by se stát hodně velký zázrak, aby Jičín tento zápas otočil ve svůj prospěch.

48:38

Jičín hraje v plném počtu a Chodov nevyužil přesilovou hru ke své další brance.

47:21

Po ztrátě míčku se k němu dostala Magdalena Plášková a ta zkusila vystřelit ze středu, ale míček jí nesedl a poslala jej hodně vysoko.

46:38

Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Lucie Kloutvorová – 2 min., Blokování soupeřovy hole).

2:8

Branky a nahrávky: 46. Žůrková (Bachmaierová), 52. Žůrková (Bachmaierová) – 2. Tožičková (Frantíková), 6. Suchá (Plášková), 9. Jiráková (Nosková), 15. Krauskopfová (P. Beránková), 15. Řepková (Preisslerová), 16. Jůzová (Krauskopfová), 17. Urbánková (Řepková), 60. Jůzová (Urbánková)

Finance Novák FBK Jičín: Samková – Chlumská, Florianová, Strejcovská, Bachmaierová – Kůželová, Drbohlavová, Kloutvorová – Žůrková, T. Mrázková, Svobodová – Exnarová, Kosová.

FAT PIPE Florbal Chodov: Provázková (Ranochová) – Jiráková, Tožičková, Vrbová – Suchá, Frantíková, Lacková – Urbánková, Plášková, Preisslerová – Řepková, Jůzová, P. Beránková – Nosková, Krauskopfová.

Rozhodčí: Patrik Šaroch a Ondřej Benačan