3:2

po s.n. (2:1) (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0) Stav série: 2:2

09.03.2018, 18:00 • Předkolo • Petr Sumbal

Tipsport: 3.76 5.0 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, díky za pozornost a hezký zbytek večera. (20:50:32)
Série je nyní vyrovnaná 2:2 a rozhodne se v pátém utkání na ledě Šumperka.
Dramatické čtvrté utkání čtvrtfinálové série mezi Kopřivnicí a Šumperkem končí vítězstvím domácí Kopřivnice 3:2 na nájezdy. Domácí si v prvních dvou třetinách vytvořili díky Dominiku Suchému a Jakubu Machovi dvoubrankový náskok. Hosté ale nic nevzdali a v posledních pěti minutách třetí třetiny dokázali vyrovnat. Trefili se Vladimír Cink a Jiří Půhoný. V prodloužení branka nepadla, takže nakonec rozhodly až nájezdy. V těch uspěla Kopřivnice, vítězný nájezd proměnil Ondřej Sluštík.

SLUŠTÍK - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC TATRA Kopřivnice.
Autorem vítězné branky je ONDŘEJ SLUŠTÍK.

5. série 2:1

Michal Vymazal otřel svou střelu o tyčku, ale nedal a Kopřivnice vítězí!

4. série 2:1

Ondřej Sluštík propálil Lakosila a Kopřivnice jde do vedení!

4. série 1:1

Tomáše Sedláka při nájezdu doprovázel hvízdot diváků. Sedlák s velkým štěstím dostal puk mezi betony Hromady do branky. Ten si ztěžoval, že to bylo nejspíš i s dorážkou. A gól nakonec opravdu neplatí!

3. série 1:1

Jakub Mach se pokusil vymíchat Lakosila, ale to se mu nepovedlo.

Jiří Půhoný to zkusil mezi betony, ale neuspěl.

2. série 1:1

Adam Kofroň vystřelil a branku nedal. Lakosil puk vyrazil.

Daniel Hroch se štěstím kotouč dostal do branky mezi Hromadovými betony.

1. série 1:0

Radim Štěpánek jel hodně pomalu. Několikrát naznačil a pak trefil horní roh.

1. série 0:0

Vachutka do poslední chvíle čekal, ale Hromada vytrval a Vachutka pak minul.

Samostatné nájezdy začínají.
Nájezdy zahájí hosté, jako první pojede na Hromadu Daniel Vachutka.
V prodloužení branka nepadla, Rozhodnout o vítězi tedy budou muset samostatné nájezdy.

70:00

Prodloužení skončilo.

3:2

Branky a nahrávky: 4. Suchý (Tomášek), 27. Mach (Kofroň), rozh. náj. Sluštík – 54. Cink (Sedlák, Vymazal), 59. Půhoný (Kovařík, Gewiese)