0:4

konec (0:1, 0:3, 0:0)

09.03.2018, 01:30 • Little Caesars Arena, Detroit • Jan Prošek

Tipsport: 2.99 3.81 2.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Alex Tuch a Cody Eakin vstřelili po dvou brankách, gólman Marc-Andre Fleury pochytal všech 28 střel domácích hokejistů. Díky těmto faktorům dokázali hokejisté Vegas vyhrát zápas na ledě Red Wings 4:0 a získávají body do tabulky. Domácím dnes nevyšla útočná hra. Velmi dobře hrál Dylan Larkin, ani jedna z jeho pěti střel neskončila gólem. (04:04:52)

59:18

Niklas Kronwall se marně pokouší něco vymyslet, ale už nemá čas ani sílu.

59:00

Právě byla oznámena poslední minuta hry.

58:45

V poklidném tempu se zápas dohrává.

58:00

To už probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině. Od modré čáry pálil Anthony Mantha, jehož pokus se odrazil do horní tyčky.

57:30

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Vegas, rychle se ke střele propracoval Trevor Daley. Jeho rána brankáře nepřekvapila.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:56

Henrik Zetterberg zakončoval domácí útočnou akci, jeho projektil zblokoval William Karlsson

56:21

Deryk Engelland vypálil od modré čáry, jeho pokus snadno vyrazil Jimmy Howard.

56:07

55:29

Ryan Carpenter vypálil z pravého kruhu, jeho střelecký pokus vyrazil domácí brankář.

55:01

Probíhá finální fáze třetí třetiny, hostující celek míří za výhrou, navíc hraje přesilovou hru.

54:37

Brad Hunt vypálil nepřesně z horní hranice kruhu.

54:07

Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Jonathan Ericsson – 2 min., podražení).

53:54

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

53:32

Jonathan Marchessault dobře vypálil od modré čáry, jeho ránu kryje brankář Red Wings.

0:4

Branky a nahrávky: 3. Tuch, 31. Eakin (W. Karlsson), 38. Eakin (Nosek, Hunt), 39. Tuch (Eakin)

Detroit Red Wings: Howard (Coreau) – DeKeyser, Green, Ericsson, Daley, Kronwall, Jensen – Bertuzzi, Zetterberg, Nyquist – Frk, D. Larkin, Mantha – Abdelkader, Svečnikov, Athanasiou – Helm, Glendening, Witkowski.

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lagacé) – McNabb, Hunt, Theodore, Engelland, Merrill, C. Miller – Marchessault, W. Karlsson, Tatar – Perron, Haula, Hyka – Carpenter, Eakin, Tuch – Bellemare, Nosek, Reaves.

Rozhodčí: Rank, Charron – Driscoll, Smith

Diváci: 19 515

02:24 VEG 0:1 Tuch
02:43 VEG 2 C. Miller, hákování
14:27 DET 2 Svečnikov, držení
21:45 DET 2 Kronwall, vysoká hůl