4:2

konec (2:0, 1:0, 1:2)

09.03.2018, 02:23 • Bridgestone Arena, Nashville • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.11 3.82 3.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (05:01:17)

Trestné minuty: 9:7
Zápas je u konce a vítězná série Nashvillu pokračuje. Nebylo to ale nakonec tak jednoduché, neboť Anaheim se ve třetí třetině zvedl, vytvořil si tlak a radoval se ze dvou branek. Obě vsítil Rickard Rakell a zařídil tak drama do posledních chvil. Na vyrovnání však hosté nedosáhli a v 59. minutě přišlo pro domácí uklidnění po rychlém kontru a gólu Viktora Arvidssona. Zápas skončil výsledkem 4:2 a Nashville může slavit desátou výhru v řadě.

59:49

Po buly míří puk do středního pásma, je rozhodnuto.

59:45

Nápor Anaheimu končí u Rinneho, ten svým zákrokem přerušil hru a dal svým spoluhráčům možnost si oddechnout.

58:56

Hosté ještě zkouší power-play, Gibson je na střídačce.

58:14

58:14 Viktor ARVIDSSON - 4:2

58:14

Nashville právě vstřelil branku!
Domácí si berou zpátky dvoubrankový náskok. Když se po vyhození dostal do kontru Forsberg, v přečíslení přihrál na najíždějícího VIKTORA ARVIDSSONA a ten pak pověsil puk pod horní tyčku Gibsonovy branky. Asistence: Filip Forsberg, Ryan Johansen.

57:52

Domácí vyhodili, gólman Anaheimu ještě zůstává v brance.

57:42

Vhazuje se před Rinnem, Gibson je už na půli cesty ke střídačce.

56:35

56:35 Rickard RAKELL - 3:2

56:35

Anaheim právě vstřelil branku!
A máme tu drama. Tlak hostů vyvrcholil akcí, kdy se v rohu uvolnil Getzlaf, přihrál před brankoviště, kde stál RICKARD RAKELL a ten střelou z první zamířil ke vzdálenější tyčce. Svým dnes druhým gólem upravil na 3:2. Asistence: Ryan Getzlaf, Jakob Silfverberg.

55:59

Kesler to zkoušel bekhendem, ani po tomto závaru se skóre neměnilo.

4:2

Branky a nahrávky: 6. C. Smith (Turris, Hartman), 16. Johansen (F. Forsberg, Arvidsson), 39. Watson (Sissons, Ellis), 59. Arvidsson (F. Forsberg, Johansen) – 47. Rakell (Perry, Getzlaf), 57. Rakell (Getzlaf, Silfverberg)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis (A), Ekholm, P. K. Subban, Jemelin, Y. Weber, Bitetto – Arvidsson, Johansen (A), F. Forsberg (A) – C. Smith, Turris, Hartman – Järnkrok, Bonino, Hartnell – Watson, Fisher, Sissons.

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Montour, Fowler, H. Lindholm, Manson, Beauchemin, Bieksa – Perry (A), Getzlaf (C), Rakell – Silfverberg, Kesler (A), Cogliano – O. Kaše, Henrique, N. Ritchie – Kelly, D. Grant, Chimera.

Rozhodčí: Joannette, Peel – Amell, Racicot

Diváci: 17 475

05:26 NSH 1:0 C. Smith (Turris, Hartman)
15:10 NSH 2:0 Johansen (F. Forsberg, Arvidsson)
17:24 ANA 2 N. Ritchie, krosček
38:14 NSH 2 Järnkrok, nedovolené bránění