3:2

konec (0:1, 2:0, 1:1) Stav série: 1:1

05.03.2018, 18:00 • Předkolo • Petr Sumbal

Tipsport: 4.09 5.0 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tohle utkání všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek dne. (20:24:00)
Utkání skončilo, domácí Kopřivnice vyhrála nad Šumperkem 3:2 a vyrovnala čtvrtfinálovou sérii na 1:1. Jako první se do vedení dostali hosté, když se v 15. minutě prosadil Kovařík. Ve druhé třetině se však podařilo Kopřivnici otočit skóre na 2:1. Nejprve srovnal Červenka a pak ještě překonal Lakosila Marek v oslabení. Ve třetí třetině hosté srovnali brankou Gewieseho a vše směřovalo do prodloužení. To se ale nakonec nekonalo, protože v 55. minutě se v přesilovce prosadil svým druhým gólem v utkání Miroslav Marek.

59:52

Domácí dokázali vyhodit puk.

59:44

Sedlákovi nesedla střela, netrefil branku.

59:30

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Pargač – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Vymazal – 2 min., hrubost).

59:30

Hra je přerušena kvůli potyčce před brankou Kopřivnice.

59:16

Hosté odvolali brankáře a hrají šest na čtyři!

59:16

Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Tomášek – 2 min., podražení).

59:02

Vymazal se dostal k volnému puku, ale vypálil nepřesně.

58:41

Hostům se nepovedl přechod do útočného pásma. Píská se jim ofsajd.

57:58

Puk skončil na kopřivnické střídačce, vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:29

Kovaříkova střela z levé strany skončila bezpečně u brankáře Kopřivnice Petra Hromady.

57:08

Machovu střelu z pravého kruhu chytil Lakosil bez problému do lapačky. Vhazovat se bude po jeho levici.

56:30

Kofroň zaútočil, zatímco jeho spoluhráči střídali. Jeho střelu chytil Lakosil svou lapačkou.

55:19

Štěpánkova střela z mezikruží byla sražena do ochranné sítě.

54:40

54:40 MAREK - 3:2

54:40

Kopřivnice právě vstřelila branku!
Domácí využívají přesilovou hru a jdou opět do vedení! Lakosilovi prošla za záda nenápadná střela MIROSLAVA MARKA od levého mantinelu. Asistence: Jiří Pargač, Martin Tomášek.

3:2

Branky a nahrávky: 21. Červenka (Vyčesaný, Tomášek), 39. Marek, 55. Marek (Pargač, Tomášek) – 15. Kovařík (Králík, Gewiese), 42. Gewiesse (Lehečka)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Heinzl, Stříž, Marek (A), Krutil, Bail, Fojtík, Merenda – Červenka, Pargač, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík (C), Mach, Suchý, Bartošák (A), Pěnčík, Kofroň, Gola

DRACI PARS ŠUMPERK: Lakosil (Svoboda) – Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Bažant, Gewiese, Řezáč, Sedlák (C) – Kovařík, Hroch, Lehečka, Vachutka, Müller, Králík, Skopal, Půhoný, Fischer, Vymazal (A), Cink (A), Ostřanský

04:12 KOP 2 Tomášek, hákování
07:55 KOP 2 Tomášek, hrubost