3:0

konec (0:0, 2:0, 1:0)

01.03.2018, 15:00 • Malá hala ČPP Arény • Skupina B • Martin Voltr

50:37

Situace z úvodu třetí třetiny se opakuje na druhé straně. Kryštof Lang (HKM) je vyloučen za faul loktem, když dohrál soupeře u hrazení podle názoru sudího příliš tvrdě. Já ale myslím, že na tuhle hru už jsou tihle kluci připraveni...

48:10

Po osmi minutách třetí části hosté poprvé zatlačili svého soupeře. A dostávají z toho přesilovku naděje. Tomáš Perička (HKM) je vyloučen za držení hole.

40:29

Dojezd Filipa Šindelka (ZLN) do Kryštofa Langa posoudil rozhodčí poněkud přísně jako faul loktem. Další přesilová hra pro Hradec.

35:39

Pozor, Hradec bude mít 1:13 dvojnásobné přesilovky! Tadeáš Talafa (ZLN) je vyloučen za krosček.

34:52

Na nevyužité přesilovky 3:3, svou čtvrtou dostává Mountfield. Matěj Mikulík (ZLN) je vyloučen za vysokou hůl.

32:10

Vytrvalý hradecký tlak končí paradoxně vyloučením domácích. Kapitán Radim Šlaicher (HKR) je vyloučen za nesportovní chování, nevím, čeho přesně se dopustil.

26:52

Bodyček Matěje Mikulíka (ZLN) ohodnotil hlavní rozhodčí jako nedovolené bránění, je tu třetí přesilovka pro Hradec.

22:53

Strašně moc chyb na obou stranách. Aktuálně z toho plyne zlínská přesilovka, Radim Šlaicher (HKM) je vyloučen za nedovolené bránění.

15:01

Hradecký tlak vyústil v přesilovku, Filip Šindelek (ZLN) pyká za hákování.

07:14

Martin Janda dojížděl nahození, takže se nemohl pískat icing. Reprezentant Tadeáš Talafa (ZLN) následně fauloval loktem a ještě dobře, že se mu Matyáš Budina šikovně vyhnul, jinak to mohlo skončit hůř. Přesilovka tentokrát pro Hradec.

03:41

Jan Jušta (HKM) při vyvážení kotouče omylem trefil protihráče vysokou hokejkou, a tak je prvním vyloučeným zápasu.

3:0

Branky a nahrávky: 37. Lang (Kašpar, Pelda), 38. Janda (Budina, Kašpar), 59. Jušta (Boštík, Perička)

Mountfield HK: Sajdl (Žalčík) – Pelda (A), Táborský, Boukal, Havlíček, Drbal, Perička (A) – Souček, Budina, Kašpar, Lang, Beneš, Jušta, Šlaicher (C), Janda, Daniel Šedivý, Hynek, Boštík. Trenér: Petr Luštinec.

Berani Zlín: Šarman (Lekeš) – Liss, Šindelek, Hoferek, Talafa, Mikulík (A), Riedl (A), Prokeš – Kopčil, Frömel, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Dluhoš, Hrazdíra, Bachánek (C), Macík. Trenér: Radek Pšurný.

Rozhodčí: Homola – Holeček, Bohuněk.

03:41 HKM 2 Jušta, vysoká hůl
07:14 ZLN 2 Talafa, faul loktem
15:01 ZLN 2 Šindelek, hákování
22:53 HKM 2 Šlaicher, nedovolené bránění
26:52 ZLN 2 Mikulík, nedovolené bránění