po prodl. (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)

01.03.2018, 17:00 • Nagorny Arena • Michal Raška

Tipsport: 1.65 4.2 4.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:50:40)
Je konec. Torpedo Nižnij Novgorod nakonec rozhodlo v prodloužení, kde využilo přesilovou hru a Mozer druhým gólem rozhodl o vítězství 2:1. Novgorod se tak v základní části KHL umístil v Západní konferenci na pátém místě s osmdesáti devíti body a skóre 116:127 a postupuje do play-off. Pro Podolsk to byl v letošní sezóně poslední zápas a umístil se na jedenáctém místě s šedesáti sedmi body a skóre 131:160. Do play-off tak Viťaz nepostupuje, jelikož na osmý Čerepovec ztrácí patnáct bodů.

60:55

60:55 Jevgenij MOZER - 2:1

60:55

Torpedo právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! JEVGENIJ MOZER dostal skvělou precizní přihrávku k levé tyči od Kasparse Daugavinša a následně zakončil do poloprázdné svatyně Viťazu! Torpedo Nižnij Novgorod tak využilo přesilovou hru v prodloužení a bere dva body do tabulky. Asistence: Kaspars Daugavinš, Jegor Dugin.

60:43

Kundrátek se ale už s pukem nastěhoval do třetiny VIťazu.

60:34

Ovšem hostům se podařilo vyhodit kotouč.

60:28

Torpedo má velkou šanci rozhodnout utkání, jelikož bude hrát v prodloužení přesilovou hru 4 na 3.

60:28

Oddechový čas pro domácí.

60:28

Vyloučení v týmu HC Viťaz (Vojtěch Mozík – 2 min., podražení).

60:14

Puku se ujmuli hosté, ale následně ho ukradl Denis Paršin, ovšem jeho střela byla zblokována.

60:01

Třetí perioda je u konce, ale vítěze neznáme i přes to, že už byly k vidění dva góly. O ten první se postaral ve 48. minutě Mozer. Ovšem hosté potom srovnali v 55. minutě, když se prosadil Makejev.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:56

Michail Žukov číhal na dorážku u levé tyče, ale minul puk.

59:43

Jevgenij Mozer uviděl volný puk před hostující bránou, ale následně po něm skočil Alexandr Samonov a nenechal tak vystřelit domácího hráče.

59:11

Poté se ke střele dostal Denis Barancev, ale jeho rána byla zblokována.

2:1

Branky a nahrávky: 48. Mozer (Kundrátek), 61. Mozer (Daugavinš, Dugin) – 55. Makejev (Švec-Rogovoj)

Torpedo Nižnij Novgorod: Lisutin (S. Galimov) – Sergijenko, S. Zacharčuk, Barancev, Kinrade, Kundrátek, Želdakov, Meljakov – Paršin, Galuzin (A), Sabolič – Daugavinš (A), Dugin, Žukov – Krasnoslobodcev, Gračov, S. Kosticyn – V. Kuljomin, Mozer, I. Zacharčuk – Verjajev.

HC Viťaz Moskevská oblast: Samonov (Saprykin) – Mozík, Golovkov, Jepišin, Katičev, Kožemjakin, S. Romanov, Pautov, Voronkov – Afinogenov (C), A. Nikulin, Makejev – Rendulić, Horák (A), Švec-Rogovoj – A. Lazarev, D. Sjomin, Kopejkin (A) – Vorošilo, Moisejev, Vyglazov.

Rozhodčí: Anton Lavrentyev, Roman Shchenyov – Maxim Bersenyov, Evgeny Yudin

01:06 NNO 2 Daugavinš, držení
06:19 CEC 2 Voronkov, hákování
11:14 CEC 2 D. Sjomin, držení
13:51 CEC 2 Pautov, hození hole nebo předmětu
17:52 NNO 2 Sergijenko, podražení