01.03.2018, 15:00 • Arena Metallurg • Vojtěch Görög

Tipsport: 1.95 4.2 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (17:18:48)
Jan Kovář zaznamenal jednu asistenci. Na druhé straně hrál Andrej Nestrašil, který dnes nebodoval.
Je dobojováno! Třetí třetina byla v režii Magnitky, která otočila stav utkání z 0:2 na 3:2 a bere tak tři body! Rozhodující branku vstřelil tři minuty před koncem základní hrací doby Denis Kokarev!

Střely na branku: 39:25

59:57

Domácí vyhráli vhazování a dnes vyhrají!

59:55

Oddechový čas pro Nižněkamsk.

59:55

Zakázané uvolnění zastavuje hru! Nižněkamsk bude mít šanci na vyrovnání!

59:39

Dmitrij Ogurcov nahodil na branku, ale tenhle puk zablokoval domácí obránce.

59:20

Nižněkamsk to zkouší v šesti!

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:53

Nižněkamsk je v útočném pásmu a kombinuje.

58:31

Teč před Samsonovem nadělala domácí brankáři hodně práce, ale nakonec vše vyřešil.

57:01

57:01 Denis KOKAREV - 3:2

57:01

Metallurg právě vstřelil branku!
Magnitka otáčí stav utkání a jde poprvé do vedení! Domácí vyhráli vhazování v útočné třetině a jeden z domácích beků vystřelil na branku. Letící kotouč tečoval domácí útočník, ale kotouč letěl vedle branky! Naštěstí pro domácí tým se k puku dostal DENIS KOKAREV, který tečovaný kotouč uklidil do prázdné branky! Asistence: Jevgenij Timkin a Nikita Pivcakin.

56:56

Sergej Těreščenko vystřelil od modré a na tomhle projektilu si smlsnul Ježov.

56:20

Domácí fanoušci hlasitě podporují svůj tým a ženou ho za vítězstvím!

56:09

Chris Lee se dostal aý za branku soupeře, ale puk nezískal.

55:47

Domácí jsou v pěti a pokoušejí se ohrozit Ježova.

55:35

3:2

Branky a nahrávky: 34. Ellison (Jan Kovář), 44. Timkin (S. Těreščenko, Wolski), 58. Kokarev (Timkin, Pivcakin) – 10. Chajrullin (An. Sergejev), 25. Filatov (An. Sergejev, Volgin)

Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Kamyšnikov) – Lee, J. Birjukov, Běreglazov, S. Těreščenko, Děnisov, Pivcakin, Igošev – Wolski, Jan Kovář, De. Kazionov – Ellison, Osala, Čibisov – Kaletnik, Kokarev, Timkin – Švyrjov, Berestennikov, Platonov – Sirotkin.

Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (An. Makarov) – E. Gustafsson, Piganovič, Bryncev, Ogurcov, An. Sergejev, Volgin, Fazylzjanov – Filatov, Sexton, R. Hanzl – Nestrašil, Everberg, Chajrullin – Šiksatdarov, Jakimov, Zdunov – Arkalov, Avcin, P. Kulikov – Chafizov.

Rozhodčí: Nikolai Akuzovsky, Maxim Sidorenko – Alexander Sadovnikov, Dmitry Sivov

07:18 MET 2 příliš mnoho hráčů
09:13 NIZ 0:1 Chajrullin (An. Sergejev)
17:07 MET 2 Osala, hákování
19:53 NIZ 2 An. Sergejev, držení
25:00 NIZ 0:2 Filatov (An. Sergejev, Volgin)
25:21 NIZ 2 Nestrašil, podražení
29:04 MET 2 Ellison, hrubost