Přípravné zápasy

Norimberk Ice Tigers – HC Sparta Praha

3:1

konec (2:0, 0:0, 1:1)

23.02.2018, 19:30 • Arena NBG Versicheru • Info o důležitých událostech (Tereza Velikovská)

Tipsport: 2.15 4.5 2.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (21:37:11)

59:14

Norimberk právě vstřelil branku!
Do prázdné branky Sparty poslal kotouč z vlastního rohu přes celé kluziště BRANDON SEGAL a potvrzuje vítězství Norimberka! Bez asistence.

57:43

Sparta právě vstřelila branku!
Pražané dokázali hru bez brankáře v přesilové hře zužitkovat, po nahrávce Hlinky se trefil JIŘÍ ČERNOCH. Asistence: Jaroslav Hlinka.

56:56

Před další přesilovou hrou si sparťané vzali oddechový čas a jdou na led bez brankáře se šesti bruslaři.

56:56

Vyloučení v týmu Norimberk Ice Tigers (Fox – 2 min., nedovolené bránění).

53:30

Vyloučení v týmu Norimberk Ice Tigers (Köppchen – 2 min., hákování).

51:10

Až po jedenácti minutách se jeden z týmů dostal do trvalejšího tlaku. Byli to sparťané, ale ani tentokrát se jim nepodařilo Jenikeho překonat.

46:30

První výraznější šanci ve třetí třetině měl sparťanský Kulda, gólman Jenike jeho pokud vyrazil.

40:01

40:00

39:55

Bjorkstrand ujel do samostatného úniku v posledních sekundách druhé třetiny. Honzík ho dokázal vychytat!

38:04

Sparťané jsou ve druhé třetině jasně lepším týmem, mají více ze hry i více střel. Stále se jim ale nepovedlo překonat gólmana Jenikeho.

27:20

Sparťané jsou v plném počtu. První minutu a půl svého oslabení soupeře k ničemu nepustili, až v závěru přesilovky se Norimberk dostal k ohrožení Honzíkovy branky.

25:20

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Kumstát – 2 min., podražení).

20:01

20:00

18:35

18:35

Domácí Bjorkstrand trefil tyčku sparťanské branky!

3:1

Branky a nahrávky: 1. Mitchell (Mebus), 3. Pohl (Mitchell), 60. Segal – 58. Černoch (Hlinka)

Norimberk Ice Tigers: Jenike (Treutle) – Jurčina, Mebus, Aronson, Festerling, Gilbert, Köppchen, Torp – Pohl, Mitchell, Bjorkstrand – Segal, Dupuis, Fox – Weber, Steckel, Möchel. Trenér: Rob Wilson.

HC Sparta Praha: Honzík (Dlouhý) – Michálek, Pavelka, Kulda, Kalina, Piskáček, Voráček, Švrček, Brož – Buchtele, Pech, Forman – Klimek, Vrána, Jarůšek – Kumstát, Hlinka, Uher – Černoch, Hozák, Merta. Trenéři: František Výborný, Radim Rulík.

Rozhodčí: Bauer, Kapzan – Blankart, Laguzov

00:22 NRB 1:0 Mitchell (Mebus)
02:11 NRB 2:0 Pohl (Mitchell)
25:20 SPA 2 Kumstát, podražení
53:30 NRB 2 Köppchen, hákování
56:56 NRB 2 Fox, nedovolené bránění